Dokonalá vražda

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sara Medlarová je královnou romancí, s miliony prodanými výtisky. Po odchodu na odpočinek se však začíná nudit, a tak se vrací do svého rodného městečka Lachlanu na Floridě a pustí se do přestavby starého sídla, jež obdivovala už jako dítě. Pro ni samotnou je příliš velké, ale raději by umřela, než by to někomu přiznala. Pak však v Lachlanu získá práci Sařina neteř Kate, která chce prorazit jako realitní agentka. Kate tedy osloví tetu, jestli by nemohla zůstat u ní, než si najde něco vlastního. Když však dorazí k Saře domů, zjistí, že není jediným dlouhodobým hostem. V domě má už svůj pokoj i Jackson Wyatt, a ačkoliv se nedá popřít, že je to okouzlující fešák – je jasné, že má její tetu omotanou kolem prstu – ještě nikdy nepotkala nikoho, kdo by ji rozčiloval tolik jako Jack. Poté co jsou v městečku náhodou objeveny dvě lidské kostry, toto nepravděpodobné trio se spojí pod společným cílem: vyřešit záhadu, kterou zřejmě chtějí všichni uchovat pod pokličkou. Sara, Kate a Jack, spojeni smyslem pro spravedlnost a touhou napravit staré křivdy, se budou muset pustit do temných tajemství městečka a přivést na světlo ošklivou pravdu. Světoznámá autorka románů Jude Deveraux přichází se svým debutem ve světě detektivek, s příběhem plným starých tajemství, smrtící nevraživosti a nepravděpodobné skupinky přátel, kteří jsou odhodlaní odhalit pravdu bez ohledu na následky......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413439/big_dokonala-vrazda-zeA-413439.jpg 3.876
Série:

A Medlar Mystery 1.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Baronet
Originální název:

A Willing Murder, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (25)

Kniha Dokonalá vražda

Baileys
05. březnaodpad!

Obcas jsem od autorky neco romantickeho precetla, tak jsem se na detektivku tesila. Ale po dlouhe dobe musim rici, ze jde o knihu, ktera nestoji za cteni. Napad/zapletka je dobra, ale dej neplyne. Ani jedna postava me po par dnech neprirostla k srdci. A nektere sceny jsou dost mimo realitu, ackoliv to dej nevyzaduje.

Kacased
19.09.2021

Mě se to moc líbilo. Bylo to čtivé, romantické, nenáročné. Oddechovka.


babicka_amalka
28.07.2021

psáno lehkým perem - příjemná prázdninová oddechovka; bavila jsem se :-)

Laf
06.06.2021

Kniha se mi líbila. Nenáročná, děj plynule utíká a se zajímavými zápletkami. Také se mi líbilo to hašteření mezi Jackem a Kate, to pobavilo. Super oddychová kniha :)

Aghatte
28.04.2021

Moje první setkání s autorkou. Ač napsala skoro 70 knih. Mám ji zařazenou mezi romantické slaďárny, a to já nemůžu číst.
Překvapilo mě, že se dala na detektivky a všechny tři si v knihovně vypůjčila.
No, bylo to fakt sladké. Ještě se lepím. Všichni tak kladní či záporní a rozervaní. A ty školácky vyumělkované rozhovory. A to dokonalé Staré Bělidlo, kde všichni pospolu žili.... A stále něco jedli či pili :-) Scooby-doo partička, to mě pobavilo, to bylo přesné.
Kdo je pachatel bylo zřejmé od prvního setkání. Pravda, další vrstvu příběhu jsem už neodhalila.
Trochu více jsem se ztrácela ve jménech a rodinných vazbách... A na to jaká to byla drbárna, se mi nechce věřit, že by se tak zdárně utajil milostný vztah před 20 lety. Občas mi něco nedávalo smysl, asi se do toho autorka sama zapletla.
Přečetla jsem to, zkusím i další díly, nemusím pořád číst něco hlubokého a dokonalého :-) Úplný brak to není, taková detektivní pohádka pro holky jakéhokoliv věku. Neumím si představit, že by to četl muž.

lucie3944
13.04.2021

Mně v tuhle chvíli kniha sedla. Četla se sama, nebyla to žádná velká drasťárna, celkem pohoda. Těším se na další díly.

zouharov
28.01.2021

Není to nejlepší detektivka, není to nejlepší milostný příběh, ale mě se to četlo dobře a byla jsem zvědavá, kdo a proč to udělal.

handulli
01.01.2021

(+ SPOILER) Jude Deveraux jsem četla naposledy v 16ti. Když přesedlala na detektivky, rozhodla jsem se dát jí šanci. Nevím, jestli je to tím, že je to v tomhle žánru její prvotina, ale bylo tam spousta momentů, které mi přišly silně přitažené za vlasy nebo minimálně hodně nepravděpodobné (např. Jack vleze do jámy po vyvráceném stromu, přestože má sádru na noze) a některé pasáže vyloženě směšné (např. bizarně napsaný novinový článek).
Navíc jsem se ztrácela v postavách. Měla jsem opravdu problém pamatovat si složité vztahové propletence - kdo je čí syn, z kterého manželství. A tak se mi stalo, že jsem si druhý den při čtení říkala: "Sakra, kdo je ten Henry Lowell?? To byl přeci něčí manžel .... ale byl to druhý nebo první manžel? A to byl ten nevlastní otec tadytoho?"
Za mě tam prostě byla spousta zbytečné omáčky na úkor dobré detektivní linky.
Bohužel musím v negativním hodnocení pokračovat. Do čtení jsem se musela vyloženě nutit. Přestože jsem tak s hlavními hrdiny strávila několik dní, neoblíbila jsem si ani jednoho. Upřímně mi ale nejvíc vadil Jack se svou výbušnou a až bezohlednou povahou. Nedokážu pochopit, proč hazardně řídil dodávku, navíc nepřipoutaný a se spolujezdcem, když se mu před pár měsíci zabil při autonehodě bratr a on jako spolujezdec mohl být rád, že to přežil. Od té chvíle byl pro mě Jack pitomec. Buď svou fiktivní postavu nemá ráda ani sama Deveraux nebo nám tím chtěla demonstrovat, že jablko nepadá daleko od stromu?
Takže nakonec 2 hvězdy, protože přečíst se to dalo, ale měla jsem k tomu tolik výhrad, že už se k této sérii nevrátím.

1