Evišťátko Evišťátko komentáře u knih

Lotosové blues Lotosové blues Kristina Ohlsson

Tak ne že by kniha neměla spád, i když místy to lehce dřelo, ale otevřený konec mě zklamal.

04.05.2017 4 z 5

Noční pacient Noční pacient Jan Cimický

Pro mě velké zklamání,ach jo.

28.04.2017 2 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Zpočátku té bolesti a smutku jakoby bylo i na mě příliš, ale řekla jsem si,že to nevzdám a dobře jsem udělala. Po nástupu další postavy na scénu jsem knížku doslova hltala a na prvotní pocit z ní po jejím přečtení jsem si už ani nevzpomněl a. Vynikající!!

26.04.2017 5 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Na začátku čtení jsme měla obavy jaké to bude, když jsem si dopředu přečetla některé komentáře, ale za mě naprostá spokojenost!

09.04.2017 5 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Vynikající,asi se budu opakovat, ale mě se příběhy obyčejných lidí líbí čím dál víc a P.Soukupová je navíc dokáže zajímavě podat.

03.04.2017 5 z 5

K moři K moři Petra Soukupová

Opět další kniha, která mě zaujala stylem. Krásná sonda do rodinných vztahů.

30.03.2017 5 z 5

Fabrika Fabrika Kateřina Tučková

I když se nejedná o román v pravém slova smyslu , není to špatné počtení.

25.03.2017 4 z 5

Ženy na pranýři Ženy na pranýři Naďa Horáková

Skvělé, skvělé!! Tato kniha měla větší spád v příběhu než předešlá Brněnské Židovky. Pro někoho kdo navíc zná Brno to musí být ještě zajímavější počtení.

19.03.2017 5 z 5

Brněnské Židovky Brněnské Židovky Naďa Horáková

Přes počáteční rozmrzelost nad tím, že v úvodu knihy na několika stránkách popisují neustále nové a nové osoby, které jakoby nic nespojovalo, jsem nakonec byla knihou nadšená! Vůbec není od věci si přečíst knihu, která vybočuje z běžného stylu psaní!

15.03.2017 5 z 5

Past Past František Niedl

Skvělé, čtivé, poučné!!!!

02.03.2017 5 z 5

Krajina nočních jezdců Krajina nočních jezdců František Niedl

Nejsem velké fanda historických románů, ale tento mě dokázal vtáhnout do děje a četl se velmi dobře. I když prvních pár stránek bylo pro mě trošku zmatených, což ale bylo dáno tím, že se jedná o 4.dil celé série.Jdu se poohlédnout po těch 3 předcházejících.

02.03.2017 5 z 5

Hráč Hráč František Niedl

První díl byl přeci jen o něco svižnější, ale i tak stále zajímavý příběh.

26.02.2017 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Mám ráda čím dál víc neobyčejné příběhy obyčejných lidí! A tahle knížka navíc mě opakovaně dojala.

22.02.2017 5 z 5

Útěk do pekel Útěk do pekel František Niedl

Druhá kniha od autora a a narozdíl od té první, kterou jsem nebyla schopna dočíst, mě tato zcela pohltila.Skvělé!

16.02.2017 5 z 5

Hlas pro vraha Hlas pro vraha Olina Táborská

Asi jsem nebyla jediná kdo čekal detektivku, nicméně kriminální čin je neustálou součástí krásné napsaného příběhu.

03.02.2017 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Možná jsem knihu četla v době pro to nepříliš příhodné, protože mi připadala zdlouhavá a četné popisy osob a jejich vnitřních světů mě často nudily. Nicméně k ději patřily. Musím říct, že během čtení mě napadaly nejrůznější tipy na pachatele a ...ani jeden mi nevyšel

07.01.2017 4 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Nelze než souhlasit s tím co je napsáno na obalu knihy:"Strhující od první stránky, fantasticky promyšlené, dojemné k slzám."A to i navzdory tomu,že pachatele jsem začala tušit od 2.třetiny děje.

28.12.2016 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Opět vynikající oddechovka plná skvělého humoru!

28.12.2016 5 z 5

Popel všechny zarovná Popel všechny zarovná Dominik Dán

Nemám ráda politiku v jakékoliv podobě, ale v tomto případě udělám výjimku. Skvělá politická krimi!

18.12.2016 5 z 5

Zeď vzpomínek Zeď vzpomínek Anthony Doerr

Nevím čím to, ale tato kniha se mi četla lépe než Jsou světla..., ale možná to bylo jen špatným načasováním. Každopádně úvodní povídka byla že všech nej!

11.12.2016 5 z 5