evin84 Online evin84 komentáře u knih

Byt v Paříži Byt v Paříži Lucy Foley

Parádní kniha. Velmi ctivá, krátké kapitoly...Konec trochu uspechany ale až tak mi to nevadilo.

15.01.2024 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Kniha mě teda moc neoslovila. Nečetla se špatně ale zadny wow efekt se nekonal.Překvapuje mě takové kladné hodnocení. Jsou teda lepší knihy.

06.01.2024 2 z 5

Noční host Noční host Heather Gudenkauf

No paani tak to byla jízda. 3 příběhy které na konci do sebe zapadnou. Kniha plná napětí...těžko se mi odkladala. Naprosto splnila svůj účel. Doporučuji

19.12.2023 5 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Kniha byla naprosto super. Přečtena jedním dechem, velice ctiva. Vše co od knihy očekávám splnila.

14.12.2023 5 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Mě se teda kniha velmi líbila,měla spád a četla se mi dobře. Na začátku je smrt manžela a pak jen hltate jak se to stalo...takže za mě palec nahoru.

09.12.2023 5 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Čekala jsem knihu o dvou lidech a ono nee. Četla se velmi dobře, námět spíš akční Amerika. Mě se to líbilo, vytáhla me do děje což od knihy čekám.

30.11.2023 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

No co k tomu napsat...Kniha byla nudnejsi,zdlouhavá. Už jsem se těšila až jí doctu.

19.11.2023 3 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Tak to byla jízda teda. Skvělá kniha, zajímavá zápletka, skvělé rozuzlení, krátké kapitoly. Super a těším se na další knihu této autorky.

22.10.2023 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Parádní kniha. Konec jsem asi čekala jiný ale i tak dávám 5*

12.10.2023 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Za mě zatím nejlepší kniha kterou jsem od Darcy četla. Krátké kapitoly mi vyhovují, mělo to napětí a konec překvapivý.

27.09.2023 5 z 5

Dokonalá oběť Dokonalá oběť Emma Kavanagh

Kniha mě začala trochu bavit až na konci. Bude navazovat na druhý díl díky otevřenému konci a upřímně se mi číst nechce, i když bych ráda věděla jak to dopadne.

17.09.2023 2 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Dokonalý cizinec byl mnohem lepší. Tato kniha byla slabší i když konec byl nečekaný za to dávám jednu hvězdu navíc.

30.08.2023 3 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Frances

Mě se kniha velmi líbila i když konec bych čekala jiný. A krátké kapitoly mi velice vyhovovaly.

01.08.2023 5 z 5

Lži se mnou Lži se mnou Sabine Durrant

Nakonec se z této knihy vyklubala velice ctiva kniha. Lhát se opravdu nevyplácí. Dle mého si zaslouží lepší hodnocení.

21.07.2023 4 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Kniha mě moc nebavila ale finální zvrat mě překvapil.

06.07.2023 3 z 5

Dítě Dítě Fiona Barton

Super kniha, velice ctiva.

17.06.2023 5 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Není to úplně top ale pro mě byla kniha ctiva

30.05.2023 4 z 5

Temná zima Temná zima Flint Maxwell

1 díl mě bavil o něco víc. Rozhodně se ale těším na pokračování.

16.05.2023 4 z 5

Ať zemře Ať zemře Sarah Pinborough

Tato kniha je slabý odvar oproti knize Ví o tobě. To byla pecka stejně tak i seriál. Příběh této knihy mě moc nebavil a postavách jsem se občas ztrácela.

11.05.2023 2 z 5

Vánice Vánice Flint Maxwell

Nutně potřebuji druhý díl.. Kniha byla velice čtivá a jsem zvědavá jak to vše dopadne.

26.04.2023 5 z 5