Doktorka Viktorie

Viktorie obětovala soukromý život poslání lékařky, které pro ni znamená víc než rodina. Kvůli práci se dokonce vzdala i vlastního syna a po krachu manželství věnuje čas výhradně kariéře. Když je však za záhadných okolností brutálně zavražděna její kolegyně, otřese se Viktoriin svět v základech. Policie totiž přichází s hypotézou, že pachatel zaměnil oběti a mrtvá měla být právě ona. Motiv? Neznámý. Situaci přiostří bomba instalovaná v autě dalšího lékaře z nemocnice, ve které je Viktorie zaměstnaná. Dvě zdánlivě nesouvisející vraždy způsobí mezi personálem kliniky poplach a mladá lékařka začíná navzdory své tvrdé povaze propadat panice. Tragické události ale nekončí. Umírá další mladá žena a následně se obětí útoku stává také hlavní hrdinka. V přímém ohrožení života Viktorie pochopí, že honba za kariérou a věhlasem ji připravila o to nejcennější – lásku a dítě. Bohužel jí však zbývají pouhé minuty a ona už své chyby možná nikdy nenapraví....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432366/big_doktorka-viktorie-8S8-432366.jpg 4108

Kniha Doktorka Viktorie

konicekbily
08.06.2022

Druhá kniha od autorky. Příjemná odpočinková četba, psychologický s detektivní zápletkou se závěrečnou napínavou scénou - vše namícháno s červenou knihovnou. Zápletka byla již mnohokrát využita zahraničními autorkami - zde není nic nového.

Ivetaa
14.05.2022

Knihy z lékařského prostředí mě prostě baví, ať se jedná o děj odehrávající se u nás, nebo v cizině.

Evka27
19.04.2022

Toto už je čtvrtá kniha, kterou jsem od MH četla, ale nějak jí stále nemůžu přijít na chuť, není to prostě ono. Každopádně dočíst se dá.

Val
11.03.2022

Lékařka Viktorie staví kariéru na první místo. Je pro ni důležitější než vlastní syn . Přijde ovšem chvíle, kdy Viktorie zjistí, že se její priority značně změnily . Příjemná, uvěřitelné česká detektivka .

Jenny46
08.02.2022

Tohle je zrovna tip knihy, která sedne podle nálady...
Lékařské prostředí mám ráda a autorce se příběh povedl, čtivý, napínavý.

knihomolka1197
01.10.2021

Nemohu jinak, než dát plný počet hvězdiček. Kniha je čtivá a napínavá, moc se mi líbila. Vraha jsem ale neuhodla.

bábuška
22.09.2021

(+ SPOILER) Zajímavě napsaný příběh lékařky, která svůj osobní život podřídila kariéře. I v jejím osamělém životě se vyskytne muž který ji zaujme, ovšem jaké je její rozčarování, když zjistí jeho pravou tvář. Nemá zábrany připravit o život její dva kolegy, neštítí se únosu jejího synka, pronásledování jí samé v noci na opuštěné silnici. Ani policii se nedaří případy pospojit a dovést k rozluštění. A za vším stojí lidská chtivost po majetku, ani samotné Viktorii nepřijde na mysl, že někdo kvůli chtivosti jejích zděděných financí po rodičích dokáže připravit o život nevinné lidi, jen proto, aby ji samotnou pomalu začínal děsit a dovést svůj plán do konce. Ovšem dobrý konec vše vyřeší a Viktorie si uvědomí, že láska k dítěti je víc, než úspěch v kariéře. Velice pěkně napsaná kniha,

katynka78
20.09.2021

Mám lékařské prostředí ve filmech a knihách velice ráda a co se týče žánru, tak se nevyhýbám jak romantickému, tak thrilerovému zpracování.
Tato knížka mi byla doporučena a ani nevím proč, neváhala jsem a rovnou si ji koupila.
Nešla jsem do knihovny, ale rovnou ji mám doma a vůbec nelituju!
Je úžasné číst detektivku z českého prostředí, tak nějak vám to víc ladí, líp se dovedete vžít do postav, protože hlavně si zapamatujete jejich jména a neplete se vám to.
Bylo to velmi čtivé, napínavé, osobně jsem motiv ani vraha neodhalila a jen jsem koukala a nevěřila vlastním očím, co to čtu.
Velmi dobré, opravdu. Doporučuju.

Rychlopalba
Rychlopalba