evikt evikt komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Hana, porad jen vsude Hana - precti si ji, rikali - musis, dostane te, je jedinecna.. Tak jsem si ji precetla. Krasna, smutna a opravdove surova kniha mi jen tak z hlavy nezmizi.

11.01.2021 3 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Jedna z nej knih co mne v poslední Době vzala za srdce, krásný příběh jedné lásky v těžké době. Doporučuji

08.08.2021 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Prijemne ctiva knizka o zivote, prazdne stranky pro vlastni myslenky.. no a ty ilustrace - proste nadhera. Nejhezci kniha co mam v knihovne..

06.12.2015 4 z 5

Příjemna poklidna knížka jejíž dej se odehrává ve Francii což má určite kouzlo, lidi, kteří se znají a jedno nahodile městečko kam se přestěhuje nadsena knihkupkyne

11.08.2021 4 z 5

Hodinky Hodinky Veronika Jonešová

Velke a krasne prekvapeni, mlada autorka ktera umi vyjadrit pocity a emoce jako nikdo jiny... Kniha se cetla jednim dechem a pribeh byl velmi dobre zpracovan a vylicen

06.04.2021 4 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Robert opět nezklamal, napínavé, čtivé, pochmurně umocněno anglickými mlhami a tajnostmi postav, zvláště policistů Ko, syna a otce a spletitymi vztahy v rodině Bakeru.. Kate s Tristanem jsou fajn tým.

10.03.2021 4 z 5

Nezvratné alibi Nezvratné alibi Peter May

Paradni zavrseni serie na kterou jsem se tesila, jeho knizky se ctou sami, maji brilantni dej, napeti a dejovou linku. Tato posledni je pro me opravdu prekvapiva az do uplneho konce.

19.01.2021

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Uzasna kniha stejne jako film, je krasne zpracovan.

05.11.2015 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

Surová popisem detailu, vztahu, izolovanosti na malém městečku kdesi v Norsku, ale tak přímočará detailním popisem události, vztahu kdy až později pochopíte o co jde... Nesbo prostě umí

26.10.2021 3 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Tak to byl sakra dobry zaver rocnich obdobi, prekvapeni na konci ze stranky na stranku a vzdy jen udiv.. ;) Anders je uzasny autor, jeho konce vzdy prekvapi.. Je videt ze ma talent

27.04.2021 4 z 5

Létala jsem za sluncem Létala jsem za sluncem Paula McLain

Krasna ctiva kniha o zene ktera je nespoutana, jako Afrika sama, kde zije.. Nedavno jsem po ni sahla podruhe a ten pribeh mne opet dostal.. Zena ktera si dela co chce, nenecha se spoutat dobou a nazory ostatnich.

29.03.2021 4 z 5

Jarní oběť Jarní oběť Anders de la Motte

Skvělá ctiva detektivka které miluju. Postupně se odkryvaji postavy, tajemství.. Když už vím kam se to bude ubirat dal, autor opět překvapí, paráda...

17.02.2021 4 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Zacinam mit ve svych 31 tyhle yoli knizky rada, hezky se ctou, jsou ze zivota a vzdy na nich najdu neco ze sebe..

22.12.2015 4 z 5

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Pro me nej kniha posledni doby, proste tam neco je. Pribeh, misto, doba, lidi... A tech chytrych citatu, ktere mam podtrzene a nekdy si je jen tak procitam.

05.11.2015 4 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Vypraveni deje vicemene z uhlu pohledu dvou deti je uplne jine nez klasicke pribehy. Zvlaste v dobe, ve ktere ziji, bojuji s rasismem a predsudky lidi. Kniha je ctiva, je v ni lidskost a mela by byt povinnou cetbou...

05.11.2015 5 z 5

Na sto kusů Na sto kusů Lucy Dillon

Bajecna kniha ze zivota, o vztazich i nemocich, o detech i psech, vztazich s rodici.. Nebyla nijak preslazena a trochu jsem se inspirovala tridenim nepotrebnych veci, ktere mi doma lezi :)

23.09.2015 5 z 5

Sejdeme se na piazzetě Sejdeme se na piazzetě Frances Mayes

Krasna popisna knizka italskych mest, restauraci, hotelu, prirody a tipu na vylety ci prochazky.. Autorka mi na kazde strance dela chute a nuti me dojit si pro sklenku vina..
Odpocinkova kniha na vikend i dovolenou ;)

18.11.2021 4 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Dle nazvu knihy a predchozich knizek jsem netusila co mne ceka, ale trosku zklamani.
Cetla se celkem dobre, jen to pro mne bylo nemastne neslane tema ktera mne uplne nenadchlo ale docetla jsem.

18.09.2021 2 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Uzasna kniha, ci vlaste vsechny 3, krasny milostny pribeh v tezke dobe, krasne napsana, neslo odlozit, moc jsem tem dvoum fandila ;)

16.08.2021 4 z 5

Poslední léto ve městě Poslední léto ve městě Gianfranco Calligarich

Krasna prekvapiva kniha, syrova, popisna, krasna a zaroven brutalni.. Je skoda ze nevysla uz drive, je to poklad a nekdy se k ni vratim

27.04.2021 4 z 5