Falda Falda komentáře u knih

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Mně se to líbilo :) Mara s tím jejím "to je můj dům" mě občas štvala, romantická linka tam být nemusela.. ale duchařina příjemná, občas jsem byla napnutá i já a to jsem od knihy čekala, takže nezklamala :)

26.07.2022 4 z 5

Tajemství porodních bab Tajemství porodních bab Sally Hepworth

Knížka mi ležela v knihovně několik let než jsem si ji přečetla a teď vím, že to byla chyba. Kniha byla skvělá. Velmi příjemné počtení na pár dní.

02.08.2021 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Opět velmi příjemné počtení. Plavba na jachtě, krásné vybarvené prostředí mého oblíbeného Chorvatska :) Jen ta Tara mi tam extrémné vadila!

17.07.2021 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Tak tohle bylo opravdu opět moc krásné. Velmi mne to bavilo, úžasné prostředí, pěkný příběh. Druhá nejlepší ze série.

30.06.2021 4 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Od autorky už byly i lepší knihy. Každopádně nezklamala, opět velmi čtivé. Přečteno za dva dny.

27.06.2021 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Filmy jsem viděla několikrát, ale kniha se s tím nedá vůbec srovnat. Postavy jsou v knize vykresleny lépe, jsou sympatičtější a ne tolik protivné. Jsem již sice mimo YA skupinu, ale kniha se četla krásně. Je to taková již známá klasika, odpočinkové, kouzelné čtení :)

30.05.2021 4 z 5

Sekta Sekta Mariette Lindstein

Tak tohle by šlo! Krásná ukázka toho, jak se šikovně dají zmanipulovat lidi.. Stačí mít trochu moci a nahnat lidem strach... Pěkně to pasuje na dnešní dobu

15.01.2021 4 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Ze začatku mi to přišlo jako celkem humorné čtení. Druhá část už ovšem humorná nebyla. Občas povídky na sebe nenavazovaly, což bylo matoucí. Každopádně to byla má první kniha od autorky a určitě ne poslední. Její styl psaní mi opravdu sednul.

09.01.2021 4 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Zajímavý námět. Velmi čtivé. Hlavní detektiv Frost je opravdu sympaťák.

19.12.2020 4 z 5

Pamatuj na smrt Pamatuj na smrt Aleš Novotný

Změna oproti klasickým thrillerům. Děj vyprávěný z pohledu chlapce byl poutavý. Dost zvratů a až do konce jsem nevěděla, kdo je vrahem. Rozuzlení stálo za to.

23.03.2020 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Knížka to byla čtivá, námět dobrý. Jen občas trošku chabý děj. Každopádně stála za přečtení.

06.03.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Dlouho se mi nestalo, že by mě kniha tolik vtáhla do děje. Byla jsem napjatá jak struna, občas mnou procházel i strach. Tohle se mi zatím stalo jen u Kariky. Velmi čtivý thriller. Do konce jsem nevěděla, kdo by mohl být vrah a ta poslední dvojstrana... Za mě super.

06.02.2020 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Top kniha! Čtivá, poutavá, neustále se něco dělo. Ze začátku jsem se nemohla rozhodnout, kterou postavu víc nesnáším. A ten konec.. ten mě naprosto dostal.

30.01.2020 5 z 5

Za hranicí fantazie Za hranicí fantazie Michaela Mitroci

Krásná kniha. Ze začátku jsem se smála a konec mě velmi překvapil... Postavy byly sympatické. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Autorčin styl psaní mi prostě pasoval.

30.06.2019 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Nic převratného, ale kniha se četla velmi dobře. Líbil se mi námět a byl mi i hodně blízký. Za přečtení stojí.

04.04.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

No tak tohle byl mazec! Slupnutá za den a půl. Čtivá, příběh naprosto úžasně vymyšlený, nemohla jsem se odtrhnout. Neustále jsem čekala, kdy nastane zvrat... konec teda přišel náhle a čekala jsem ho o trošku propracovanější, ale i tak ???? toto byla má druhá kniha od autorky, ze které jsem naprosto unešená...

17.03.2019 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Prvních 40 stran mi přišlo o ničem, tak jsem knížku odložila. Po dvou měsících jsem se k ní však vrátila a udělala jsem moc dobře. Kniha mě naprosto pohltila a nešlo se od ní odtrhnout. Krásný, celkem nereálný, oddechový románek.

28.01.2019 4 z 5

Tento díl byl již slabší než předchozí díly, ale bavila jsem se dobře a četla se až moc rychle.

09.12.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Do knihy jsem se pustila proto, že ji všichni chválili.. já čekala trochu víc. Do poloviny to byla celkem nuda, druhá půlka už byla záživnější. Život Hany a vlastně celé její rodiny byl strašlivý a doba to byla hrozná. Ale přesto to pro mě nebylo to, co jsem očekávala.. miluji knížky z druhé světové války a tak nějak už jsem na toto téma zvyklá, tudíž pro mě žádné překvapení.

06.07.2018 4 z 5

Rosemary má děťátko Rosemary má děťátko Ira Levin

Kniha byla naprosto úžasná. Velice dobře se četla, děj ubíhal a až do konce byla napínavá. Za mě jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Můžu jen doporučit!!!

19.11.2017 5 z 5