evin84 evin84 komentáře u knih

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Nebylo to úplně špatné ale kniha mne zaujala spíš až ke konci.

17.04.2024 3 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Zajímavé téma ale toť vše. Nijak me nenadchla. Četla jsem teda lepší knihy. Na seriál se ale zkusím podívat :-)

12.04.2024 3 z 5

Můj drahý manžel Můj drahý manžel Kimberly Belle

Moc nechápu proč je tato kniha v modrých číslech.Je napínavá od první strany i když se mi chvílemi četla špatně ptz děti jako rukojmí...mrazilo mě z toho. Ale určitě doporučuji si jí přečíst.

06.04.2024 5 z 5

Rozlučka na ostrově Rozlučka na ostrově Lucy Clarke

Vadilo mi to množství postav. Kniha byla pro mě čtivá až ke konci.

02.04.2024 3 z 5

Ve špatné rodině Ve špatné rodině Tarryn Fisher

Příběh byl těžko uvěřitelný a konec jsem čekala trochu jiný. Přesto se mi kniha četla dobře.

24.03.2024 4 z 5

O krok pozadu O krok pozadu Kaira Rouda

Ale jo kniha se mi líbila. Takový námět mám ráda. Na pět hvězdiček to není sice ale i tak super.

21.03.2024 4 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Chvíli mi trvalo než jsem se do knihy zacetla. Pomocnice se mi líbila víc. Každopádně takový konec jsem nečekala. Těším se na další knihu této autorky.

18.03.2024 4 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Riley Sager (p)

Tato kniha se mi četla dobře i když ta duchařina ke konci se do toho moc plést nemusela.

14.03.2024 4 z 5

Jen my dva Jen my dva Laure Van Rensburg

Anotace a obálka jsou pěkné. To je ale vše. Pro mě je kniha nezáživná.

09.03.2024 2 z 5

Chladná jako led Chladná jako led Teresa Driscoll

Zbytečně zdlouhavá kniha. Nijak mě nebavila.

01.03.2024 2 z 5

Křehkost Křehkost Betsy Reavley

No tak to zase byla jízda....Skvělá kniha. Konec mohl být ale více rozvinutý. Po docteni knihy jsem měla husí kůži.

23.02.2024 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Jáma mě bavila. Přečteno za chvili. Místy mi připomínala Řbitov zvířátek od Kinga. Určitě sáhnu po další knize této autorky.

21.02.2024 5 z 5

Mrazení Mrazení Flint Maxwell

Nebylo to špatné, četlo se to samo.Chci vědět jak to dopadne takže jdu i do 4 dílu.

18.02.2024 4 z 5

Most sebevrahů Most sebevrahů Taylor Adams

Knihy Není úniku a Na dostřel byly lepší. Tato kniha je od začátku rozehrana, napětí stoupá takže ve finále jako Joo ale na 5*to není.

16.02.2024 4 z 5

Prohřešek Prohřešek Brandi Reeds

Tak tato kniha nešla odložit. Chvílemi jsem se v ní sama ztrácela. Hodně zamotana a přesto se perfektně vyvíjela. Za mě hodne dobrý.

10.02.2024 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Za mě super kniha. Napínavá,hezky se mi četla a konec překvapivý.

06.02.2024 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

No to bylo trápení teda. Kniha se trochu rozjela až ke konci ale i tak....Nelíbila se mi.

31.01.2024 1 z 5

Byt v Paříži Byt v Paříži Lucy Foley

Parádní kniha. Velmi ctivá, krátké kapitoly...Konec trochu uspechany ale až tak mi to nevadilo.

15.01.2024 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Kniha mě teda moc neoslovila. Nečetla se špatně ale zadny wow efekt se nekonal.Překvapuje mě takové kladné hodnocení. Jsou teda lepší knihy.

06.01.2024 2 z 5

Noční host Noční host Heather Gudenkauf

No paani tak to byla jízda. 3 příběhy které na konci do sebe zapadnou. Kniha plná napětí...těžko se mi odkladala. Naprosto splnila svůj účel. Doporučuji

19.12.2023 5 z 5