evikt evikt komentáře u knih

Sejdeme se na piazzetě Sejdeme se na piazzetě Frances Mayes

Krasna popisna knizka italskych mest, restauraci, hotelu, prirody a tipu na vylety ci prochazky.. Autorka mi na kazde strance dela chute a nuti me dojit si pro sklenku vina..
Odpocinkova kniha na vikend i dovolenou ;)

18.11.2021 4 z 5

Království Království Jo Nesbø

Surová popisem detailu, vztahu, izolovanosti na malém městečku kdesi v Norsku, ale tak přímočará detailním popisem události, vztahu kdy až později pochopíte o co jde... Nesbo prostě umí

26.10.2021 3 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Dle nazvu knihy a predchozich knizek jsem netusila co mne ceka, ale trosku zklamani.
Cetla se celkem dobre, jen to pro mne bylo nemastne neslane tema ktera mne uplne nenadchlo ale docetla jsem.

18.09.2021 2 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Uzasna kniha, ci vlaste vsechny 3, krasny milostny pribeh v tezke dobe, krasne napsana, neslo odlozit, moc jsem tem dvoum fandila ;)

16.08.2021 4 z 5

Příjemna poklidna knížka jejíž dej se odehrává ve Francii což má určite kouzlo, lidi, kteří se znají a jedno nahodile městečko kam se přestěhuje nadsena knihkupkyne

11.08.2021 4 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Jedna z nej knih co mne v poslední Době vzala za srdce, krásný příběh jedné lásky v těžké době. Doporučuji

08.08.2021 4 z 5

Poslední léto ve městě Poslední léto ve městě Gianfranco Calligarich

Krasna prekvapiva kniha, syrova, popisna, krasna a zaroven brutalni.. Je skoda ze nevysla uz drive, je to poklad a nekdy se k ni vratim

27.04.2021 4 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Tak to byl sakra dobry zaver rocnich obdobi, prekvapeni na konci ze stranky na stranku a vzdy jen udiv.. ;) Anders je uzasny autor, jeho konce vzdy prekvapi.. Je videt ze ma talent

27.04.2021 4 z 5

Hodinky Hodinky Veronika Jonešová

Velke a krasne prekvapeni, mlada autorka ktera umi vyjadrit pocity a emoce jako nikdo jiny... Kniha se cetla jednim dechem a pribeh byl velmi dobre zpracovan a vylicen

06.04.2021 4 z 5

Létala jsem za sluncem Létala jsem za sluncem Paula McLain

Krasna ctiva kniha o zene ktera je nespoutana, jako Afrika sama, kde zije.. Nedavno jsem po ni sahla podruhe a ten pribeh mne opet dostal.. Zena ktera si dela co chce, nenecha se spoutat dobou a nazory ostatnich.

29.03.2021 4 z 5

Tři měsíce v Barceloně Tři měsíce v Barceloně Adam Gebrian

Tato knizka se "diky Bohu za to" ke mne dostala celkem nahodou a moc se mi libila, je jina, dobre jina, psana pohledem rodice a architekta coz je pro me novy uhel pohledu. Barcelonu neznam, ale ted se da vlastne rict ze uz castecne ano.. Velmi pohodove cteni ;)

27.03.2021 4 z 5

Dobrý ročník Dobrý ročník Peter Mayle

Krasne oddychove cteni z Francie, o jidle a vine a lasce mezi dvema kulturami.. Miluju ten film ;)

27.03.2021 4 z 5

Srdce mezi vinicemi Srdce mezi vinicemi Miriam Parker

Kniha se čte sama, odpočinková, nenáročná, žádné těžké téma.. Líbila se mi až na ty hrubky, které to kazí a je to škoda. Taková dovolenkova kniha na cesty..

21.03.2021 3 z 5

Pohlednice z Itálie Pohlednice z Itálie Alex Brown

Tak tohle snad nedoctu.. S*re me tam věcne zmiňovaná Gracina otravná matka, myslím že ten dej je tak zbytečně prodlužovany že mne to vůbec nebaví a to se mi nestává.. Asi se jen podívám dal jak to dopadlo s Connie :/

13.03.2021 2 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Robert opět nezklamal, napínavé, čtivé, pochmurně umocněno anglickými mlhami a tajnostmi postav, zvláště policistů Ko, syna a otce a spletitymi vztahy v rodině Bakeru.. Kate s Tristanem jsou fajn tým.

10.03.2021 4 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Ze série "ročních období" slabší, presto překvapivá, ctiva až do konce, dobre vykreslení postav..

08.03.2021 3 z 5

Eleanor a Park Eleanor a Park Rainbow Rowell

Krasna kniha nejen pro nactilete, velmi dobre se mi cetla, je mila, lidska, ale i kruta..
Doporucuju vsem.

05.03.2021

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Tak tohle byla bomba knizka, napivava, stale jsem cekala na rozuzleni, a opet to bylo uplne jinak nez jsem cekala, autor ma dar vypravet a napinat tak ze vas to proste chytne..

02.03.2021 4 z 5

Ciao bella Ciao bella Serena Giuliano

..ale tak jo, jako oddechovka super, vetsi hloubku to pro me moc nema, ale cetla se dobre, svizne, presne ta knizka u ktery nechcete moc premyslet ale proste jen cist v nedeli s kafem na gauci ;)

21.02.2021 2 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Jedina kniha od autora co se (pro me) teda nepovedla... nebo jsem ji nepochopila ;)

18.02.2021 1 z 5