Dumicek Dumicek komentáře u knih

Muž z labyrintu Muž z labyrintu Donato Carrisi

Jako tak tohle bylo naprosto geniální,fenomenální a dech beroucí!!! Autor je knihu od knihy lepší a lepší..to jak píše, nutí nás být v napětí a knihu prostě neodložit a když už si myslíte,že víte všechno,tak najednou přijde rána..BUM a vše je jinak a vám prostě spadne brada a říkáte si..no to snad není ani možné,ale ono je...neskutečné a precizní do sebemenších detailů. Tohle musíte mít a sakra hned bych vzala do ruky další díl!

01.02.2022 5 z 5

Tátovy holky Tátovy holky Sarah Flint

Ano,kniha byla sice slabší,ale zase byla inspirovaná skutečným případem,který kdysi sama autorka vyšetřovala,když pracovala u policie. Kniha nebyla nijak strhující,brutální,ale i tak si myslím,že najde své čtenáře. Ja sama nemohu říci,že jsem se u knihy nudila. Četla se mi vlastně hezky a v klidu,prostě oddechovější četba a to mi vůbec neva. Tým vyšetřovatelů mám ráda a vím,že i další knihu od autorky si velmi ráda přečtu.

30.01.2022 3 z 5

Minulosti neutečeš Minulosti neutečeš Anders Roslund

Naprosto skvělé,strhující a napínavé čtení od začátku až do konce! Tuhle knihu prostě nelze odložit. Autor nás drží v neustálém napětí i strachu co se bude dít dál. Hlavní dvojice se mi moc líbila. Neotřelé téma a skvělý příběh. Mohu jen doporučit.

20.01.2022 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Kniha se mi líbila i když musím uznat,že předchozí kniha mě nadchla více jak tato..ze začátku jsem se nemohla moc začíst,kniha neměla pro mě napětí a něco strhujícího..nakonec se to ale zlepšilo a od poloviny knihy to začínalo být napínavější. Vše se nějak propojí dohromady a dá tomu smysl..konec byl možná až trochu moc,ale dalo se to..

17.01.2022 4 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Já musim hodnotit knihu mnohem kladněji než Kříďáka..ten mě moc neoslovil..za to Jáma se mi četla pěkně. Kinga nečtu,takže nesrovnávám. Dle mého povedená četba s prvkem tajemna a já jsem tam i to napětí trochu cítila. Četla se lehce..snad jen ten konec byl trochu moc,ale i tak knihu doporučuji.

06.01.2022 4 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Bryndza jako vždy nezklamal..kniha je naprosto skvělá,čtivá,nápínavá a jak ji jednou otevřete,tak už musíte číst dokud nejste u konce..skvělý námět,velmi starý případ a Kate s Tristanem kteří prostě hrají skvělý tým..mohu jen doporučit.

30.12.2021 5 z 5

Rozbité panenky Rozbité panenky Sarah Flint

Knihu hodnotím jako průměrnou..ani nenadchla a ani neurazila..autorka napsala už lepší..tak snad příště..

28.12.2021 3 z 5

Šedý muž Šedý muž Mark Greaney

Jo tak to byla jízda..neskutečné,padouchama nadupané dílo s nesmrtelným hlavním hrdinou,který prostě zvládne a dokáže vše. Musim říct,že jsem se u knihy dost bavila a jsem zvědavá jak na další díl,tak na filmové zpracování.

20.12.2021 5 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Po předchozím díle je tento díl zas pro mě naprosto super! Hltala jsem každou stránku. Theo je prostě naprosto geniální a já mu fandím..

20.12.2021 5 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Já vlastně nevím co si mám o této knize myslet..první dva díly mě opravdu bavili. Theo je super a neskutečně geniální,ale v téhle knize mi vadilo až moc odborného psaní a složitého vysvětlování,že jsem se chvílema až nudila a čekala kdy se ta kniha konečne rozjede a nebude to jen o sáhodlouhém vysvětlování nějakého postupu...kniha je opět bláznivě akční,to ano..Theo je prostě blázen,který pro dopadení vraha udělá vše...ale mně tam toho teď chybělo opravdu hodně. Konec byl už mnohem lepší a nakonec mě do děje vtáhnul..no rovnou se vrhnu na další díl ať vím,jak to nakonec dopadlo..

