Evka27 Evka27 komentáře u knih

Vysoký účet Vysoký účet Louise Penny

Tak jsem zjistila, že jsem přečetla první 2 knihy série a pak až tuto 12. Tím pádem si nic z předchozích nepamatuji, ale ok, takové poklidné počtení.

15.07.2022 4 z 5

Celá pravda Celá pravda Cara Hunter

Jako bych sledovala tenisový míček, jak se střídaly pravdy vyslýchaných. Opět povedený díl. Připomněla jsem si Havraní oko od Kena McClura. Kdo nečetl, doporučuji.

09.07.2022 4 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Že by mě to nadchlo, to vůbec, ale dalo se.

07.07.2022 3 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Příjemná oddechovka. Už se těším do další destinace.

17.06.2022 4 z 5

Šťastní a mrtví Šťastní a mrtví Mark Edwards

Nebylo to vůbec špatné, zase jiný nápad na motivy činu.

14.06.2022 4 z 5

Poháry touhy Poháry touhy Markéta Harasimová

V knize je pokus o spojení x žánrů, aby si každý našel to svoje - napětí, duchařina, erotika, láska atd. No, aspoň se to celkem dobře četlo.

15.05.2022 3 z 5

Lest Lest Sandra Brown

Přestože Sandra Brown je moje oblíbená spisovatelka, tentokrát to byla fakt nuda. Na prvních 150 stranách se nedělo vůbec nic a tak teda aspoň 2*.

14.05.2022 2 z 5

Doktorka Viktorie Doktorka Viktorie Markéta Harasimová

Toto už je čtvrtá kniha, kterou jsem od MH četla, ale nějak jí stále nemůžu přijít na chuť, není to prostě ono. Každopádně dočíst se dá.

19.04.2022 3 z 5

Jak chutná strach Jak chutná strach Markéta Harasimová

Jsem ráda, když najdu někoho v knize, komu můžu fandit. Tady nikdo takový nebyl, ale zlo bylo potrestáno takže 2*.

16.04.2022 2 z 5

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Přes slibný začátek ji zařadím mezi slabší. Každopádně velmi rychle přečtená a každá nemůže mít 5*.

28.03.2022 3 z 5

Vůně noci Vůně noci Markéta Harasimová

Pro mě nová spisovatelka a celkem příjemné čtení.

22.03.2022 3 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Konečně zase kniha, od které jsem se nedokázala odtrhnout až do úplného konce.

19.03.2022 5 z 5

Mizení Mizení Jiří Březina

Přečteno během neděle. Škoda jen, že pan Březina nedokáže psát tak rychle, jak já jeho knihy hltám.

13.02.2022 5 z 5

Na kopci Na kopci Jiří Březina

Perfektní, moc se mi to líbilo, jakým způsobem je téma zpracované.

12.02.2022 5 z 5

Jen o trochu víc Jen o trochu víc Simona Ahrnstedt

O hodně lepší než předchozí kniha ze série o protikladech.

10.02.2022 4 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Připadalo mi to, jako by sám pan Hartl mi knihu svým nezaměnitelným hlasem předčítal. Moc jsem to prožívala a moc jsem si ji užila. Díky.

06.02.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Fajn detektivka. A Erika už nebude??

31.01.2022 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Další příjemná návštěva, tentokrát Švýcarsko. Baví mě tyto romantické výlety. Už se těším na sestru Hannah a Irsko.

21.01.2022 4 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Takže ještě musím dočíst třetí díl. Tento mě bavil o trochu méně, snad se zas trojka trochu zvedne.

21.01.2022 3 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Vzplanutí a Promlčení se mi teda líbilo o dost více....ale chvála českému autorovi.

11.01.2022 3 z 5