Strmý pád

Hailee byla vždy ta klidnější z dvojčat, schovávala se před světem ve svém pokoji mezi knížkami, zatímco její extrovertní sestra se ráda seznamovala s lidmi a chodila na večírky. Ale Hailee má plán: slíbí milované sestře, že bude odvážná a podnikne všechny věci, ke kterým se doposud neodhodlala. A tak si na počátku prázdnin prostě sbalí věci, nasedne do auta a vyrazí na dobrodružnou cestu napříč Amerikou, během níž se postaví mnohým výzvám a splní si své tajné sny. Koncem léta se zastaví i ve Fairwoodu, aby navštívila hrob svého internetového kamaráda Jespera a splnila slib, který dala i jemu. Náhoda tomu chce, aby se tu Hailee, již létem opálená a působící jako život milující, veselá a odvážná dívka, seznámila s Chasem, šaramantním mladým mužem, Jesperovým kamarádem a spolužákem. Jenže už od chvíle, kdy ho poprvé spatří, ví, že má problém – láska ani nová naděje v jejím cestovním plánu nebyly. Ani to, že se Chase tak nebezpečně přiblíží k jejímu temnému tajemství…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445669/big_strmy-pad-0Mi-445669.png 3.8334

Hailee a Chase 1.

Vydáno: , Red

Falling Fast, 2019

Kniha Strmý pád

Baaja
23. listopadu

Zdlouhavé. Kniha mě začala bavit zhruba až v druhé půlce. Žádný wow efekt se nekonal. Bylo mi hned z kraje knihy jasné, jaký bude závěr. Příběh byl moc hezký, ale styl psaní mi nesedl. Nechápu, že má kniha takové vysoké hodnocení.

Annkag

Chase a Hailey pro mne zůstávají záhadami a jsem i trocha zvědavá jak se jejich příběh vyvine a jak budou léčit své polámané duše.
Lásku je potřeba opečovávat a přikrmovat jinak uvadne jako růže bez vody a srdce sčerná jako její lupeně.
Bylo to příjemné, oddechové čtení které pohladilo mou ženskou duši a ukázalo že život a láska k sobě patří ale že by mě nadchlo to až tak úplně ne.

Štěpánka_010

(+ SPOILER) Na knihu jsem měla až příliš vysoká očekávání, která za mne ne vždy zcela splnila. Hlavní hrdinka Hailee se v knize vydává do rodného města svého zesnulého kamaráda z internetu Jespera. Setkává se tu s jeho matkou i blízkými přáteli. Styl psaní autorky mi úplně nesedl, ale jsem ráda, že jsem si zase přečetla něco trochu jiného.

Karina_

Příběh mě hodně chytil za srdíčko milostný příběh byl tak akorát a celý zvrat děje mě velmi překvapil, už v půlce jsem tušila, že to nebude jen tak, ale opravdu jsem to nečekala, knihu jsem zhltla jedním dechem.

Kacka999
14. červenceodpad!

Jako pardon, ale tohle se mi opravdu nelíbilo. Musela jsem se přemáhat k tomu, abych pokračovala ve čtení. Po 60ti stránkách jsem to s touto knihou vzdala.

Áža707

Rozhodně musím zmínit, že nechápu, jak je možné, že tato kniha má tolik negativních recenzí. Naprosto tomu u této knihy nerozumím. Za mě to byla doopravdy skvělá emoční jízda, která mě dostala do kolen.

Kniha je docela objemnýlá, ale vůbec mi to nevadilo, musím říct, že jsem se do příběhu začetla a nemohla jsem se odtrhnout a svědčí o tom i to, že těch 400 stránek jsem zmákla během jednoho dne. Ani styl psaní mi nepřišel tak strašný a krkolomný, jak plno lidí tvrdí... Chyby hodnotit nemohu, protože jsem četla reading copy a tam je normální, že se chyby mohou vyskytovat. Musím přiznat, že mě štvalo, jak se některé štafetářky vyžívali v podtrhávání chyb a celkově jejich upozorňování a zdůrazňování.

Cíl příběhu jsem doopravdy předčasně neodhalila, takže přišel dokonalý WOW efekt a já zírala s otevřenou pusou. Čekala jsem, co se jesze na konci dozvíme, ale ten konec byl ještě horší. Nutně potřebuji další díl, abych se dozvěděla, jak to celé dopadne.

Postavy jsem si obě dvě oblíbila a i když se Haille občas chovala zvláštně, tak v celkovém kontextu příběhu se to dá pochopit. Ano, některé její myšlenky dokázaly zaskočit, ale i tak mi to vůbec nevadilo a prostě jsem ji tak brala. (A nejhorší postava za mě rozhodně nebyla, přísahám mám dlouhý seznam, který to dokazuje. ) Chase byl skvělá postava a já si ho velmi oblíbila. I další vedlejší charaktery mi přišly jako správné a seldy mi.

Za mě teda jedno velké ANO, knihu jsem si užila a za mě byla doopravdy krásně napsaná a měla hlubokou myšlenku, která mě zasáhla. Doopravdy se těším na další díl a myslím, že si knihu někdy přečtu znovu.

⭐ 5/5

Haňulilinka

Moc nechápu, proč má tato knížka tak nízké hodnocení, protože mně se líbila a moc. Autorka v ní rozebírá docela zajímavé téma. Líbil se mi způsob popisování okolí i postav.

janka2000

Celý život se docela bojíte všeho, ale tohle léto se rozhodnete být odvážní. Projedete Ameriku a náhodou zastavíte v době narozenin vaše nejlepšího kamaráda, který je po smrti, ve městě, kde žil. Osud to tak asi chtěl, že poznáte jeho kamarády a rozbije se vám tu auto, takže tu zůstanete. Ale vy už máte plán a ten se nezmění.
Krásný romantický příběh, který měl dle mého názoru jasné kontinuum, což mi ale vůbec nevadilo.