Mořský vlk a veselá vdova aneb proti všem

Mořský vlk a veselá vdova aneb proti všem https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31747/morsky-vlk-a-vesela-vdova-aneb-proti-vsem-31747.jpg 4 88 13

Humoristický román o poznání, že i čtyřicátník může být zasažen vzdutou vlnou sexu a erotiky. Základem příběhu je láska mezi 40letým rozvedeným plavčíkem, otcem dvou dospívajících dětí, bývalým námořníkem zaoceánské lodi a o něco mladší magistrou, vdovou, která má děti tři. Vztah mezi hrdiny příběhu je pronásledován nepřízní dětí a bývalé manželky.... celý text

Nofar197
06.12.2022 5 z 5

"Celkem dvěstekrat jsem se oženil, z toho pouze na Havaji sedmdesátkrat. "
"Mohla by ses opít a pak se spustit s oplzlym domovníkem Kacabou."
"Na sexbomby máš dost času. A lečo je zdravé. Každý doktor tě o tom poučí. "
Julie a její potomci, Roman, dcera skrblice Světlana a syn bohem Daniel, jeho ex, úřednice Spalova a kulturista inženýr Svojse.... To nemělo chybu. Jinak platí stejně pravidlo jako u Pana Kaplana : Zásadně nečíst v hromadné dopravě.

Evka27
02.09.2021 4 z 5

Tuto knížku pana Švandrlíka jsem našla ve své knihovně a po dlouhé době mě opět pobavila, i když ne až tak jako kdysi před x-léty.

knihovniceS
08.03.2021 2 z 5

Četla jsem chvílemi. Švandrlík se lépe poslouchal, ale čtení nic moc. Vzdala jsem to

Jaruš7
05.09.2019 5 z 5

Párek jenž v sobě našel zalíbení je v tom proti všem.
Lov pubertálních krasavic na lázňového plavčíka, jehož vytáčí jejich úsměvy, vzdechy, pokusy o tonutí a sledovací pikle, má v tomto provokativním prostředí další zásah synův postřeh z otcových marně nevyužitelných možností, ta pravá se ale dostavuje s vehemencí zabránit dceři spadnout do tenat vlka s cejchem kotvy, a oslepená muskulaturou se zamženým úsudkem, kdy IQ byl vrchol, padá do osidel zamilovanosti bez zjevných výčitek. A neboť ti "Všichni " (proti všem), jsou příbuzenstvo a to pět výrostků obého pohlaví duchaplných argumentů akceschopní ke všemu i bizarností, spolu s bejvalkou s rádoby milenci a psychoporadcem je zápletka zábavná, čili prima čtení.
Citace;" To by mi tak nevadilo" , ujistí ho S.( dcera), " kdybys byl bohatý zhýralec, dalo by se s tebou možná vydržet. Ale žít pod jednou střechou s chudým zhýralcem, to je přímo otřesné!" ..."Chudák mužskej ," zavrčí pouze, "kterej si tě vezme!" Ale tuto větu nepřijímá dcera jako urážku, ale jako vysoké a zasloužené ohodnocení. "
Autor umí, rozverné potěšení.

babystar
30.10.2018 5 z 5

Milá knížka, kterou jsem pro zlepšení nálady četla během čtyřiceti let už několikrát. Moje maminka kdysi tvrdila, že si autor dělá legraci ze starších žen, ale já si myslím, že s humorem vystihl situaci, kdy začínají působit feromony, rozum odchází bůhví kam a nastupuje příroda...

Kája95
11.11.2017 5 z 5

Takové milé povídání :-) potěší, nenaštve. Doporučuji na obveselení

heavy66
19.01.2017 5 z 5

Můj první erotický román, který jsem kdy četl! Švandrlík uměl sugestivně popsat erotické dusno, Neprakta zase kreslit vnadné krasavice, bylo to docela vzrůšo!

Makoves
16.08.2016 5 z 5

Dobře vymyšlený příběh. Švandrlík opět nezklamal, jen doufám, že se to zase někdo nepokosí zfilmovat.

varanbooks
21.04.2015 5 z 5

Radúz Kobliha, Nové Strašecí.

Modrina
21.05.2014 5 z 5

Zǐvot klade různé překážky.. :)

Zdenda20
15.05.2013 3 z 5

Pojednání u o výchově rodičů dětmi, které je velice barvitě popsáno a následné nečekané zvraty chování těchto rodičů, to mohl napsat jen pan Švandrlík. Doporučuji všem, kteří mají rádi humor s nadsázkou.

maryzka
12.05.2012 3 z 5

švanderlíkovy knihy bohužel nemám ve své knihovně nebot když to vychází brožovaně tak mám holt smulu ale jinak si je chodím pujčovat.

WEIL
02.09.2011

Po změně režimu kdo měl plné šuplíky, jako duo Neprakta či Švandrlík, tak snadno přešel do tržního hospodářství, protože umělci vlastně vždy žijí podle poptávky a nabídky bez ohledu na společenský režim.