Evišťátko Evišťátko komentáře u knih

Třetí dvojče Třetí dvojče Ken Follett

Pro mě zklamání,což mě mrzí,protože je první kniha od tohoto autora . Námět zajímavý,ale celý příběh a jeho popis mi připadá hodně laciný.

21.05.2016 2 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Pro mě vynikající detektivka,psaná čtivým stylem,napínavá až do samotného konce.

18.05.2016 5 z 5

Zvěrolékař a jeho přátelé Zvěrolékař a jeho přátelé James Herriot (p)

Dřívější autorovy knihy jsou jistě humornejsi,nicméně i tak je jeho kniha plná lásky k lidem a zvířatům, a to je to co si na této knížce cením.

15.05.2016 3 z 5

Poslední žid Poslední žid Noah Gordon

Nádherný román, poutavý příběh ,autor je skvělým vypravěčem.

11.05.2016 5 z 5

Setkání se smrtí Setkání se smrtí Zuzana Beranová

Skvěle napsaný životopis, dobře odvedená práce autorky,která si zaslouží uznání.

09.05.2016 5 z 5

Brambory na vloupačku Brambory na vloupačku Catharina Ingelman-Sundberg

Milý humor,knížka do nepohody.

03.05.2016 4 z 5

Dům vzpomínek Dům vzpomínek Barbara Wood

Příjemné čtení,mysteriózní zápletka,která nedovolí knihu odložit.

29.04.2016 4 z 5

Barva nachu Barva nachu Alice Walker

Dech beroucí příběh, přečteno za jednu noc.Tahle knížka mě jen tak z hlavy nezmizí!

28.04.2016 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Po Policii to nejlepší co jsem od něj četla.

25.04.2016 5 z 5

Indiánský běh Indiánský běh Tereza Boučková

Líbí se mi styl jakým píše.

25.04.2016 4 z 5

Poselství od protinožců Poselství od protinožců Marlo Morgan

Navzdory dohadam zda jde o fikci či skutečnost,je v knize spousta zajímavých myšlenek,které stojí za to,aby se nad nimi člověk zamyslel.

08.04.2016 3 z 5

Krev mé krve Krev mé krve Helen Grace Carlisle

Kniha dostala svému doporučení-je to silný příběh,nicméně si nejsem jistá,zda mateřská láska se v jednom případě nestala spíše láskou opičí,která vyústila v danou rodinnou tragedii.

04.01.2016

Inferno Inferno Dan Brown

Tak to je po dlouhé době knížka,kterou jsem nebyla schopna dočíst.Celkový dojem z knihy by se dal shrnout jedním slovem: lacinost.Co však oceňuji je schopnost autora nadchnout čtenáře pro krásy Itálie.Ale ač jsem se snažila sebevíc,k dosažení poslední stránky jsem se nedonutila.

22.01.2014