DavidKeller DavidKeller komentáře u knih

Spad Spad František Kotleta (p)

Moje první , české postapo ..a bavilo odpočinkové čtení. Kotleta si získal dalšího fandu..Určitě si od autora přečtu další díl , nebo i jiné dílo

01.04.2023 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Parádní , četl jsem to jako rest protože druhý díl byl parádní tak jsem si dal hned první :-) ..bavila mě každá stránka, Petr je takovej ten správný psychopat a Kate se taky s ničím nemaže :)

16.03.2023 5 z 5

Živí a mrtví Živí a mrtví Josip Mlakić

Zajímavý konec , až poslední tři stránky jsem si ale říkal že to tak nějak bude. Zasaženo do krutého ale zajímavého období...škoda že tak krátká , nebo možná že i dobře.... :-)

03.03.2023 4 z 5

Černá hra Černá hra Jozef Karika

Karika umí, a tyhle epochy mu jdou dobře . Příběhy jsou dobré, občas se prolnou. Docela by mě zajímalo pokračovaní ..kde asi Štarch je teď ? V Parlamentu , na hradě ?? :) Zajímavé , a děsivé zároveň !! Ale i tyto fikce se možná při "budování demokracie " staly ;)

28.02.2023 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Super čtení, moje první kniha z této série ..severské čtení mě nikdy asi nepřestane bavit !!

13.02.2023 5 z 5

Thrawn Thrawn Timothy Zahn

Hodně dobře napsané, svět SW mě baví tohle byla první kniha kterou jsem ze SWU přečetl ...sakra musí číst dalši :)

26.01.2023 5 z 5

Zpověď bodyguarda Zpověď bodyguarda Roman Anton

Tak tahle zpověď mě upřímně bavila od začátku do konce, je to životní příběh pana Romana a jeho splněného snu , jak pracovního tak to že se potkal a mohl hlídat svůj idol a to Arnolda :) ,Knihu doporučuji všem kteří mají rádi svižnou autobiografii a kteři se nevzdavají svých snů ;)

09.01.2022 5 z 5

Karlos Vémola: Zrození Terminátora Karlos Vémola: Zrození Terminátora Martin Jaroš

Kniha je super..samozřejmě jsem i hodně zaujaty, protože příběh Karlose je motivujicí...každý ať si řiká co chce , ale je to dřič.. Kniha je bez nějaké přehnané fikce..četla se dobře

07.01.2022 5 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Servaz je paradní

04.01.2022 3 z 5

Cesta k titulu MMA World Champion Cesta k titulu MMA World Champion Attila Végh

Skvělá kniha od člověka který toho pro MMA na Slovensku udělal mnoho !! Tato kniha nesmí chybět u žádneho fanouška bojových sportů :)

03.01.2022 5 z 5

Pomsta Pomsta Jane Casey

Jako, není to špatný ..jen je kolem na mě moc takové te "sladké" omáčky....

17.08.2021

M+B+M: Mašín, Balabán, Morávek M+B+M: Mašín, Balabán, Morávek Dalibor Vácha

Jo pravda začátek je pro trpělivé, ale ke konci od druhé poloviny se toho děje spousta a baví to . Dobré čtení , je potřeba vědět že jsme měli hrdiny ale že máme i zrádce...:/

14.04.2021 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Super čteni, vraha jsem nečekal a ty ostatni tajemství..až mrazilo !! Skvělé čtení v našich hájích ;)

26.03.2021 5 z 5

Pokoj stínů Pokoj stínů Jan-Erik Fjell

Parádní norská detektivka až s překvapivým koncem. Detektivka na hrůzné téma, ani se nedivim "vrahovi" že se k tomu odhodlal !! Určitě doporučiji a těšim se na dalšiho Antona !!

06.02.2021 5 z 5

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

Než se ukazalo par poslednich kapitol a stránek tak jsem byl docela takovej nezačten...ale vyplatilo se počkat a být trpělivý..dobrý zavěr

29.01.2021 3 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Trochu jiné než předchozi knížka ale mistama mě to umělo vtáhnout do děje ;)

13.01.2021 4 z 5

Karlos Vémola: Jak to bylo doopravdy Karlos Vémola: Jak to bylo doopravdy Oliver Sálus

Kniha která vás v některých ohledech může i motivovat, nebo dokonce změnit na Karlose názor, pokud teda o něm čtete jen v bulváru nebo na internetu. Velice mě bavilo jeho vypravění o mládi kde vyrůstal v Liticich nad Orlicí a chodil do "činkárny" v Žamberku...obě tyto lokality mám za rohem a možna jsem to proto i vnímal jako fajne věc! I divoká kariéra v Londýně kde dělal na "dveřich" až po úspěchy a pády ktere ke sportu patři ;) ..prostě kdo nepřečte nepochopi ;)

01.01.2021 5 z 5

Karanténa Karanténa Peter May

Zajimavé, co všechno autor před 15ti lety netrefil ...knihá má spád, čte se rychle a skvěle

23.12.2020 4 z 5

My proti vám My proti vám Fredrik Backman

Dalši pěkný dil.."pěkný" berte s rezervou myslim že pro ty co četli Medvědín ,nebude spoiler když napišu "kniha nemá dobry ani špatný konec" tak jako ze života ,život konči až opravdu na konci..a o tom tohle čteni je...je ze života ;)

09.11.2020 4 z 5

Ona a já aneb Manželem snadno a rychle Ona a já aneb Manželem snadno a rychle Miroslav Macek

Oddechovka na týden :) občas jsem se i od srdce zasmál

23.10.2020 3 z 5