Noční pacient

Noční pacient https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84831/nocni-pacient-84831.jpg 3 32 11

V detektivním příběhu se ukazuje autorova citlivá znalost nemocničního prostředí a psychiky dnešních dospívajících mladých lidí. Do nemocnice je přivezen neznámý muž, s nímž není možné navázat kontakt …

Marcik7
16.03.2020 3 z 5

Obsahem této zvláštní detektivky jsou spíše psychologické úvahy, ale čtivě podané, zajímavé, doplněné vraždami, hodně brutálními.

MichalHoráček
30.01.2020 4 z 5

Příjemná česká detektivka na jedno, dvě odpoledne. Žádná brutalita, ale spíš docela reálný příběh, který se i nejspíše podobně stal.
Knihy pana Cimického mám rád a zatím ještě nezklamaly.

Kimeček
14.01.2020 5 z 5

Krátké, čtivé, pěkné. Já jsem spokojená a určitě se ještě k tomuto spisovateli vrátím.

Vatter83
01.01.2020 3 z 5

Jednoduchá detektivka bez hlubších úvah a nutnosti přemýšlení nad dějem. Někdy méně je více. Čtivé.

ArwenAragorn
04.11.2018 4 z 5

Nenáročná detektivka z českého prostředí.

dagmar5477
30.06.2017 5 z 5

Jednoduchá, přesto čtivá detektivka.

Evišťátko
28.04.2017 2 z 5

Pro mě velké zklamání,ach jo.

Veronika2017
09.03.2017 3 z 5

Klasická česká detektivka a klasická česká dušička...ta naše povaha česká. Začátek knihy je pozvolný, ale nakonec se děj krásně rozjede a pak už se to čte docela samo. Moje první kniha od p. Cimického, ale asi ne poslední. V knize se zmiňoval o franz.zpěvačce Zaz ( dobrá hudba), hned jsem si ji musela poslechnout.

ivoiro
11.02.2017 3 z 5

Průměrná kniha, ve které je až příliš prostoru věnováno psychiatrii. Pachatel dopaden divný způsobem.

genie
15.01.2017 4 z 5

Pěkná, jednoduchá detektivka, bez zbytečných kombinací a zvratů ... Sympatičtí hlavní hrdinové a české reálné prostředí jsou velkým plusem.

lea735
15.01.2016 5 z 5

Knihu jsem právě dočetla a moc se mi líbila. Provede Vás vyšetřováním a i zákulisím psychiatrické léčebny. Sympatický vyšetřovatel Hladík a ještě více sympatičtější Mudr. Dvořák . Má to spád , Knížka je nadčasová , rok vydání 1993 pasáž ze zahraniční konference o kriminalitě uprchlíků , krátká - stačila . Víc k tématu netřeba.
Dopis , který psala náctiletá slečna, kterou nezájem rodičů dovedl do PL a na scestí, byl nejen šokující ,ale i zajímavý.Nikdy bych nečekala že je možné aby takový člověk pobýval bez dozoru mezi lidmi.Neustálé útěky a průšvihy, omamné látky v kombinaci s psychiatr. diagnózou.Brutalita a agrese mladých lidí, kteří se nerozpakují fyzicky napadnout kohokoliv pro peníze ,ale napadají se i mezi sebou při drobných neshodách.
Doporučuji , stojí za přečtení, člověk dostane jiný pohled na svět.

Kniha Noční pacient je v