Mořský vlk a veselá vdova aneb proti všem

Humoristický román o poznání, že i čtyřicátník může být zasažen vzdutou vlnou sexu a erotiky. Základem příběhu je láska mezi 40letým rozvedeným plavčíkem, otcem dvou dospívajících dětí, bývalým námořníkem zaoceánské lodi a o něco mladší magistrou, vdovou, která má děti tři. Vztah mezi hrdiny příběhu je pronásledován nepřízní dětí a bývalé manželky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31747/morsky-vlk-a-vesela-vdova-aneb-proti-vsem-31747.jpg 4.158
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Region (Praha)

Kája95
11.11.2017

Takové milé povídání :-) potěší, nenaštve. Doporučuji na obveselení

heavy66
19.01.2017

Můj první erotický román, který jsem kdy četl! Švandrlík uměl erotické dusno velice sugestivně popsat, Neprakta zase kreslit vnadné krasavice, no, bylo to docela vzrůšo.

Makoves
16.08.2016

Dobře vymyšlený příběh. Švandrlík opět nezklamal, jen doufám, že se to zase někdo nepokosí zfilmovat.

varanbooks
21.04.2015

Radúz Kobliha, Nové Strašecí.

Modrina
21.05.2014

Zǐvot klade různé překážky.. :)

Zdenda20
15.05.2013

Pojednání u o výchově rodičů dětmi, které je velice barvitě popsáno a následné nečekané zvraty chování těchto rodičů, to mohl napsat jen pan Švandrlík. Doporučuji všem, kteří mají rádi humor s nadsázkou.

maryzka
12.05.2012

švanderlíkovy knihy bohužel nemám ve své knihovně nebot když to vychází brožovaně tak mám holt smulu ale jinak si je chodím pujčovat.

WEIL
02.09.2011

Po změně režimu kdo měl plné šuplíky, jako duo Neprakta či Švandrlík, tak snadno přešel do tržního hospodářství, protože umělci vlastně vždy žijí podle poptávky a nabídky bez ohledu na společenský režim.