Ta druhá

"Thriller o smrtících ambicích, podvodu a zradě od autorky knihy Přítelkyně" Carrie je úspěšnou televizní producentkou, která má perfektní život a perfektní manželství. Přestože se s manželem Adrianem už před lety rozhodli, že nechtějí děti, zjistí, že je těhotná. V náročném zaměstnání plném konkurence, se dívá na období mateřství s obavami. A pak na scénu vstupuje Emma jako Carriina náhradnice. Stále více izolovaná od Adriana i od svých kolegů začíná Carrie věřit, že Emma má jasný plán. Chce její práci. Nebo víc než to?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417821/ta-druha-w8z-417821.jpg 3.759
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, XYZ (ČR)

The Temp, 2018

Kniha Ta druhá

Mirin1349

Zajímavý vhled do povrchního světa scénáristů a televizní tvorby obecně. Docela bych i věřila, že to takhle běžně funguje. Příběh měl poměrně spád, užila jsem si hádání, co tak může být v pozadí. Jen jsem moc nechápala rozdělení knihy do částí pojmenovaných podle jednotlivých postav, když se stejně jejich vyprávění prolínalo celou knihou. Každopádně mě čtení bavilo a nebála bych se tuto knihu doporučit jako takovou nenáročnou četbu.

Marienka23
24.12.2020

Kniha se mi líbila.

ivzu77
29.07.2020

Za mne příjemné čtení, celkem promyšlené. Díky krátkým kapitolám a střídání pohledu hlavních hrdinů se mi zdál příběh napínavý a stále v akci.

zdehan
18.07.2020

Kniha byla zajímavá a konec byl taky zajímavy mě se kniha líbila.

niki7763
06.02.2020

Jej, to byla ale zdlouhavá kniha. Nebrala konce. Nebyla zase až tak špatná, ale příšerně dlouhá, někdy až zbytečně utahaná. Anotace tedy nebyla vůbec taková, jak slibovala. Zápletka nijaká. No celkově byla tahle kniha taková nezáživná. Chyběla jí jiskra, náboj, napětí a akce. Vlastně k ní nemám nic moc co říct. Dávám tři hvězdy za čtivý text a taky za to, že konečně po strašně dlouhé době napsáno er formou :))

jasmína
28.12.2019

Právě jsem knihu dočetla a jsem u toho taková rozpačitá, či jak to nazvat......

Čekala jsem rozhodně jinou zápletku i jiný závěr, a tak jsem ráda, že mám knihu jen půjčenou z Knihovny.

alnahu
10.12.2019

Thriller z prostředí filmových producentů ve kterém každý musí bojovat o své místo.Nejinak je to i v této knize Carrie ,která je úspěšná ve svém povolání, náhle neplánovaně otěhotní a to jí změní celý život- žena ,která ji má zastoupit neusiluje jen o její místo .Děj mě příliš neoslovil.

Mandlevest
01.12.2019

Kniha si určitě své čtenářky najde a bude se jim líbit. Já měla trochu problém s tím, že místo aby děj gradoval, nějak se pro mě to napětí vytrácelo, a i když úplné finále bylo překvapivé, na zadek jsem si z něj určitě nesedla. Za zajímavé prostředí filmových producentů, ve kterém se kniha odehrává, a za moc hezkou obálku o * navíc.