DracoMalfoy DracoMalfoy komentáře u knih

Like me - Každé kliknutí se počítá Like me - Každé kliknutí se počítá Thomas Feibel

Hezká, milá knížka. Přečtete za hodinku, ale máte z toho hezký pocit.

10.04.2018 4 z 5

Hamlet Hamlet William Shakespeare

Bylo to vtipné, smutné a dramatické, a to i přesto, že jsem znala konec. Troufám si říci, že to je jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Ráda si od tohoto autora. přečtu něco dalšího. Určitě doporučuji do povinné četby.

08.04.2018 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Začátek knihy byl hrozný, ale postupně se to zlepšilo a na ty 2.5 * se to vytáhlo. Konec mi někdo vyspojleroval, ale docela překvapil. Bohužel však zaokrouhlím dolů, hlavně kvůli neuvěřitelně nelogickému chování postav.

06.04.2018 2 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Kniha se mi vážně líbila. Dokonce jsem uvažovala o 5 hvězdách, ale Nina její Fjerdan mě úplně nebavili a konec mě taky nevzal. Určitě to ovšem překonalo Grišu, jak vypracovaností, tak více sympatickými hrdiny.

01.04.2018 4 z 5

Knedlíček Knedlíček Julie Murphy

Skvělá oddychová kniha.

01.04.2018 4 z 5

Příšerná teta Příšerná teta David Walliams

Moc se mi nelíbila. Kniha je dost morbidní, ale to by mi nevadilo, jen kdyby nebyla psaná stylem pro děti a krátká a naopak je dost dětská, což by mi též nevadilo, jen kdyby nebyla natolik morbidní. Takhle mi přijde, že se autor nemohl rozhodnout o co mu vlastně šlo. Úplně ne.

29.03.2018 1 z 5

Deklarace smrti Deklarace smrti Gemma Malley

Já vám nevím, námět skvělej, ale tím jsme tak skončili. Příběh mi přišel jako blbost a vyprávění mi nesedlo.

29.03.2018 2 z 5

Právo nálezce Právo nálezce Stephen King

Mé první setkání s knihou od krále hororů, započalo druhým dílem detektivky. A nelituji, kniha byla skvělá. 4* hlavně za konec, kde se mi při čtení rozhodně nesnížil adrenalin.

28.03.2018 4 z 5

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Příběh jako takový byl milý, příjemný, ale nemůžu si pomoct, hlavní postavy mi byly krajně nesympatický. Asi jsem prostě čekala víc.

25.03.2018 3 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Miluju Percyho a Tysona. Tihle dva jsou úžasní. Jsem zvědavá na ten poslední díl, fakt chci vědět jak to dopadne.

20.03.2018 5 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Dobře, nebylo to špatné, vlastně se mi to docela líbilo. Už dlouho jsem nečetla nic s ruskými prvky, a tahle kniha se četla moc pěkně. Pravda, párkrát děj mírně pokulhával ale dostala jsem mnohem více než jsem čekala. Nikdo mi však nevymluví, že ta obálka je hrozná.

18.03.2018 3 z 5

Jednou ano, dvakrát ne Jednou ano, dvakrát ne Cylin Busby

Dobře, nápad byl dobrý, ale způsob jakým autorka příběh podala byl hrozný a konec..uff. Nedoporučuji.

18.03.2018 2 z 5

Válka s Mloky Válka s Mloky Karel Čapek

Neoznačit tuto knihu za geniální dílo by byl hřích. Své místo mezi povinnou četbou si na 100% zaslouží. Možnost sledovat, jak až do (skoro) úplného konce lidé lpí na svých (sobeckých - jak by se v takové situaci daly nazvat) potřebách, a jak velkou naivitou dokáží oplývat, je něco neuvěřitelně děsivého. Ráda bych i myslela, že nic takového se stát v našem světě nemůže, ale bohužel, stejně jako u 1984, takovou víru v lidstvo nemám. Zbývá jen doufat, že se mýlím a že nám budou (nadlouho) kontinenty sloužit v celku.

17.03.2018 4 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Za celou knihu jsem byla jednou doopravdy překvapená, za což ji dávám plus. Jinak tento díl byl *zase* skvělý.

10.03.2018 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Doufala jsem že bude kniha na 5 hvězd, jenže jsem se musela rozhodnout, zda jí vůbec mám dát 4. Konec byl lepší, a navnadil na další díl ale nějakých 100 stran jsem četla bez zaujetí. Tris se představila jako ukázková blbka a příběh tak trochu ztratil na přitažlivosti.

09.03.2018 4 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Jestli zde lidé píší že je to nejslabší kniha autorky, mileráda si přečtu další díla, protože tohle mě fakt bavilo.

08.03.2018 4 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

První díl se mi o malilinko líbil víc. Ale miluju Tysona.

04.03.2018 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Ačkoliv dávám 4 hvězdy, knize chybí jen velmi málo abych dala 5. Doufám že to příští díl vytáhne. Líbila se mi, jenom mi Čtyřka občas přišel trošku otravnej.

03.03.2018 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Konec byl bombovej, ale jinak jsem se ke čtení musela nutit.

02.03.2018 2 z 5

Smrt ve vlnách Smrt ve vlnách Veronika Černucká

Pár povídek mě bavilo, ale většina byla neuvěřitelně hrozná.

02.03.2018 1 z 5