Ciao bella

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Anna má strach – z lidí, z hluku, z jízdy po dálnici, z brambor, které mají klíčky… Je těhotná, čeká své druhé dítě. Aby své druhé těhotenství byla schopná zvládnout, rozhodne se jít k psychologovi. Během sezení Anna vypráví v útržcích o svém životě, a to s velkou dávkou sarkasmu a černého humoru. Vrací se do svého dětství stráveného v Itálii, ze kterého byla vytržená rozvodem rodičů a přesunem do Francie. Před našima očima se odehrává celý její život. Jak dětství ovlivňuje naši dospělost? Můžeme odpustit neodpustitelné? Jak překonat strachy, které nás paralyzují, a jak vykročit směrem k lepší budoucnosti? Pozor, četba Ciao Bella může mít doživotní následky: mohli byste začít mluvit rukama, poslouchat srdcem, smát se úplně všemu (a nejvíc sami sobě) a stát se závislými na pasta al dente....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434158/big_ciao-bella-ru8-434158.jpg 3.650
Nahrávám...

Komentáře (12)

Kniha Ciao bella

Fleur213
27.11.2021odpad!

Bohužel jsem ji nedočetla. Nuda, nuda, nuda. Zaujala mě lokace - Itálie i Francie, ale hrdinka je tak těžko uchopitelná, skoro jako One man/woman show, akorát, že se nesmějete. Oddechovka by vyžadovala lehčí témata než veškeré ty její úzkosti a deprese. Styl psaní mi zkrátka nesedl, ani nic napínavého se neudálo.

Acnaj
19.10.2021

Tak tady opravdu nevím co napsat... Kniha je zvláštní, ale zajímavá... Nejdřív jsem myslela že ji zahodím, ale nakonec jsem ji dočetla za odpoledne...


werick
08.10.2021

Popravdě mne tahle knížka nijak nezaujala, ale dočetla jsem ji. Přišlo mi to nudné a zdlouhavé.

Maku.17
30.07.2021

Žádná sláva, ale zabít čas v tramvaji nebo čekárně u doktora se tím dá.

KlaraD.
11.07.2021

Ztělesněná nuda. Povídání s psycholožkou, román se nikam moc neposouvá. Žádné zvraty, prostě nic...

evikt
21.02.2021

..ale tak jo, jako oddechovka super, vetsi hloubku to pro me moc nema, ale cetla se dobre, svizne, presne ta knizka u ktery nechcete moc premyslet ale proste jen cist v nedeli s kafem na gauci ;)

sicilia14
06.01.2021

Opäť raz som čakala niečo iné ako som čítala. Čakala som ľahkú veselú knihu o porovnaní zivota v Taliansku a Francuzsku. A bolo to retrospektivne ponorenie do života smutného trápeneho dievčaťa a mnohými uzkostami trapenej ženy. Jej postupné hľadanie cesty von, áno popisované s neuveriteľným nadhľadom a humorom, ale cítila som s hrdinkou všetky jej traumy. A verila ze sa z toho dostane. Vynikajúca kniha, doporučujem.

Analady
08.11.2020

Popravdě mám z této knihy dost zvlaštní a rozporuplné pocity. Na jednu stranu se mi líbily krátké kapitoly, které rychle plynuly. Byla tam místa, u kterých jsem se pobavila. Jiná místa nabízela prostor k zamyšlení. Byly tam i chvilky dojetí. Na druhou stranu mi chvílemi hlavní hrdinka byla až protivná. Nemůžu říct, že bych z této knihy byla nějak zvlášť nadšená, každopádně to byl zajímavý a celkem netradiční zážitek.

1