25.11.2021 3 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Za mě prostě tahle spisovatelka prostě umí! Opět napínavé od začátku až do konce..plné zvratů a ten konec? Sakra,tak to jsem byla úplně v šoku. Našla jsem si další oblíbenou spisovatelku a už aby byl další díl!

20.11.2021 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Prostě naprostá pecka! Svižné,napínavé,dechberoucí...nemám co víc dodat..tahle série je prostě TOP!

06.11.2021 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Tento žánr já nevyhledávám,ale kniha se mi dostala do ruky,tak jsem si řekla proč ne..mohu jen říct,že mě mile překvapila a přečtenou jsem ji měla za 1 den..příjemná oddychovka,která rozhodně nezklame.

07.10.2021 4 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Moje první kniha od této autorky a za mě teda super počteníčko. Kniha plná zvratů a napětí. Vraha jsem myslela,že od poloviny knihy znám a nakonec to bylo úplně jinak..prostě naprosto dokonalé a hned se vrhnu na další díl.

07.10.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Opět naprosto skvělé a strhující počtení..Ano Carter je brutální spisovatel a nad jeho popisy vražd a mučení se leckomu obrací žaludek i já na tom nejsem jinak..jenže i tak mě jeho knihy lakají a vím,že vždycky to bude prostě strhující a napínavé. Napsáno krví na tom není jinak..kniha má spád napětí a prostě vše co má triller mít,takže mohu jen chválit a těším se co bude dál..

17.09.2021 5 z 5

Hypotéza zla Hypotéza zla Donato Carrisi

Mila mě baví čím dál víc. Kniha byla sice asi o trochu slabší než první díl,ale i tak byla čtivá. Sice moc postav,ve kterých jsem se v jednu chvíli ztrácela,ale nakonec se tím dalo přelouskat. Berish musim říct,že se mi také zamlouval a celkové spojení s Milou dělalo dobrý dojem. Závěr knihy byl super. Uvidíme zda bude další díl a co nás v něm čeká.

02.08.2021 4 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Naprosto skvělá kniha, která vás prostě nepustí...luxusní zápletka,skvěle vytvořené..zdánlivě nevyřešitelný případ nad kterým si lámete hlavu..ale Poe a Tilly zas ukáží,že se nebojí ničeho a nikoho a případ nakonec vyřeší. Vůbec ten konec mě teda rozsekal...opravdu super! Snad brzo bude další díl.

13.04.2021 5 z 5

Travič Travič Sharon J. Bolton

Tato série je skvělá. Neskutečně mě to bavilo..tajemno,čarodějnice,duchové..prostě je to jiný žánr,ale tak skvěle to je zakomponované,že se opravdu nudit nebudete. Určitě je zde vhodné,aby se série četla popořadě,protože knihy jsou na sebe opravdu velmi vázané..doufám,že se dočkáme ještě dalšího pokračování,protože za mě je tohle čtení super!

09.03.2021 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Nemohu knize dát plný počet,protože to přeci jen není až tak dokonalá kniha,ale i tak musim hodnotit velice dobře..temná atmosféra..uprostřed lesa skleněný dům a v něm zvláštní seskupení lidí, kteří sem přijeli na rozlučku se svobodou..to co mělo být jako pohodový víkend se bohužel ale vůbec nevydařilo..psychologické drama,mráz v zádech a ještě mnoho dalšího..za mě povedené a určitě stojí za přečtení.

22.01.2021 4 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Druhý díl po Tatérce jsem si nemohla nechat ujít, protože Tatérka mě opravdu chytla! Inkoust je snad ještě o chlup lepší,plný napětí,originální zápletky..Francis opět bojuje se svým podřizeným i se svým šefem a vypadá to,že už si vážně neví rady..do toho osobní ztráta a vraždy nad kterýma zůstáva rozum stát..hlavním podezřelým je syn Marni a tak to,co vypadalo dobře v prvním díle mezi Marni a Francisem se rozpadne jak domeček z karet..až mi toho bylo líto. Marni bojuje za svého syna a nenávidí policii..vše se do sebe zamotává a napětí se stupňuje..jediné co mě trochu mrzelo byla lehce utnuta závěrečná linka s Marniv hostelu..no autorka už píše třetí díl,tak nezbývá než si na něj počkat.

09.01.2021 5 z 5