Hvězdy osudu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Samotářskou výtvarnici Sashu pronásledují noční můry a nutí ji tvořit mimořádná díla. Zoufale se snaží pochopit ony vize a hlavně, proč se jí neustále zjevuje záhadný cizinec. Podivná síla ji zavede na ostrov Korfu, kde se ke svému velkému údivu seznámí s Branem, mužem ze svých snů. Ten na ostrově jako mnozí další hledá tajemný šperk a musí jej nalézt dřív, než padne do špatných rukou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475370/big_hvezdy-osudu-tTh-475370.jpg 3.913
Série:

Strážci (Nora Roberts) 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Alpress
Originální název:

Stars of Fortune, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Hvězdy osudu

MirrorIsis
03. září

Tentokrát něco pro mne, závan tajemna, mystiky, prostě trochu fantasy, těším se na další díly. Překlad z AJ brilantní, někdy dokáže všechno zkazit...

Fifth Element
28. srpna

V první řadě upozorňuji, že se zrovna tahle kniha spíš hodí mezi fantazy, takže pokud ten žánr nemáte rádi, ani knihu neotevirejte.
Za mě - přesně ten typ, který miluju.. Magie, mystika i zmínka z mytologie, pátrání, láska a nekonečný boj dobra se zlem.. Chvilku mi to i připomnělo mé oblíbené Nástroje smrti.. Kdy budou další dva díly prosím? :))))
Série Kroniky Jediné byla výborná, ale Strážci jsou, pro mě, mnohem lepší...


georginaa
11. srpna

Sny se někdy můžou přeměnit ve skutečnost. Sashu podle svých snů vyrábí svá díla a též se jí zdá o cizinci, který ji nedá spát. Jednou se rozhodne vydat na ostrov, kde potká toho cizince ze snu. Pochopí, že ji ovládají nevysvětlitelné mocné síly a zřejmě je jí souzeno vše prožít přesně tak jak se jí zdálo. Je to moc pěkný příběh, přesně tak jak Nora umí vymyslet a napsat.