Nejkrásnější čas v roce

Humorná lovestory, která zahřeje u srdce. Emily má skvělou práci, přátele a nádherný byt, dostatečně vzdálený od její bláznivé rodiny, kterou navštěvuje jen jednou za rok. Jediná věc, která ji v životě stresuje, je její soused Evan a jeho záliba ve flirtování, hlasité hudbě, a ještě hlasitějším sexu. Ale nejde o nic, s čím by se nedokázala vypořádat… Emily má taky přítele Roberta, se kterým jí to opravdu klape. Dokonce ho plánuje vzít domů na Vánoce. Konečně už žádná lítost ze strany rodičů a sourozenců. Jenže pak se její vztah s Robertem najednou rozpadne a Emily je v koncích. Jak se teď může ukázat doma? Emily se proto rozhodne požádat o pomoc Evana. Roberta zkrátka o Vánocích doma ukáže, i kdyby neměl být skutečný…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391248/nejkrasnejsi-cas-v-roce-a7w-391248.jpg 4116

Vydáno: , XYZ (ČR)

The Most Wonderful Time of The Year, 2016

Kniha Nejkrásnější čas v roce

mala.bloncka

Příjemná vánoční oddechovka.

Pralinka1910

Velmi vtipný vánoční příběh. Moc dobre se to četlo!

Lucia1989

Výborná vianočná odychovka. Niečo medzi Bridget Jonesovou a americkými romantickými vianočnymi komédiami.

musivila

Vtipná, romantická, nenáročná oddechovka, odehrávající se v čase vánočním… přirovnala bych k Bridget Jonesové.
38letá Emily stále žije v pronájmu se dvěma spolubydlícími. Její matka na ní neustále tlačí, kdy si najde vhodného partnera a vdá se. Zdá se, že se konečně zadařilo … Robert je starší a seriózní muž, s kterým se již 8 měsíců vídá.... Zato její 29letý soused Evan ji vytáčí k nepříčetnosti. A přesto se souhrou několika událostí stane, že právě on s ní jede k její rodině na Vánoce.... Začátek mě moc nenadchl, děj mě začal víc bavit v okamžiku, kdy se Emily vydala s Evanem na Vánoce za svoji rodinou. Kde o vtipné situace není nouze. Závěr knihy mi přišel takový utnutý, hop skok … rok v tahu a žádné vysvětlení.

Nelička
20.12.2020

Skvělé, veselé a pohodové čtení. Trochu mi vadilo to puritánství a šílená morousovitost hlavní hrdinky, ale příběh jako takový se moc povedl. Hodně jsem se nasmála :-)

petulkapeta
17.12.2020

vtipna a romanticky vanocni kniha...no Britove se nezaprou jako autori...šlo to poznat...jako relax k niha u ktere se chce člověk zasmat,prostě parada :)

klarinka9974
14.12.2020

Tak tento příběh mě mile překvapil. Ze začátku jsem si myslela, že jsem letos opět sáhla po další špatné knize, kde se nedočkám žádné vánoční atmosféry, žádného sněhu a hlavně, že se budu dost u čtení nudit. ALE jsem nadšená. Celá kniha je skvělé napsaná, je vtipná, zábavná a hlavně čtivá. Dočkáte se úžasné vánoční atmosféry u bláznivé rodiny, taky toho studeného sněhu a hlavně lásky. Nebude chybět spousty alkoholu a jídla a mě tato kniha skvěle sedla na toto úžasné období. Takže, jesi se chcete u knihy bavit, těšit se na každou stránku a doufat ve šťastný konec, tak si musíte tuto knihu přečíst.

Ďumbierka
08.12.2020

Vianoce a tie vtipné a trápne momenty s rodinou, na ktoré sa tešíme a zároveň má človek vždy tak trochu paniku, ako deň skončí :D .
Tak, ako som si na začiatku knihy s ťažkým srdcom zvykala na slovník Emily a vlstne aj ostatných :D, tak som to po prvých 50-tich stránkach neriešila a nechala som sa unášať príbehom.
Kniha sa čítala sama. Ani neviem ako a som na konci a ešte by som si želala tak 400 ďalších strán...
Humor, ktorý ma rozosmieval, až tak, že som sa smiala nahlas sama v miestnosti a občas si predstavila svoju milovanú rodinu. A občas si spomenula na kamarátky...:)
Evan ako hlavný hrdina v tejto knihe, hmmm, áno prosím ;) .
Obľúbila som si veľmi aj Emily aj jej celú rodinku a aj Evana a kniha sa mi náramne páčila.
Bolo to skvelé, vianočné, osviežujúce a vtipné!! :) :) a ja sa tento rok na Vianoce a sviatky veľmi teším.
Idem si hľadať ďalšiu, podobne ladenú knižku :) .