Falda Falda komentáře u knih

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Dobrá stejně jako předchozí díly.

09.12.2018 5 z 5

Advokátova dcera Advokátova dcera Anthony Franze

Zajímavý námět i dobrá zápletka. K tomu všemu to byla celkem čtivá kniha.

30.11.2018 4 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Nevím proč, ale první díl se mi líbil asi víc. Každopádně super knížka, děj svižně ubíhal a už se těším, až se pustím do dalšího dílu.

05.08.2018 4 z 5

Výkupné pro krále Výkupné pro krále Graham Masterton

První díl byl naprostá bomba, ale pak to jde postupně z kopce. Tento díl mě bavil ze všeho nejméně a dlooouho jsem knížku četla..

25.11.2017 3 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Neuvěřitelný příběh ze strašlivé doby napsaný pohádkovým stylem. Knížka se velmi dobře četla a líbila se mi stejně jako stejnojmenný film.

27.09.2017 5 z 5

Skála Skála Peter May

Myslela jsem si, že to bude trhák. Bohužel, zas tak úžasné počtení to nebylo. Nejvíce se mi líbilo vracení se hlavní postavy do minulosti a to tak vše. Konec už byl zbytečně táhlý. Za mě průměrná detektivka.

27.09.2017 3 z 5

Exorcista – souboj s ďáblem Exorcista – souboj s ďáblem William P. Blatty

Naprosto úžasná, čtivá a strhující kniha! Přečtena jedním dechem.

06.01.2017 5 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Knížka se mi moc líbila. Pěkné čtivá a oddechová. Člověk u ní nemusel vůbec přemýšlet, takže je to velmi dobré letní čtení. Děj byl sice hned od začátku předvídatelný, ale u takových knížek mi to ani nevadí. Každopádně příběh byl až moc sladký a neskutečný a někdy mě rozčilovala Bliss s tím svým nekonečným panenstvím.

19.07.2016 4 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Myslím si, že tato kniha nemusela ani vzniknout, protože jak už zde bylo několikrát zmíněno, byl to spíše přepis prvního dílu. Na druhou stranu, to autorce nevyčítám, protože na začátku se zmiňuje, že tato kniha je věnována nám čtenářům, kteří jsme o ni prosili, tudíž za tím tak trochu stojíme i my. Jinak kniha neurazí, opět se dobře čte a čtenáři více přiblíží život Christiana.

20.02.2016 3 z 5

Úžasná knížka i film. Jen konec mě vždy hrozně dojal.

20.01.2016

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Jako první jsem viděla film, který nebyl špatný, ale jak to u všech filmů bývá, knižní předlohu nepřekonal. Tuhle knihu řadím mezi jednu z těch lepších, kterou jsem kdy četla. Opravdu poutavě napsána a příběh napínavý s velmi dobrým zakončením.

12.01.2016 5 z 5

Ztraceni Ztraceni Anita Frank

Námět dobrý, rozuzlení taky dobrý, ale bylo to zbytečně dlouhé.. a o duchařinu se to jen opřelo. Jsem ráda, že mám dočteno.

19.08.2022 3 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Čekala jsem víc. Kniha se četla těžce, dlouho a nebavila.

02.10.2021 3 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Zajímavé.

20.07.2021 3 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Opět jednohubečka! Občas tam byly strašidelné pasáže, u kterých mrazilo, ale jinak pro mě nejslabší kniha od autorky.

19.05.2021 4 z 5

Nejjasnější soumrak Nejjasnější soumrak Aly Martinez

Od začátku bylo jasné, jak to dopadne. Taková pěknná oddechovka, která se velmi lehce četla.

20.04.2021 4 z 5

Děs sídla Wake's End Děs sídla Wake's End Michelle Paver

Tato kniha má hororovou maximálně tak obálku. První čtvrtina knihy mě bavila, příběh byl poutavý, smysluplný, hlavní postava byla skvělá.. pak už to šlo ovšem z kopce, do čtení jsem se musela nutit. Za mě spíše ne.

11.04.2021 3 z 5

Falešný sňatek Falešný sňatek Magdalena Mintová

Opět velmi příjemná jednohubka, která pobavila! Autorčin styl psaní mi opravdu sedl a už se těším na další díl.

15.11.2020 4 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Prozatím nejslabší díl a taky nejkratší :/ Moc jsem se na knihu těšila, ale nic moc. Každopádně i tak přečtena jedním dechem a námět dobrý. Těším se na další!

26.09.2020 4 z 5

Vzpomeň si na lásku Vzpomeň si na lásku Sarah Jio

No.. prolínání minulosti a přítomnosti dobrý. Bylo mi líto Ryana a nějak sem nechápala, co se vlastně teda tomu Cadeovi stalo? Většinu knihy se děj táhl a konec byl teda maximálně rychlí... za mě tedy nic moc.

08.08.2020 3 z 5