DavidKeller DavidKeller komentáře u knih

Poslední hodina Poslední hodina Jeffery Deaver

Super čtení. Od autora prvni věc co jsem četl. Jízda plna zvratů i nečekaných...myslim že si od autora přečtu dalši perly :)

15.04.2019 5 z 5

Poslední Laponec Poslední Laponec Olivier Truc

Nevim , co si o této knize pomyslet. Kniha zaujala obálkou, i to že dobře popisuje život Sámu, a drsne mrazive Laponsko ..to ale vše..místama mě ani čist nebavilo..pachatel je zřejmý už od pulky knihy..konec nepochopen...je asi i dalši dil..mam ho doma ale s menši pauzou se k němu snad i vratim..

06.04.2019 3 z 5

Černá linie Černá linie Jean Christophe Grangé

Vyborný Psychologicky thriller . Docela málo tady hodnocený. Nejlepši zvrat v celém zavěru , i když jsem něco podobneho čekal ale autor to rozepsal tak , že mě to nakonec překvapilo :) Knihu doporučuji silnějši povaze , přece někdy i na muj vkus mistama uchylne a zvracene :D Ale přesto čtivé :)

14.03.2019 5 z 5

Hádej kdo Hádej kdo Chris McGeorge

Kniha je napsaná zajimavým zpusobem..do půlky se jako člověk trochu nudí a nutí do čtení..ale pak ...překvapivě to diky vice retrospektivě dostavá náboj a spád . Kniha najednou dočtena a oko je potěšeno ;) Autor na sobě třeba zapracuje a v budoucnu to bude i na 5* prozatim mu u této prvotiny davam 3 * ;)

03.03.2019 3 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Kniha se mi četla moc dobře, zařadil bych ji do povinné četby, avšak nikoliv jen školní ale i životni..kniha a osudy lidí co tohle zažili , nám musí být "inspiraci", inspiraci aby se už nic takového nikdy neopakovalo . A taky abychom si nedělali hlavu z maličkosti..prostě ode dneška použivam heslo pana Sokolova .."že když se ráno probudim , je to nadherny den " ..děkuji za tak skvělou knihu ;)

27.02.2019 5 z 5

Černá díra Černá díra Yrsa Sigurðardóttir

Tady se neda jinak hodnotit než kladně , Yrsa mě opět dokazala na pár dnu , oslovit , zabavit badanim "kdo je vrah" ?! :) Huldar se ukaže i jako fakt naštvanej pán..to mě taky potěšilo..druhy dil je o chlup lepši jak prvni..s timhle nedokažu odhadnou s čim nas chce autorka dostat v zavěru trilogie, protožr už takhle ta je jeji laťka dosahuje nebeských výsin :) Ale myslim že Yrsa nam dokaže že ma sve trumfy v rukavu. A nemohu se na to dočkat :)

21.02.2019 5 z 5

To To Stephen King

Taaak konečně jsem "TO" dočetl. No zcela jistě je to zase opravdu něco jineho než jsem doteď četl..i když jednoho Kinga mám už za sebou :) ...Jedná se o skvělý přiběh party děti který ovšem dětstvím nekonči..Líbi se mi i zasazeni děje do USA koncem 50tych let..to prostě byl západ :) Dále jsem se divil,když už jsem pár stránek četl, že i u filmu to hodně bylo prezentovano o klaunovi..ale mohu potěšit všechny klaunofoby že klaun je to posledni čeho by se báli :) ..libi se mi pohravani s makrovesmirem..na tu dobu vydani to musela být obzvláště pecka :) Kniha má opravdu hoodně stran, ale myslim že bez toho by to ani King nebyl ;)

09.02.2019 5 z 5

Tady dávam bez debat 5* velice vtipné, svižné a blaznive situace do kterych se dostanete snad jen s partou jako Nobeko ;)

19.12.2018 5 z 5

Americký sniper Americký sniper Jim DeFelice

Poutavý a hlavně pravdivý přiběh..:) R.I.P všem hrdinum..

05.12.2018 4 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Dobrá kniha , severskà přiroda i zápletka s českým detektivem..který se tam ukaže jen občas ale za to je popsany přiběh vedlejši a snad i duležitějši. Atmosfera přimořské vesničky je skvěle vyobrazena....autorku chvalim ;)

22.11.2018 3 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Opět jsem se při čteni zahriznul do přiběhu. Je to paradní psycho kde nevite kdo co udělá..a jak to vubec skonči. Rozzuzleni prekvapi

13.11.2018 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Užasny přiběh..plny lasky a pochopeni ..čteno synovi před spanim ale dojat i já ..otec :)

30.10.2018 5 z 5

Tak jako jizda to neni špatná. Je to vtipné , banda co prostě vyděla na všem ..i na dobročinosti a víře :)

30.10.2018 3 z 5

Kalypso Kalypso Ingar Johnsrud

Tak jako obvykle , mě norska tvorba uchvatila .Ze začatku je to trochu zamotane (už jen proto že mě prvni dil minul) ale pak se to celkem rozjede .Kupa postav , je to náročnější čteni ale koho to u severské tvorby prekvapi , tak nečte severskou tvorbu :) ja davam 5* a už se těším na další dil ..:)

24.10.2018 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Tak opět díky čtenářské výzvě jsem se dostal k perfektní knize ..a mohu s jistotou říci a s čistým svědomím že jdu do dalšího dílu určitě . Autor mě baví . Dávám 5* (a to se teď dlouho nestalo :) )

13.10.2018 5 z 5

Leviatan se probouzí Leviatan se probouzí James S. A. Corey

Moje snad první přečtené sci-fi , a musím hodnotit velice kladně . Je zde vidět, že ať už se vydáme i na sluneční soustavu , tak politické problémy (ale i jiné sociální apod) si prostě bereme sebou..:) Dobře se kniha četla , nečekané zvraty a o "kosení" oblíbených postav taky není nouze :)

07.10.2018 4 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Knihu jsem si dal kvůli autorovi od kterého mám dvě knihy , Memorandum a Ultimátum .Tato kniha je o něčem jiném úplně jiný styl autora . Příběh to není špatný ale myslím si že už i hodněkrat literárně i filmově zpracované téma ...tajemství v rodině apod.. rozuzleni ke konci předvídatelné a jak říkám ohrané..

24.09.2018 3 z 5

Pomsta Pomsta Martina Cole

Byla to druha kniha od autorky kterou jsem měl možnost přečíst.
Kniha vás zavede do života šefa podsvětí, jo vcelku si řekněte nikdy bych nemohl fandit nikomu takovemu, ale opak je pravdou. Je to prostě jinej svět , který má prostě i jiná pravidla :) Je to opravdu drsná jízda, asi nejvic než samotný konec mě spíš zaujal Michaeluv vzestup :) Kniha na mě udělala celkově dobrý dojem a davám 4* :)

15.09.2018 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Trhlinu jsem právě dočetl, knížku jsem prelouskal za pár dnů , takže mě chytla . Příběh je prostě takový jako na konci píše autor, je na každém kdo tomu uvěří , ať už je nebo není to pravda, napsáno to je pekně. Je hodně vidět že autor ma za idola mistra Kinga, a já na tom nevidím nic špatného , mít takového slovenského "Kinga" jen hranici rozděleného za "souseda" ;)

09.09.2018 5 z 5

Půlnoční linka Půlnoční linka Lee Child

Kniha mě bavila , byla to jizda napinavá konec ukončen ale rychle .
Jen nachápu jak mohl Reachera hrat CRUISE...:D ten jako bigfoot fakt nevipadá:D

02.09.2018 4 z 5