Jedna dobrá vec přehled

Jedna dobrá vec
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496087/bmid_jedna-dobra-vec-RrN-496087.jpg 5 137 137

Život je ako horská dráha. Už keď ste na vrchole môže vás nepríjemne prekvapiť strmý pád. Liv Brooksová po rozvode impulzívne vymení svoj londýnsky mestský život za hornatý Yorkshire. Chce začať odznova. No to nie je vždy jednoduché. Z miestneho útulku sa rozhodne adoptovať psíka Harryho, aby jej nebolo tak smutno. Každý deň sa spolu prechádzajú po okolí, aby Liv lepšie spoznala svoj nový domov, a postupne zisťuje, že nie je jediná, ktorej by prospel nový štart. Spoznáva staršieho osamelého pána Valentína, mladého bojazlivého chlapca Stenleyho a Mayu, tínedžerku, ktorá je nahnevaná na celý svet. A veci sa pomaly začínajú meniť. Jedna dobrá vec je srdcervúci román o priateľstve a hľadaní vlastného šťastia v živote. Ak sa všetko vo vašom živote rozpadá, potrebujete len jednu dobrú vec, ktorá vám pomôže ho dať znovu dokopy.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Noxi

One Good Thing , 2022

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jedna dobrá vec. Přihlašte se a napište ho.

Líba.z.hor
07.06.2024 5 z 5

Příjemná oddechovka, která se dobře četla a naa duši zanechala pohlazení.

Dardos
27.04.2024 5 z 5

To bylo tak milé čtení! Hezký příběh, charaktery postav, sympatická hlavní hrdinka... Žádné dramatické zvraty, happy end. Přesně to jsem potřebovala a moc jsem si to užila.
Doporučuji

J&B
19.03.2024 5 z 5

Oddychové nenáročné čtení, dobře se čte, zajímavý příběh končící happyendem. Knihu doporučuji.

všechny komentáře

Související novinky (3)

Dvanáctý ročník KNIHOMÁNIE startuje v pátek 21. října 2022

21.10.2022

Vychází Jenom nestvůra, Jako stín a další knižní novinky (40. týden)

02.10.2022

Mezi dvěma světy, Dvojník a další knižní novinky (27. týden)

03.07.2022

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Jedna dobrá vec v seznamech

ve Čtenářské výzvě21x