Evka27 Evka27 komentáře u knih

Udělám ti ze života peklo Udělám ti ze života peklo Ellen Berg

Bohužel jsem čekala více..

10.04.2024 2 z 5

Budu ti nablízku Budu ti nablízku Michael Robotham

Další výborná kniha skvělého autora, těším se na další díl obou mých oblíbených sérií.

10.04.2024 5 z 5

Noční koupání Noční koupání Megan Goldin

Emotivní a nesnadné čtení, od kterého jsem se nemohla odtrhnout.

25.03.2024 5 z 5

Notting Hill pod sněhem Notting Hill pod sněhem Julie Caplin

Průměrná romantická oddechovka. Dost mi vadilo, jak se překladatelka nemohla rozhodnout, jestli si vykají nebo tykají.

23.03.2024 3 z 5

Svátky v Kavárně nových začátků Svátky v Kavárně nových začátků Debbie Johnson

Druhý díl byl taky fajn. Začala další série romantického čtení. Doufám, že se v dalších dílech budeme setkávat i postavami, které už jsme poznaly a oblíbily si je.

11.02.2024 3 z 5

Léto v Kavárně nových začátků Léto v Kavárně nových začátků Debbie Johnson

Celkem příjemné čtení, romantika, dojetí, kéž by všude bylo tolik dobrých lidí.

08.02.2024 4 z 5

S láskou, Nina S láskou, Nina Nina Stibbe

Obdivují všechny, kteří to dokázali dočíst do konce.

04.02.2024

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Připojuji se k názoru, že je tento díl ještě lepší než první.
Je super, že jsou takové knihy, které se vám nechtějí odložit a potřebujete jen hltat další strany až do té poslední.

10.01.2024 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Zase jednou výborná kniha, hned pokračuji dalším dílem.

08.01.2024 5 z 5

Jiné místo Jiné místo Kateřina Karolová

Četla jsem jen kvůli Luhačovicím, kam se stále a ráda vracím, ale byla to slabota a srovnání s Karikou mi přijde hodně out.

03.01.2024 2 z 5

Legendy kriminalistiky Legendy kriminalistiky Miroslav Vaňura

Přečteno a opět jsem se ujistila,že pentalogie pana Viktorína Šulce je zatím top, co jsem četla.

17.12.2023 3 z 5

Běh o život Běh o život Tess Gerritsen

Zpočátku dobrý a napínavý rozjezd, pak to vklouzlo do klišé. Dnes už píše Tess jinak.

03.12.2023 3 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Všechno bylo tak nějak předvídatelné, jak se bude příběh vyvíjet a bylo to tak. Za mně trošku slabší díl.

30.11.2023 3 z 5

Mé cesty do hlubin mozku Mé cesty do hlubin mozku Martin Moravec

Skvěle a lidsky vedený rozhovor s tímto věhlasným českým lékařem. A naprosto se ztotožňuji s názorem prof. Beneše, že doktoři mají léčit a ne sedět v parlamentu nebo senátu. Proto nikdy žádného MUDr. nevolím.

19.10.2023 5 z 5

Pohřbená tajemství Pohřbená tajemství Linda Castillo

Takže další díl série rychle přečten, tentokrát trošku zklamání, chtěla bych zjistit minulost amišského biskupa a jeho ženy. A opět Katie třikrát unikla jisté smrti......Na další díl asi spěchat nebudu, ale přečtu si ho.

17.10.2023 3 z 5

Enter, mami! Enter, mami! Martin Moravec

Výborný čtvrteční magazín MF Dnes s úvodními sloupky pana Moravce čtu moc ráda. Snad bude i další vydání sloupků vydaných po r.2016.

14.10.2023 5 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Zpočátku mě kniha moc nevtáhla, ale teď po dočtení jsem plná dojmů a jsem fakt zvědavá co bude v dalším dílu.

08.10.2023 5 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Ladím vánoční romantiku už teď na podzim. Milá jednohubka.

28.09.2023 4 z 5

Zkouška důvěry Zkouška důvěry Nora Roberts

Ano i za mně jedna z nejlepších knih od Nory, ale zase ty šílené hrubky a dokonce i malá násobilka, kterou se Reece uklidňuje: 6x1= 1?? To je fakt masakr.

13.08.2023 4 z 5

Sokolník Sokolník Isabella Maldonado

Opět výborný příběh, jen mi osobně trochu vadí, a to je asi u všech autorů, že musí být do nebezpečí - únosu zatažen buď sám detektiv nebo jeho manželka, přítelkyně, dítě, parťák. Asi k umocnění napětí.
A taky by se mi u Sokolníka více líbilo, kdyby se pachatel po Carterovsku spíše vypořádal s původci jeho traumat z dětství. Každopádně dobře napsáno.

30.07.2023 5 z 5