Ta druhá

"Thriller o smrtících ambicích, podvodu a zradě od autorky knihy Přítelkyně" Carrie je úspěšnou televizní producentkou, která má perfektní život a perfektní manželství. Přestože se s manželem Adrianem už před lety rozhodli, že nechtějí děti, zjistí, že je těhotná. V náročném zaměstnání plném konkurence, se dívá na období mateřství s obavami. A pak na scénu vstupuje Emma jako Carriina náhradnice. Stále více izolovaná od Adriana i od svých kolegů začíná Carrie věřit, že Emma má jasný plán. Chce její práci. Nebo víc než to?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417821/big_ta-druha-w8z-417821.jpg 3.676
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , XYZ (ČR)

The Temp, 2018

Kniha Ta druhá

Fzuzik
05.09.2021

Neustále jsem čekala kdy přijde nějaká zajímavá zápletka. A pořád nic... Je to škoda, potenciál by v námětu byl, ale za mě se nepodařilo ho využít.

Lucc93
27.07.2021

Čekala jsem od toho mnohem víc .. Bylo to moc takové americké nebo nevím, jak to popsat. Dočetla jsem, ale že bych z toho byla nějaká nadšená, to určitě ne.

golfinka1
12.07.2021

Kniha se moc dobře četla, děj nebyl špatný ale ten konec, ten jsem čekala popravdě trošku jiný .

Anny90D
27.05.2021

Čtivá kniha, která mě bohužel zklamala svým závěrem.

L.Helena
20.05.2021

Náhled do světa tvůrců televizních seriálů, místy některé situace až absurdní, že nevíte, zda vám mají připadat dramatické, či spíše tragikomické, ale kupodivu mě čtení opravdu bavilo.

micha-ella
07.05.2021

Nutit se do čtení, který mě nebaví - tak to už dávno ne! A ještě ubližování dětem! Odhodila jsem to.

Mirin1349
31.01.2021

Zajímavý vhled do povrchního světa scénáristů a televizní tvorby obecně. Docela bych i věřila, že to takhle běžně funguje. Příběh měl poměrně spád, užila jsem si hádání, co tak může být v pozadí. Jen jsem moc nechápala rozdělení knihy do částí pojmenovaných podle jednotlivých postav, když se stejně jejich vyprávění prolínalo celou knihou. Každopádně mě čtení bavilo a nebála bych se tuto knihu doporučit jako takovou nenáročnou četbu.

Marienka23
24.12.2020