Rebelské srdce

Rebelské srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413797/bmid_rebelske-srdce-rcF-413797.jpg 4 725 127

Rush Duet série

< 2. díl

Po šokujícím závěru Rebelského dědice přichází pokračování příběhu Rushe a Gii ve druhém dílu s názvem Rebelské srdce. Jak si pokazit jinak skvělé léto v Hamptons: Vyspat se se šéfem. Splněno. Utratit všechny peníze za nájem, který si nemůžete dovolit. Splněno. Jak na konci léta odejít od muže, kterého milujete: … Dám vám vědět, až na to přijdu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Rebel Heart , 2018

LenkaStr
01.03.2024 3 z 5

Pokračování pohádky, nebo lépe řečeno její druhá půlka. Upřímně moc nechápu, proč to bylo nutné dělit do dvou knih.

Monni
26.01.2024 4 z 5

Tohle duo autorek mi sedí a ráda čtu jejich knihy. Sice mi od prvního dílu bylo jasné, kdo je otec a jak to vlastně celé dopadne (ostatně jako u každé knihy tohoto žánru), ale i tak mě kniha bavila a přečetla jsem ji za jeden den. Takových chlapů jako Rush je opravdu málo a to je škoda. Jediné co mě tak napadlo bylo, že by se to vlastně klidně vlastně vešlo do jedné knihy, kdyby se nějaké zbytecnejsi pasáže vyhodily, ale to je jen můj názor a nijak mi to ani nevadí.

LenkaNovotna32
17.01.2024 4 z 5

Malo kedy sa stava ze spojenie dvoch autoriek vyprodukuje niečo originálne. No opak je pravdou,kniha je proste skvela, zhltla som ju za jeden deň, ma vsetko co potrebujete.Zo začiatku to sice bolo take ťažkopádne ale potom sa to rozbehlo a kym nebolo 6 hod rano tak som sa nezastavila. Uzila som si sexi, napinavy, totalne vtipny pribeh.

Books_by_Dee
13.12.2023 4 z 5

Moc příjemná duologie od dvojice Wardová-Keelandová, která by Vás neměla minout. Patří sice k trochu starším, ale příběhem si mě naprosto získala a nešlo přestat číst.

Gia přijíždí pracovat do Hamptons a po jedné nevydařené noci s neznámým mužem si chce dát od chlapů na celé léto volno. No, to by ale neměla poznat svého nového šéfa Rushe. Protože mezi těmito dvěma to jiskřilo jako prskavky na vánočním stromku. Chvilku odolávají, ale nakonec se stejně dají dohromady. Gia však chvilku poté přichází na to, že po oné noci na začátku prázdnin, je těhotná.

No v podstatě v obou knížkách se řeší Giino těhotenství – jak se k tomu postaví Rush, ale jak se k tomu postaví pravý otec dítěte.

Za mě zajímavý, originální příběh s pořádným „dramíčkem“. Možná trošku předvídatelné, ale cožmě to bavilo. Ale nejvíc mě bavil Rush – to byl za mě sexy potetovaný bůh.

Autorky mě nezklamaly a já s nimi rozhodně budu pokračovat, protože zatím se mi každý jejich nápad neskutečně líbil.

Jita160
13.10.2023 5 z 5

Pokračování, které vážně stalo za můj čas.
Oba měli pořádně naloženo a měli o čem přemýšlet. Byli neskutečně tvrdohlavý... ale v takové situaci ,která je potkala se není čemu divit. Tátou se nestane ten, který dá sperma ale ten co miluje a vychovává.
Skvělý milostný příběh, trochu horko sladký ,ale líbilo se mi jak oba dospěli k tomu,že přes všechny životní překážky prostě potřebují být spolu.
Prosím víc takových můžu!!!

Lucie.285
09.10.2023 5 z 5

Musím souhlasit, že první třetina knihy byla pomalejší, ale mně to ve výsledku nevadilo. Rush toho musel hodně zpracovat, takže za mě bylo logické, že potřeboval čas. Poslední dvě kapitoly byly krásně napsané. Autorky opět nezklamaly. Neuvěřitelně čtivé, vtipné, originální zápletka, žhavé scény a romantika, to vše tu najděte.

Ála1968
08.09.2023 3 z 5

Tak tohle mi přišlo už trošku navíc.První díl byl super,druhý se hodně táhl.

_Lucie_97
04.08.2023 4 z 5

Stejně jako první díl jsem knížku přečetla jedním dechem! Cely příběh jsem si zamilovala a neskutečně jsem ho prožívala přímo s Giou a Rushem. Jen bych klidne vynechala hromadu zmínek o těhofilii.

Dizzy3
24.06.2023 5 z 5

Tohle mi prostě sedlo jak hrnec na prdel. První i druhý díl byl skvělej, asi i hlavně kvůli Rushovi, kterej byl dokonalej po všech směrech.

katerina4564
16.06.2023 2 z 5

Děj o ničem, od začátku do konce se řeší jedno a to samé. Budeme spolu x nebudeme spolu, zvládnu cizí dítě nebo nezvládnu. Opravdu mě překvapila hromada pozitivních recenzí, ale knihu jsem četla nejprve normálně a v půlce už jsem začala jen listovat, jestli najdu nějakou podstatu děje. Gia mi byla vysloveně protivná, na Rushe mám sporný názor. Závěr knihy je od začátku jasný, ale dalo by se to zkrátit na 100 stránek. Některé pasáže jsou opravdu zbytečné a nepodstatné.

erikasy
31.05.2023 5 z 5

Skvele cteni stejne jako prvni dil. Prectene velice rychle a stejne jako prvni dil tak i tento me pohltil a musela jsem cist a cist, abych vedela jak to cele dopadne. Za mne super.

Misshell1
06.04.2023 5 z 5

Tohle zhltnete jako malinu...krásný příběh plný lásky, napětí a erotiky. Vždy jsem se uculovala nad jejich dialogy. Nezapomenu na vibrující kundič...:D

ve.rena
25.03.2023 4 z 5

Příjemné, oddechové čtení, nic složitého na myšlení.

Mondaika
16.02.2023 2 z 5

Od začátku bylo jasné, že to nebude lehké současně však i to, že Rush a Gia skončí spolu. Tenhle díl byl moc sladký a po rebelovi ani stopa. Rush zesladl až budete mít cukrovku. Oddechovka, která nenadchne.

cukrovka
08.01.2023 5 z 5

I druhý díl se skvěle četl. Oddechová romantika s erotikou.

Michelleee
30.11.2022 4 z 5

Pokračování Gii a Rushe bylo fajn. Oddechové rychlé čtení.

Majuš333
26.11.2022 5 z 5

Som vďačná za knihy, či série, ku ktorým sa dá opätovne vracať, toto je jedna z tých sérií :)

Marci_Vaj
30.08.2022 5 z 5

Paráda :) oba díly je dobré číst po sobě

KarolínaKájink
24.08.2022 5 z 5

Úžasná kniha, děj se sice trošku táhla, ale za celkový výsledek to rozhodně stálo. Rozhodně doporučuju

Lenista
22.08.2022 3 z 5

Pro mě to byla kniha s nejvíce nesympatickou a sobeckou hlavní hrdinkou.