domina domina komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Moc pěkna kniha. Citlivě napsaná

27.09.2020 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Zajímavá kniha. Přečtená za pár hodin. Ženy byly opravdu silné a statečné.

26.04.2019 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Moc krásná kniha. Nejednou slza ukápla. Přitom je i velmi vtipně napsaná. Sice předvídatelná, ale pěkná. Ještě by mě moc zajímalo, co se stalo Saddie. Její příběh..

11.09.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Každá kniha, kterou přečtu, ve mě něco zanechá. Tahle mi připadá osudová. Myslím, že se k ní budu části vracet a pokaždé si pobrečím.

17.02.2019 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Tuhle autorku mám fakt ráda. Vicious byl takový parchant, že jsem mu prostě musela celou dobu fandit. Konečně kniha, kterou jsem nechtěla dát z ruky a přečetla na jeden zátah.

30.05.2020 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Jak jsem stará tak jsem sentimentální. Mě se kniha moc líbila, je milá a romantická a úplně bez sexu ????????

11.04.2019 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Mě se kniha moc líbila. Sice mi přišla trochu zvrhlá a moc nepravděpodobná, ale čte se dobře. Víc se mi líbila první část.

03.11.2020 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Tato kniha se prostě nedá odložit, dokud se celá nepřečte. Moc pěkná.

30.10.2020 5 z 5

Šance na štěstí Šance na štěstí Kristan Higgins

Tento díl se mi líbil moc. Byl vtipný i smutný a celkem reálný. Štve mě , že jsem knihy začla číst na přeskáčku, napřed poslední díl, protože teď si nevzpomínám, jak to dopadlo s Connorem. Jestli si našel holku...nebo byl s Jess. A ještě mi vadily chyby v textu, na to jsem ras. Například tam Collen myslí na to, že nejmladší dítě Lucasovy sestry ještě nikdy neviděla, ale je tam napsáno že dítě Faith neviděla.

23.04.2019 5 z 5

Žiadnu lásku, len sex Žiadnu lásku, len sex Vi Keeland

Moc pěkný příběh. Vůbec bych takové téma nečekala. Kniha byla vtipná a zároveň jsem si několikrát pobrečela. A jsem moc ráda že skončila dobře.

14.04.2019 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Líbila se mi, ale trochu méně, než ostatní díly série.

02.02.2019 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Ano, tato kniha se fakt povedla.

19.02.2021 5 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Moc pěkné kniha. Jen mě mrzí, že zbytek Laděnina příběhu byl takový nedokončený.

28.09.2020 5 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Myslím, že je z celé série nejlepší.

03.09.2020 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Je to slátanina. Nepovedená pohádka. Celé kostrbaté a tuctové. Konec nijaký. Ale čte se to rychle.

28.05.2020 2 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

autorky mám ráda, ale tady se mi zdálo dělat další díl skoro zbytečné. Asi by se to vše dalo nacpat do jedničky. Jinak přečteno za chvilku, oddechovka, rychlovka.

28.05.2020 4 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

V letošním roce jsem přečetla 48 knih, tuhle.bych zařadila je třem nejlepším. Žádné temné tajemství, kolem kterého by se motali půlku knihy a přece tam nakonec tajemství bylo. A tentokrát mě fakt překvapilo, nečekala jsem ho. Dokonce v knize nebylo ani moc překlepů, takže dávám další plus. Byla bych ráda, kdyby u nás vyšlo víc knih od této autorky.

07.04.2019 5 z 5

Příběh srdce Příběh srdce Kathryn Taylor

Kniha je něco trochu jiného, než nač jsem u autorky zvyklá, ale líbila se mi. Celou dobu jsem byla napjatá. Měla jsem podezření celou dobu na žháře, ale jistá jsem si nebyla, takže mě udržovala v pozoru až do konce. A příběh Patricka a Any se mi líbil možná ještě víc. Ale vadila mi er forma vyprávění.

02.03.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Po přečtení annotace a první kapitoly víte celou dobu jak bude kniha pokračovat a na konci mě málem trefil šlak, když jsem zjistila, že to je série a má víc dílů. Mám tyto autorky ráda a těším se na pokračování.

02.03.2019 5 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Pěkný příběh, moc pohádkový, ale hezký. Líbilo se mi, že se vše řešilo hned, že Ella říkala co se děje, žádné tutlání skutečnosti. Nesnáším když se půlka knihy řeší věci, jen kvůli tomu, že se narovinu neříkají. A také jsem velkou část knihy probrečela nad tím, jak jsou lidí zlí, když je někdo trochu jiný.

03.02.2019 5 z 5