Ta druhá

Ta druhá https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417821/bmid_ta-druha-w8z-417821.jpg 4 105 26

"Thriller o smrtících ambicích, podvodu a zradě od autorky knihy Přítelkyně" Carrie je úspěšnou televizní producentkou, která má perfektní život a perfektní manželství. Přestože se s manželem Adrianem už před lety rozhodli, že nechtějí děti, zjistí, že je těhotná. V náročném zaměstnání plném konkurence, se dívá na období mateřství s obavami. A pak na scénu vstupuje Emma jako Carriina náhradnice. Stále více izolovaná od Adriana i od svých kolegů začíná Carrie věřit, že Emma má jasný plán. Chce její práci. Nebo víc než to?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , XYZ (ČR)

The Temp , 2018

Kira747
10.04.2024 3 z 5

(SPOILER) Nechapu, ze na obalce je napsany "Ted chce tvuj zivot", kdyz o to tam vlastne neslo. Emma mi byla sympaticka a chapala jsem ji, ale to, ze je dcerou Carrie...ehm tak to mi doslo nejak v pulce, mozna driv, jen jak mluvila o tom, ze mela dite v 17ti (respektive to naznacila, ze se neco stalo). Ale jinak se mi to cetlo pekne, libilo se mi to.

kackahracka
13.09.2023 4 z 5

Jéminkote, ten konec byl blbej jak troky. Ale jinak paráda. Strašně jsem rozuměla všem postavám, jejich pocitům, chování-a to jak klaďasům, tak záporákům. Hezky jsem si ujížděla na jejich vlně a vážně mě to bavilo. Na můj vkus to bylo snad trochu moc dlouhé a závěr to úplně zabil, ale pro tentokrát jsem schopná to odpustit. Doporučuju.

Leena
07.08.2023 3 z 5

Mě se to celkem líbilo, jen tomu chybělo větší napětí.
Bohužel hned od stránky 32 jsem věděla, jakým směrem se to bude ubírat, když Carrie naznačila, co se ji stalo v 17.
Pro mě tedy konec žádné překvapení:-)

evin84
01.08.2023 5 z 5

Mě se kniha velmi líbila i když konec bych čekala jiný. A krátké kapitoly mi velice vyhovovaly.

zdenaR
10.07.2023 4 z 5

Zajímavý a napínavý příběh, originální prostředí, nečekaný závěr.
Přečteno téměř na jeden zátah.

vikyna9
15.02.2023 1 z 5

Nerada odkládám knihy nedočtené. Neřekla bych, že jsem náročný čtenář, ale tohle se moc nepovedlo. Celou dobu čtení jsem čekala, že přijde konečně nějaký zlom, to, co mě posadí na prdel a řeknu si, že to za to stálo vydržet a číst dál, protože ne jednou byla šance. Bohužel, takový skoro až plytký příběh.

Fzuzik
05.09.2021 2 z 5

Neustále jsem čekala kdy přijde nějaká zajímavá zápletka. A pořád nic... Je to škoda, potenciál by v námětu byl, ale za mě se nepodařilo ho využít.

Lucc93
27.07.2021 3 z 5

Čekala jsem od toho mnohem víc .. Bylo to moc takové americké nebo nevím, jak to popsat. Dočetla jsem, ale že bych z toho byla nějaká nadšená, to určitě ne.

golfinka1
12.07.2021 4 z 5

Kniha se moc dobře četla, děj nebyl špatný ale ten konec, ten jsem čekala popravdě trošku jiný .

Anny90D
27.05.2021 3 z 5

Čtivá kniha, která mě bohužel zklamala svým závěrem.

L.Helena
20.05.2021 4 z 5

Náhled do světa tvůrců televizních seriálů, místy některé situace až absurdní, že nevíte, zda vám mají připadat dramatické, či spíše tragikomické, ale kupodivu mě čtení opravdu bavilo.

micha-ella
07.05.2021

Nutit se do čtení, který mě nebaví - tak to už dávno ne! A ještě ubližování dětem! Odhodila jsem to.

Mirin1349
31.01.2021 4 z 5

Zajímavý vhled do povrchního světa scénáristů a televizní tvorby obecně. Docela bych i věřila, že to takhle běžně funguje. Příběh měl poměrně spád, užila jsem si hádání, co tak může být v pozadí. Jen jsem moc nechápala rozdělení knihy do částí pojmenovaných podle jednotlivých postav, když se stejně jejich vyprávění prolínalo celou knihou. Každopádně mě čtení bavilo a nebála bych se tuto knihu doporučit jako takovou nenáročnou četbu.

Marienka23
24.12.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila.

ivzu77
29.07.2020 4 z 5

Za mne příjemné čtení, celkem promyšlené. Díky krátkým kapitolám a střídání pohledu hlavních hrdinů se mi zdál příběh napínavý a stále v akci.

zdehan
18.07.2020 4 z 5

Kniha byla zajímavá a konec byl taky zajímavy mě se kniha líbila.

niki7763
06.02.2020 3 z 5

Jej, to byla ale zdlouhavá kniha. Nebrala konce. Nebyla zase až tak špatná, ale příšerně dlouhá, někdy až zbytečně utahaná. Anotace tedy nebyla vůbec taková, jak slibovala. Zápletka nijaká. No celkově byla tahle kniha taková nezáživná. Chyběla jí jiskra, náboj, napětí a akce. Vlastně k ní nemám nic moc co říct. Dávám tři hvězdy za čtivý text a taky za to, že konečně po strašně dlouhé době napsáno er formou :))

jasmína
28.12.2019 3 z 5

Právě jsem knihu dočetla a jsem u toho taková rozpačitá, či jak to nazvat......

Čekala jsem rozhodně jinou zápletku i jiný závěr, a tak jsem ráda, že mám knihu jen půjčenou z Knihovny.

alnahu
10.12.2019 3 z 5

Thriller z prostředí filmových producentů ve kterém každý musí bojovat o své místo.Nejinak je to i v této knize Carrie ,která je úspěšná ve svém povolání, náhle neplánovaně otěhotní a to jí změní celý život- žena ,která ji má zastoupit neusiluje jen o její místo .Děj mě příliš neoslovil.

Mandlevest
01.12.2019 4 z 5

Kniha si určitě své čtenářky najde a bude se jim líbit. Já měla trochu problém s tím, že místo aby děj gradoval, nějak se pro mě to napětí vytrácelo, a i když úplné finále bylo překvapivé, na zadek jsem si z něj určitě nesedla. Za zajímavé prostředí filmových producentů, ve kterém se kniha odehrává, a za moc hezkou obálku o * navíc.

psychologické thrillery thrillery pro ženy

2018  77%Přítelkyně
2019  74%Ta druhá