Příšerná Teta

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V roztomile ztřeštěném, potrhle humorném a přitom dojemném příběhu napsaném dnes již veleslavným Davidem Walliamsem vystupují opět velmi svérázné postavy, počínaje tlustou tetou Albertou a jejím domácím mazlíčkem sovou a kominickým duchem a bývalým sluhou gibonem konče. Teta Alberta je posedlá hrou zvanou blechy a prohrála v ní už všechny peníze. Není divu, že má spadeno na bohatství své mladinké neteře Stelly, univerzální dědičky saxbyovského panství. Otrlá tetička se ve své touze po majetku nezastaví před ničím. Ale Stella je rozhodnutá se bránit. A na své straně má velmi neobyčejného, třebaže trochu zlomyslného pomocníka......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/255540/priserna-teta-bqg-255540.jpg 4.289
Žánr:
Fantasy, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Slovart (ČR), Argo
Orig. název:

Awful Auntie (2014)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (25)

Kniha Příšerná Teta

Přidat komentář
KajkaMicinka
10. června

Kniha Příšerná teta se mi líbila. Děj se odehrává ve vile, kde žije holčička a její příšerná teta. Teta nemá holčičku ráda, ani holčička jí nemá ráda, protože si myslí že zabila její rodiče. Holčička se spřátelí s kominíkem, který ji pomůže vypátrat vraždu jejich rodičů. Bohužel se do toho přimotá její teta, která ji to bude chtít překazit. Nutí holčičku, aby podepsala smlouvu, aby mohla vlastnit vilu. Podaří se jí to? Napínavé čtení jak pro kluky tak pro holky...

Anett17
27. dubna

Fajn oddychovka, která je vtipná a dobře napsaná. Kniha má kolem 400 stránek, ale přečtená je opravdu za chvilku díky velkému písmu, obrázků a krátkým větám. Za sebe mohu knihu doporučit, i když konec jsem čekala lepší a lépe vyřešený. Myslím si, že toto je ten typ knihy, která může nečtenáře přimět začít číst.

Měňavka
26. dubna

Opět dokonalé počteníčko s humorem, napínavým příběhem a pohádkovým nádechem.

lenamor
09.12.2018

Napínavý a čtivý příběh plný vtipu a originality

piquillio
24.07.2018

Bohužel celkem neoriginální kousek.

wiix
25.05.2018

Po knihách tohto autora vždy siaham pre jeho vtip o poučenie (a pretože deti sú z neho namäko). Ni zrovna kniha o tete Alberte bola viac creepy a krvilačná, ako zaujímavá či poučná.

DracoMalfoy
29.03.2018

Moc se mi nelíbila. Kniha je dost morbidní, ale to by mi nevadilo, jen kdyby nebyla psaná stylem pro děti a krátká a naopak je dost dětská, což by mi též nevadilo, jen kdyby nebyla natolik morbidní. Takhle mi přijde, že se autor nemohl rozhodnout o co mu vlastně šlo. Úplně ne.

Nalpop
13.02.2018

Přečetla jsem ji za tři dny, je dobře napsaná,napínavá a vtipná.