DavidKeller DavidKeller komentáře u knih

Lustr pro papeže Lustr pro papeže Jan Tománek

Zajimavé čtení o drsné době. Napada mě jediné..povinná četba před každýma volbama!!

20.10.2020 5 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Super, skvělé čtení..ve kterém se člověk najde. Zajimavé osudy a charaktery postav.

16.10.2020 5 z 5

V klubíčku štěstí V klubíčku štěstí Anna McPartlin

Z pohledu Chlapa ktery si to přečetl jako odpočinek od jinych tvoreb co čtu, hodnotim knihu kladně..problémy dnešnich dni a celosvětově. Obrázek toho, co dnes vládne světem a ubližuje lidem , a to jsou posměšky a starání se o druhé :/...Pěkné čtení ;)

03.10.2020 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Předchozi serii znam pouze z TV obrazovek a kniham jsem se už nevracel..každopadně jsem si řekl že dalš pokračovani si přečtu, na moje očekavani je pokračovani dustojnou senzací, těšim se na dalši díl ;)

28.09.2020 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Děsivě skvělé čtení, řekl bych že mě to bavilo víc než TO..Zvraceny způsob pojednaní lásky až za hrob!! :) Kingovka jak víno !!

22.09.2020 5 z 5

Práskač Práskač Jan-Erik Fjell

Skvělý počin, zvraty a mafianské praktiky..musim se ihned podivat po dalšim díle !!

17.09.2020 4 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Dalši skvěla kniha od Kinga, ač byla asi nejkratši co jsem od něj zatim četl, a přiběh mě bavil..Mistama mě boleli nohy a prožival jsem to co hrdinové knížky...tohle by v naši realitě byla asi ta nejzvrácenějši soutež..diky Mistře ;)

14.09.2020 4 z 5

Vlčí úžina Vlčí úžina Olivier Truc

Ohromné zlepšení oproti prvnimu dílu, nebo jsem ho asi více chápal..každopadně to byla suprová věc..a Autor si u mě opravil reputaci na "Truc" :)

07.09.2020 4 z 5

Krvavý měsíc Krvavý měsíc Markus Lutteman

Paradní, ale pravdivě mrazicí..jak devastujem přirodu jen kvuli vlastnimu zisku a sobectví vůči přirodě která nám byla darována...hodně vyrusů ať taky vychcipem..nic jineho si nezasloužime!!!!
Jinak se kniha četla skvěle, kratké kapitoly a jedním dechem

30.08.2020 5 z 5

Odveta - Mnichov 1972 Odveta - Mnichov 1972 George Jonas

Dávam "jen tři" hvězdy..z duvodu že to byla zajimavá kniha, ale na mě až moc detailu a novinařiny..fakta jsou dobrá ale ..někdy míň znamená víc ;)

22.08.2020 3 z 5

Nanos Nanos Timo Leibig

Obálka sice jak pro 14ti leté ďouče, ale obsah mě mile překvapil..mrazive, syrové a ne přiliš vzdalená budoucnost...teď si řikám jestli , ne ve jmenu Kelische ale ve jmenu Babische taky v koblihach nebyl nějakej ten "nanos"...:)

01.08.2020 5 z 5

Plukovník Sun Plukovník Sun Robert Markham (p)

Bondovek jsem pár viděl , jak ty starši tak i teď ty nové, co se týka čtení, byla tahle moje první , nezklamala dobré čteni, určitě si nějakou ještě přečtu

21.07.2020 3 z 5

Senátor Senátor Václav Láska

Zde bez debat davam plnej počet hvězd. Kniha byla moji prvotinou od autora, prvni jsem nečetl ale viděl v tv..Každopadně skvěly český,politický detektivni přiběh, kde autor trochu připominá i zkutečnost, sic pozměněná jmena politiku..prezident Mališ (Miloš) ...extremni pravicak Čechura..(Okamura) na závěr prorusky kandidat Vendelin Klas mě rozsekal uplně nejvic ;) ...proste jmena jina ale ty "držky" se vam vybaví sami...zkrátka jsem si mezi českymi autory vybral dalši "Lásku" ...diky ;)

12.07.2020 5 z 5

Červená Kobra Červená Kobra Rob Sinclair

Nebylo to čtení asi do doby kterou jsem teď prožival, nedokazalo mě to uplně oslovit , vtahnout do děje..ale závěr mě malinko navnadil i na pokračovani ..tak uvidim

06.07.2020 3 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Tak tohle jsem nečekal...kniha mi dala zabrat..mysli tedy co se týka o rozdýchani některych popsanych zvěrstev..smutný a tragický přiběh kde se pomsty dočkáme opravdu až snad na posledni stránce. KNIHA je dost čtivá , "bez servitek" popsáno opravdu vše,ač si myslim že skutečnost byla ještě horši...kniha asi pro silnějši povahy ..přesto si mě p. Karika ziskal další knihou...

30.05.2020 5 z 5

Poslední mstitel Poslední mstitel Kevin Lacz

Bez vaháni davam plnej počet hvězd, dalši pohled ze svědectví bojovniku SEAL...

01.04.2020 5 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Adler zase napsal něco co mě bavilo, ale trochu mi přijde že to uteklo uplně někam jinam, než dosavadni připady. Až si řikám jestli by dalš díl už neměl být posledni . Protože v mé prvni topce je stále Marco a Složka 64 ;)

20.03.2020 4 z 5

Sestra smrt Sestra smrt Daniel Petr

Po knize jsem sáhnul, protože mě zaujal název a že se jedná o českou věc. A vim že jsem udělal dobře. Myslim si že se jedná o nedoceněnou knihu, mě přišlo že byla zajimava a napináva..jo občas moc postav a náhod ale tim si mě možna i autor ziskal natolik že jsem nemohl knihu ani odložit .

29.02.2020 5 z 5

Ta druhá žena Ta druhá žena Daniel Silva

Při čteni jsem někdy ani nedychal..Vážně, skvěle napsano..špionažni honička se mi libila..Autor ma na Rusko stejny nazor jako já, což jsem si potvrdil z jeho doslovu (z toho mrazí) . VYBORNĚ Danieli Silvo ;)

23.02.2020 5 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Kniha to je dobrá, přiběh je takový zvlaštní. Dlouho jsem se začitaval , nekecám..cca 239 stran než jsem se začetl tak že bych nevnimal okolí. Pak to přišlo , rozplítavani připadu a nasledne doplněni skládanky..proto si to u mě vysloužilo 4* ;)

01.02.2020 4 z 5