dencazrnu dencazrnu komentáře u knih

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Kniha nebyla špatná, ale na můj vkus byla až příliš vleklá. Několikrát jsem se přistihla, že neustále odpočítávám, kdy už bude konec knihy. Oproti Prvokovi, kdy jsem se bavila od první stránky bylo pro mne toto dílo trošku zklamáním. Závěr knihy to trošku napravil, uronila jsem asi jednu nebo dvě slzy, ale určitě další knihy od Hartla do budoucna zvážím..

09.08.2019 3 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Krátké a svižné kapitoly, to se mi líbí. Člověk se ještě nestihne začíst a už je konec knihy. Autor se s knihou popral statečně. Celou dobu jsem byla natěšená, jak to vlastně dopadne. Po dlouhé době kniha, která není "na jedno kopyto", jako ostatní thrillery. Za mě super, určitě se k ní v budoucnu někdy zase vrátím :)

04.08.2019 4 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Kniha celkem ušla, ale na druhou stranu už jsem četla lepší thrillery. Celé to na mě mělo dojem, že se autorky snažily za každou cenu šokovat, ale někdy méně je více. Chvílemi byl děj zbytečně překombinovaný až složitý. Ale jako taková oddechovka se to dá přečíst. Ale je fakt, že znovu si už jí asi nepřečtu :)

28.07.2019 3 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Naprosto úžasná kniha. Ač nemám moc ráda knihy, kde se střídá více osob, které vypráví děj, tady se mi to moc líbilo. Kniha měla spád, byla přehledná, děj ubíhal a konec mne opravdu překvapil. Dávám plný počet! :)

18.07.2019 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Tak to byla opravdu neskutečná kniha. Začetla jsem se během chviličky a za dva dny byla kniha přečtená. Tato tématika mě opravdu baví a musím říci, že Amber mi od prvního okamžiku lezla šíleně na nervy :D Ale autorka dokázala knihu skvěle propracovat a pohled ze strany Amber i Daphne mě opravdu bavil. Doufám, že se autorka pustí i do dalších knih :)

14.07.2019 5 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Parádní jízda. Obě hrdinky mne neskutečně bavily a doufám, že se dočkáme i dalšího pokračování. Příběh neskutečně rychle svištěl. Je to detektivka, ale na druhou stranu žádný krvák. Jedním slovem prostě paráda :) Závěrečných pár stránek jsem pak už odhadla celkem dobře, ale byla jsem napnutá opravdu dlouho, jak to vlastně dopadne :)

11.07.2019 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Napínavé čtení. Je fakt, že ze začátku se tam toho příliš nestalo, ale po cca první třetině jsem se pořádně začetla a zbytek knihy jsem si velmi užila :) Na autorovo prvotinu velmi povedené.

28.06.2019 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Jedním slovem super. Autorka prostě umí zaujmout :)

19.06.2019 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

První díl série a já jsem nadšená. Je fakt, že vnitřní bohyně mi lezla sem tam na nervy, ale beru to jako skvělé oddechové čtení :)

19.06.2019 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

mě se prostě celá série odstínů líbila :) Nemám co bych vytkla, za mě opravdu super :)

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Oddechové odpolední čtení u krbu :)

19.06.2019 4 z 5

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Kniha se četla dobře, i když podobnost s Padesáti odstíny šedi se opravdu nezapře :)

19.06.2019 3 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Já jsem naprosto unešená. Kniha se mi strašně dobře četla, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Trošku jsem se bála, že mě vyhodí z práce, jelikož jsem jí musela nutně dočíst :D Každopádně opravdu povedená kniha, co má spád a děj rychle ubíhal. Během dvou dní bylo po knize - teď už jen doufám, že autorka se pustí i do dalších knih :)

Do vody Do vody Paula Hawkins

Já nevím, ale asi jsem vůbec nepochopila, o co v té knize vlastně jde. Milion postav, skákání ze všech stran.. Knihu jsem sice dočetla, ale jen proto, že nenechávám knihu nedočtenou..Hlavně, že to má zase "zlatou nálepku".. za mě tedy obrovské zklamání, přitom Dívka ve vlaku se mi tak moc líbila.

13.06.2019 1 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Páni, to zase byla jízda. Začátek sice nudný, ale pak se člověk začte a nemůže knihu odložit. Posledních pár stran jsem doslova hltala a srdce mi bušilo jako o závod. Jediná výtka je v tom, že některé pasáže byly hrozně zdlouhavě popisovány. Člověk, který vědě nerozumí, tak stejně úplně nepochopil, co to tam Theo kouzlí :D Ale jinak bezvadný a doufám, že budou i další díly :)

16.05.2019 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

To byla ale spanilá jízda! Než jsem se začetla, byl najednou konec. Musím říct, že V pasti lží se mi líbilo o kousek víc, ale i tak tleskám. Skvělá zápletka a autorka ukázala, že má ještě esa v rukávu :) nový styl psaní, kde je více pohledů od hlavních postav je jednoduše boží :) Doufám, že autorka napíše více knih, protože se mi čte velmi dobře :)

13.04.2019 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Opět další pecka. Nechápu jak to Robert dělá, ale jeho knihy sotva začnu číst, už jsem na konci. Děj rychle ubíhá, ale dozvíte se vše potřebné. Je vidět, že každá myšlenka je předem promyšlená a znovu se autorovi povedlo, že s vrahem jsem byla totálně mimo. Od půlky knihy jsem si říkala, to je jasný, už vím, kdo to dělá a najednou bůůůům a vaše teorie je v troskách. Jen Erice bych také přála, aby se její život ubíral trošku pozitivnějším směrem :) Teď už se jen modlím, aby co nejdříve vyšel další díl :)

29.03.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Začátek knihy mne upřímně moc nezaujal. Přílišné množství vědeckých termínů a po dějové stránce kde nic, tu nic. To se však cca ve druhé třetině knihy změnilo. Děj dostal spád a konec knihy? Nebyla schopna jsem se odtrhnout a musela jsem jí za každou cenu dočíst :) Doufám, že další kniha bude neméně tak dobrá, jako tahle :)

17.03.2019 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Velmi čtivý a poutavý příběh. Já jsem žádnou knihu od Kinga nečetla, tak že mi nevadí, že autor "něco kopíruje nebo vykrádá". Přečteno jsem měla rychle, místy jsem se i bála :) Občas jsem se ztrácela v postavách, jelikož chvíli mají normální jména, chvíli přezdívky :) Na konci přišel zajímavý zvrat a závěrečné strany se mnou hezky zamávaly. Doufám, že se autor pustí i do dalších děl :)

22.02.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Tak tohle byl hukot. Za mě jednoznačně lepší, jak Za zavřenými dveřmi. I když třeba tušíte, jak kniha dopadne, pořád tomu do poslední stránky nechcete věřit. Byla jsem opravdu napnuta celou knihu a nemohla jsem jí odložit. Přečteno jedním dechem za jeden den :) Opravdu tleskám a po dlouhé době pořádný thriller.. doufám, že autorka napíše i další knihy, protože se mi skvěle čtou její díla :)

07.02.2019 5 z 5