Evka27 Evka27 komentáře u knih

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

Dlouho jsem neměla potřebu nějakou knížku dočíst ihned do konce. U této to fungovalo. Tak ještě si přečtu Polednici a novinku Mizení.

07.01.2022 5 z 5

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Kniha se výborně četla a zaujala mě, těším se na další.

05.01.2022 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Už jsem přečetla víc knih této spisovatelky a celkem příjemné oddechové čtení. Kdyby tady v této nebyly blbosti jako:....jeho penis slzel a toužil být součástí toho gesta... tak bych * přidala.

30.12.2021 2 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Nebylo to špatné. Zkusím další knihu autora.

04.12.2021 3 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Je fakt, že autorka píše čtivě, ale u mě se žádné nadšení nekonalo, spíše naopak, zdálo se mi že je překombinovaná a plná nesmyslů, jako ...s hlavou sklopenou před palbou policistů nasedl do auta a bez ohlédnutí vyrazil pryč. Kroutím nevěřícně hlavou.

07.11.2021 1 z 5

Se(x)znam Se(x)znam Joanna Bolouri

Nejvíc se mi asi líbilo vtipně použité x v názvu knihy Seznam.

21.10.2021 2 z 5

Podle pravidel Podle pravidel Joanna Bolouri

Vtipné a odpočinkové čtení. Taky jsem v Dylanovi hned viděla Gerarda Butlera. Asi autorku ten film hodně inspiroval.

15.10.2021 4 z 5

Nejkrásnější čas v roce Nejkrásnější čas v roce Joanna Bolouri

Bezvadně jsem se pobavila i početla, doporučuji všem, kdo si touží přečíst super oddechovku.

03.10.2021 5 z 5

Ráda tě poznávám Ráda tě poznávám Rachel Winters

Jak už bylo napsáno, předvídatelná a zbytečně natažená, ale nebylo to marné.

19.09.2021 3 z 5

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

Milé a příjemné jako sám pan Eben.

16.09.2021 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Jsem taky spíš trochu cynik, ale tato kniha mi nezabránila v tom si ji s úsměvem pěkně užít.

16.09.2021 3 z 5

Jen trochu lásky Jen trochu lásky Katarína Gillerová

Taky mi Evženie zpočátku dost vadila, její čmuchání a vlezlost a stálá tragičnost. Nic ale není tak, jak vypadá a během čtení nasbírala body a já jsem si příjemně početla.

15.09.2021 4 z 5

Vražda na blatech Vražda na blatech Catherine Shepherd

Fakticky se mi četla líp než předchozí Andělé smrti, ale taky žádná hitparáda. Zajímavá zápletka, ale celkem předvídatelné závěrečné vyvrcholení a rozuzlení a patoložka Julie se u případu spíše motala, než aby nějak přispěla k vyřešení.

06.09.2021 3 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Docela jsem se s knihou natrápila, než se mi podařilo ji dočíst. Prohnilost církve je téma výborné, akorát ty postavy vyšetřovatelů mi docela vadily. Taky jsem čekala jsem od toho více.

05.09.2021 3 z 5

Mořský vlk a veselá vdova aneb proti všem Mořský vlk a veselá vdova aneb proti všem Miloslav Švandrlík

Tuto knížku pana Švandrlíka jsem našla ve své knihovně a po dlouhé době mě opět pobavila, i když ne až tak jako kdysi před x-léty.

02.09.2021 4 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Čekala jsem, že to bude bezva. Robotham jednoduše umí vtáhnout.

02.09.2021 5 z 5

Labyrint tajností Labyrint tajností Linda Castillo

Zajímavá zápletka, oběti i pachatel. Taky mě rozladilo více pravopisných chyb, jak píše v komentáři "lenuskav", což není u této série obvyklé jako v jiných knihách.

25.08.2021 4 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Jedním slovem ptákovina, od které nemůžete nic čekat, natož se poučit. Ale párkrát jsem se zasmála, tak ji nemůžu úplně odepsat.

23.08.2021 2 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Příjemná kniha na dovolenou. Donutila mě si taky něco navíc o Japonsku načíst a už se těším do Švýcarska.

22.08.2021 4 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson