EvikU. EvikU. komentáře u knih

Zahrada stínů Zahrada stínů Virginia Cleo Andrews

Tento díl to docela pěkně uzavřel. Dalo se už trochu pochopit chování babičky. Ne však úplně. Asi bych se vždy postavila za děti než za blázna psychopata zlýho manžela...ale těžko soudit, když to člověka nepotká. Opravdu silné emoce.

06.04.2017

Setba minulosti Setba minulosti Virginia Cleo Andrews

Znovu velké emoce. Nevím zda bych se já dokázala vrátit na místo zla a nejhorších nočních můr. Moc jsem také neschvalovala tu patologickou lásku mezi Cathy a jejím bratrem. I když ty okolnosti popsané se dají pochopit. Prostě jim navždycky zkazila matka život. Silný příběh.

Vykoupení ohněm Vykoupení ohněm Virginia Cleo Andrews

U této série to ani jinak nejde, než že je to napínavý. Bart byl zlý, protože byl hecován ke zlu a protože geny lopatou neumlátíš a něco zlého dostal po předcích. V sousedním domě byla Cathy matka, nechápu že po tom všem si myslela, že ji odpustí. To se odpustit nedá.

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

Druhý díl mě šokoval zrovna tak jako první. Cítila jsem stejnou nenávist k té matce jako Cathy. Bylo mi líto bratříčka, který umřel. Je to silný příběh. Určitě to chce po této sérii oddychovku.

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Čtivá detektivka jak má být. Do posledka jsem nevěděla kdo je vrah. Ukazovalo to na otce Barneyho, ale to by bylo moc lehký. Kdo má rád detektivky určitě doporučuji.

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Příběh byl velmi silný. Četla jsem, protože jsem prostě musela. Litovala jsem ty děti a nemohla pochopit zlou babičku, když babičky většinou rozmazlují. Nechápala jsem jak se pro peníze a chlapa může vzdát matka svých dětí a úplně je zapřít. Kniha je velmi emotivní.

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Krásný, velký příběh. Bylo smutný, že nakonec nebyli s spolu. Moc mě bavila, samozřejmě jsem fandila tomu aby se po letech dali dohromady. Muselo být těžké se tak velké lásky vzdát. Ale chápala jsem i to, že nechtěla ublížit současné rodině.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Kniha se mi líbila. Vtipné scény a erotika, romantika. Četla se rychle a pohodově.

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Někdy jsou další díly knih už taková omáčka a není to ono. Tohle ale neplatí o této knize, která je znovu dokonalá. Klidně bych uvítala i další díly, nechtělo se mi s ní loučit.

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Jako dítě jsem tuto knihu hltala a i svým dětem ji četla. Povedená kniha, která se dá číst ve víc generacích.

Dekameron Dekameron Giovanni Boccaccio

Na to že je to povinná četba se kniha četla hezky. Takový erotický román dřívější doby.

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

Čtení od mé oblíbené autorky nezklamalo. S autorkou "rostu". V mých "náct" psala o teenagerech, teď vydala několik románů pro ženy kolem 30- 4o let a zase super. Jen tak dál.

Schody do nebe Schody do nebe Lenka Lanczová

Moje první kniha od této autorky a musím říct, že se mi dostala pod kůži. Její knihy se čtou sami. Každý si musí někdy najít své schody a líbilo se mi, že Žaneta je našla.

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Tak tuhle knihu jsem četla jako holka a brečela jsem na konci. Dojalo mě jak velká věrnost může být mezi člověkem a psem. A myslím si, že když se dá psovi láska, tak on ji několikanásobně vrátí.

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Ani jsem nevěděla, že je to druhý díl. Zjistila jsem to pak, ale i tak se četla hezky.

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Krásná kniha. Podařené pokračování prvního dílu. Člověk to čte, čte, dokud ji neodloží.

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Je to prostě erotický román a to to splnilo. Toť vše.

05.04.2017 2 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Tuhle knihu jsem přečetla za jeden den. Říkala jsem si, že to nebude kniha pro mě. Ale po pár stránkách jsem musela vědět jak to bude dál a knihu přečetla. Zajímavý a dojemný příběh.

05.04.2017 3 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Moc krásná kniha. Oba se milují, ale bojí se to jeden druhému přiznat. Kdyby je náhoda neuvěznila v zasněžené chatě, třeba by si to ani nikdy neřekli a to by byla škoda.

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Docela pěkná kniha. Taková oddychovka. Hezky se četla.