Za hranicí fantazie

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

„Už jste někdy byla zamilovaná, Sáro?“ „J-já nevím,“ koktám. „Možná...“ „Pokud to nevíte, tak jste zamilovaná nebyla.“ Největším Sářiným snem je být spisovatelkou, jejím knihám ale stále něco chybí a ona netuší co. Poznání s sebou přináší příliš smělý Richard, který ji při každém setkání uvádí do rozpaků, ale zároveň v ní probouzí něco, co nikdy předtím nepoznala – touhu, která ničí veškeré hranice její fantazie a vyplňuje prázdné stránky nedopsaných knih. Kromě štěstí však Sáru zaplavuje i další nepoznaný pocit – obavy, že by o všechno mohla přijít. Tímhle jediným si je totiž Sára jistá – není miláčkem štěstěny a nepřítel v reálném světě je mnohem krutější, než ten, kterého kdy stvořila její fantazie…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/405256/za-hranici-fantazie-pqz-405256.jpg 4.611
Žánr:
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Za hranicí fantazie

Přidat komentář
Lenny.Wolf
15. června

Kniha, u které jsem se nahlas smála, fandila hlavní hrdince a nakonec mi naprosto nečekaně zlomila srdce...

katuska995
14. června

Super letní oddechovka, kterou jsem zvládla během cesty na dovolenou. Doporučuji těm, kdo hledají nenáročné čtení.

katerina5544
12. června

Knížka se mi moc líbila. Postavy jsou sympatické a je v ní humor. Konec vás překvapí …

mirunka182
08. června

Čtivé, vtipné, prostě jednoduchá oddechovka pro zasmání, jak má být. Po spoustě válečných románů příjemná změna, kdy jsem nemusela v knize hledat nic hlubokého a prostě jsem vypnula.

Malamorskavila
11. května

Sára je milá, skromná, vtipná a... bláznivě zamilovaná, jenže tohle je pro ni nové a zvláštní. Ona nemívá štěstí - a už vůbec ne na chlapy jako je Richard. Jenže on ji skutečně miluje až za hranice fantazie, z čehož má Sára strach.
Spousta vtipných momentů provázejících jejich seznamování... Úžasná babička, matka dohazovačka a sebevědomá kamarádka, která při ní stojí v dobrém i ve zlém z knihy dělají skvělé oddychové čtení, při jehož závěru jsem přála hrdince mnoho sil, protože by si zasloužila lásku, kterou měla na dosah.


Autor a jeho další knihy

Michaela Mitroci

Michaela Mitroci
česká

Kniha Za hranicí fantazie je:

v Právě čtených4x
v Přečtených12x
v Čtenářské výzvě7x
v Knihotéce22x
v Chystám se číst49x
v Chci si koupit22x