Do posledního dechu

Televizní producentka Laurie si pro svůj pořad vybrala další neobjasněný případ. Za podivných okolností spadla ze střechy Metropolitního muzea bohatá mecenáška. Hlavním podezřelým je o hodně mladší milenec zesnulé, rozhodně však není jediný, kdo měl motiv. Případ se tentokrát řeší před kamerou a Laurii se časem zdají podezřelí úplně všichni....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471649/big_do-posledniho-dechu-uum-471649.jpg 4.310

Laurie 5.

Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Alpress

Every Breath You Take, 2017

Kniha Do posledního dechu

putpuda

Předpokládám, že toto je poslední kniha autorky, kterou mám moc ráda a většina jejích knih je skvělá, hlavně ty starší. Ale tato série s Laurií mi prostě nějak nesedla...
Škoda, že nemůžu říct " tak třeba příště" :(

Lena79

Autorku mám ráda, přečetla jsem od ní všechny u nás vydané knihy. nevím proč, ale u téhle mě pořád něco rušilo. Možná je to tím, že se na knize podílela další autorka Alafair Burke, ta se mimochodem podílela na dalších třech knihách M. H. Clark. Řekla bych, že předešlé knihy měly větší spád, ale to nijak neubírá na kvalitě příběhu.

Alena1957
28.10.2021

Opět autorka nezklamala, pěkná a napínavá detektivka. Doporučuji.

Danago
13.10.2021

Autorku mám ráda a přestože na této sérii je poznat, že se jedná o spolupráci dvou autorek, tak mě prostě pořád baví.
Nový případ, který se bude tentokrát odehrávat v nádherných kulisách Metropolitního muzea mezi bohatou smetánkou, kdy za tragických okolností zemře bohatá starší žena, vdova, která znovu začínala žít. Žena, která se chtěla znovu vdát, a možná odříznout své děti od dědictví. Kdo měl zájem na její smrti?
Tentokrát máme hodně podezřelých a nevíme komu věřit, kdo měl silnější motiv. K tomu se nám dál rozvíjí i osobní život Laurie, jejího syna a otce a v neposlední řadě úspěšného a charismatického Alexe . Podle této série by mohl být velice zajímavý a příjemný detektivní seriál. Není to žádná krvavá detektivka , ale spíše vyšetřování za pomocí svědků jejich výpovědí. Kdo má rád detektivky tohoto typu bude opět spokojený.