Evka27 Evka27 komentáře u knih

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Nenapsala bych to lépe, než Sigurd_Lesandi. Zcela souhlasím.

04.07.2023 4 z 5

Dvanáct vánočních schůzek Dvanáct vánočních schůzek Jenny Bayliss

Kniha mě zaujala kvůli vánočnímu období. Jinak dost pochybuji, že by na seznamce bylo hned 12 úžasných mužů (na první zdání) k seznámení. Konec předvídatelný a proto dobrý.

27.06.2023 3 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Opět celkem povedený díl, trošku mě rozladil nedotažený závěr případu a jako celkem pozorný čtenář str. 40: rodiče ho nahlásili jako podezřelého místo pohřešovaného!!

25.06.2023 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Mary Higgins Clark

Mi se série s Laurie líbí, krátké kapitoly a rychlé čtení. Teď jsem přečetla Na jedné lodi a to tedy bylo o dost slabší. Začínám číst ještě č.6 Nepatřím ti.

19.06.2023 3 z 5

Doktore, vražda, jedeme! Z deníku policejního lékaře Doktore, vražda, jedeme! Z deníku policejního lékaře Viktorín Šulc

Pro mě příliš strohé - jen popisy mrtvol. Knihy pana Viktorína Šulce mě zaujaly mnohem více.

18.06.2023 3 z 5

Druhá žena Druhá žena Michael Robotham

Knihu jsem četla týden, takže mě až tak moc nechytila, za mně 4*.

12.06.2023 4 z 5

Jedna dobrá vec Jedna dobrá vec Alexandra Potter

Tolik stran a tak rychle přečteno. Celkem milá kniha, všechno dopadlo tak, jak se sluší v romantickém příběhu.

16.05.2023 4 z 5

Hluchavky Hluchavky Luboš Panda (p)

Taky jsem přečetla za odpoledne, téma mě hodně chytlo, ráda se dívám na pořady s tlumočením do znakového jazyka a líbí se mi i vánoční pohádky, které vznikly pro sluchově postižené. Kdybych byla mladší, možná bych se znakovat i učila.
Škoda jen, že je v knize hodně překlepů i pravopisných chyb.

16.04.2023 5 z 5

Olivovník Olivovník Lucinda Riley

Několikrát jsem musela začít od začátku,než jsem se začetla. Sice trochu delší,ale vcelku příjemný román.

16.04.2023 4 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Další skvělý Carter! Jako pozornou čtenářku mě rozladila záměna Toma za Troye (kap.61 ekniha). Nevím jestli je na vině nepozornost překladatelky?

15.04.2023 4 z 5

Hvězdy osudu Hvězdy osudu Nora Roberts

Toto byl velký omyl.

11.04.2023 odpad!

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Zase jedna fajn detektivka. Michaelu Klevisovou a Bergmana mám přečtené a tato patří podle mě k těm lepším.

04.04.2023 4 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Velmi podařená detektivka a naše. Pro mě zbytečná ta první vražda, autorka to možná mohla více propojit.

29.03.2023 4 z 5

Hornické vdovy Hornické vdovy Kamila Hladká

Manžel taky nastoupil po VŠ na šachtu,aby nemusel na vojnu. A taky jsem se hodně bála a to jsem neznala tyto příběhy.

21.03.2023 4 z 5

Hadí oči Hadí oči Isabella Maldonado

Za mě maximální spokojenost, přidávám další oblíbenou spisovatelku.

17.03.2023 5 z 5

Šifra Šifra Isabella Maldonado

Nebudu opakovat,co už bylo napsáno, jen: doporučuji k přečtení.

13.03.2023 5 z 5

Dokonalá vražda Dokonalá vražda Jude Deveraux (p)

Celkem příjemné čtení,rychle přečteno.

11.03.2023 3 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Skotsko mě při návštěvě nadchlo, v knize ho bylo málo, více jsme vařili,ale celkově to bylo fajn.

07.03.2023 4 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Nevím jak je možné, že některé knihy se tak rychle přečtou a některými se těžko prokousává. Brydza patří určitě k těm prvním.

17.02.2023 4 z 5

Velmi dobře sepsané a čtivé.

12.02.2023 5 z 5