Falda Falda komentáře u knih

Nádech Nádech Penelope Douglas

První polovina byla pěkně nudná. Nic zajímavého se nedělo, bylo to furt to samé dokola a děj se vlekl. Od druhé poloviny kniha nabrala spád a posledních cca 100 stran se četlo samo.

31.05.2019 4 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

První dva díly byly rozhodně lepší a čtivější. Na začátku této knihy mě začal Hardin mírně štvat... děj už nebyl tolik záživný, ale stejně jsem to musela dočíst a hned naběhnout na poslední díl... potřebuji vědět, jak toto dopadne :)

07.05.2019 4 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Během čtení jsem měla spoustu připomínek... ale nemá cenu je tady psát. Kniha se četla dobře a hned se vrhnu na další díl, protože nutně potřebuji vědět, jak tohle všechno skončí! Tento díl mi zabral cca 3 dny..

20.04.2019 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Z této knihy mám hodně rozpoluplné pocity... První půlka byla skvělá, pěkně děj utíkal, dobrá duchařina... Po půlce se děj zvrhnul a začalo mi to připadat až moc neuvěřitelné. Konec byl však zase skvělý.

09.04.2019 4 z 5

O něco slabší než první díl, ale je to opět příjemná, usměvavá oddechovka.

14.02.2019 4 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Rozjezd byl pomalý. Následně se to rozjelo a mělo to i celkem spád. Vraždy byly zase něco jiného, než na co jsem zvyklá, takže to bylo fajn. Konec mi pak přišel ale hodně rychlý, pořádně nevysvětlený a useknutý.

13.02.2019 4 z 5

Skvělá kniha plná děje ???? S HP bych ji vůbec nesrovnávala. Originální, velmi čtivý příběh. Oddychovka v jiném světě. Přesně, jak sem si ji představovala. Za mě 5 hvězd!

16.09.2018 5 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Kniha se mi líbila. Občas byla dost brutální... Ale ten konec už byl táhlý a nebavil mě...

11.02.2018 4 z 5

Chlapec na dřevěné bedně Chlapec na dřevěné bedně Leon Leyson

Kniha se četla naprosto dobře. Je to hrozné téma, ale krásně napsané kniha. Četla se sama.

07.12.2017 4 z 5

Můj pes, můj guru Můj pes, můj guru Gilles Moutounet

Čekala jsem něco trošku jiného a čekala jsem toho víc. Ale i tak kniha zaujala a líbila se.

01.11.2017 4 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Kniha se četla dobře. Díky krátkým kapitolám i děj rychle ubíhal. Bohužel příběh byl však dost slabý na to, že je to psychotriller.

16.05.2017 4 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Knížka se mi líbila, ale čekala jsem ji lepší. Srovnala bych ji s autorčinou první knížkou. Není to nejlepší, co jsem kdy četla, ale nelituji toho, že jsem tak učinila :)

15.07.2016 4 z 5

Vlak naděje Vlak naděje Christina Baker Kline

Složité téma a moc pěkně napsaná kniha. Nemám co vytknout. Ale nejvíce mě bavily pasáže, kdy svůj těžký život popisovala Niamh.

29.02.2016 5 z 5

Hvězdy nad námi – Vzpomínky dítěte, které přežilo osvětimské peklo Hvězdy nad námi – Vzpomínky dítěte, které přežilo osvětimské peklo Eva Slonim

Zajímavé čtení. Knihu jsem přečetla během čtyř hodin.

24.09.2015 4 z 5

Kurtizána: Příběh ženy, která okouzlila krále Kurtizána: Příběh ženy, která okouzlila krále Gillian Bagwell

První polovina knihy byla úžasná, děj rychle odbíhal a dobře se četl. Od druhé poloviny už jsem se musela přemlouvat, abych knihu vůbec dočetla.

17.05.2015 3 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Příběh byl strhující. Kniha se velmi dobře četla. Některé pasáže v knize byly velmi dobře detailně popsány... až k neuvěření, že se něco takového mohlo kdy dít.

17.02.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Kniha byla úžasně čtivá, nemohla jsem se od ní odtrhnout! S nadšením jsem ji přečetla během dvou dnů.

17.02.2015 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Film se mi líbil, proto jsem se s chutí pustila i do knihy. Začátek mi přišel celkem nezajímavý a dlouhý, ale po překousání těchto stran mě kniha začala velmi bavit a prolínání příběhu se zápisky z deníku bylo vynikající. Jen konec mě opět moc nebavil, protože byl zdlouhavý. I přesto knihu doporučuji, protože děj byl výborný!

10.02.2015 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Ze začátku to bylo trochu chaotické čtení, než jsem si zvykla na jména a prolínání dějů. Od knihy jsem celkově čekala víc, ale i přesto mě kniha nadchla a dobře se četla.

01.01.2015 5 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Kevin O'Brien

Knížka byla čtivá. Některé scény byly krásně do detailu popsané, což mě u takových knih vyhovuje. Proto knihu hodnotím velmi kladně ;)

02.11.2014 5 z 5