DavidKeller DavidKeller komentáře u knih

Nyxia nespoutaná Nyxia nespoutaná Scott Reintgen

Právě dočtena. Musím uznat že mě čteni bavilo. Je to pěkné scifi , myslim si že třeti dil bude řežba ;)

09.01.2020 4 z 5

Bojovník Bojovník Chris Ryan (p)

Super přiběh, i když někdy mistama tvrdy a někdo by tohle jednani nemohl překousnout i já jako rodič jsem se musel nadechnout..zradce jsem odhalil dřive než Hlavni hrdina, což si beru za osobni plus :) ..dalši kniha od autora připadá samozřejmě v uvahu

28.12.2019 4 z 5

Minulost Minulost Lee Child

Parádni čtení, dalši pohádka pro nás velké kluky :D Chytrost Jacka mě nepřestane udivovat a tak trochu inspirovat, trochu o věcech přemyšlet a koukat se kolem sebe :) Jinač "dobrá" parta uchyláků "lovců" ...

19.12.2019 5 z 5

Synové a vojáci Synové a vojáci Bruce Henderson

Opět, skvěly počin o hrozné době :/ PRAVDIVÝ přiběh o boji , nadějia zklamani ve 2. Světové válce..

21.11.2019 4 z 5

Katarze Katarze Yrsa Sigurðardóttir

Dalši díl od Yrsinky byl pro mě jako letni prazdniny pro školáka. Celý rok na to čekate a potom ,diky skvělym zážitkům vše tak rychle uteče a je konec ..:) skvělý díl!! Trochu mě Yrsinka zase "naštvala" jen tim že jsem opět hádal jineho "vraha" ..do třetice všeho dobrého se řiká, ale i ve třetím dile mě dokazala zmást a dějem očarovat tak ,že jsem si při zavěrečné tečce řekl to moje WAU :) . Napinavé do posledni stránky! Jestli autorka dodrži slovo a tohle byl posledni díl serie , trochu mi tam chybi završeni vztahu mezi Huldarem a Freyou..ale ví bůh..:)

30.10.2019 5 z 5

Synové člověka Synové člověka Arnaldur Indriðason

Kniha která přiběhem moc nepřekvapí, myslel jsem že autor má na víc..no neni každy den posviceni..určitě s nim ale nekončim :)

18.10.2019 3 z 5

Nezlomný Nezlomný Laura Hillenbrand

PRAVDIVÝ přiběh jednoho talentu a života který překazila hruzná doba 2.Světové války. Knihu jsem prožival, někdy mě i pořadně nakopla :)

10.10.2019 5 z 5

Kniha se mi libí, ovšem do Analfabetky a Anderse to má mistami , co se humoru týká docela daleko, našli se mista kde jsem se nahlas zasmál . Hvězdičku navic jsem dal jen kvuli konci, ktery vše napravil a dělal si velkou srandu z Putina !! ;)

01.09.2019 4 z 5

Frajer Frajer Marek Toman

Paradní , skvěle čteni. FRAJER mě chytil u srdce a ziskal si mě skvělým dějem, v perfektnich kulisach 89' roku Revoluce až do nedaleké součastnosti. Rodiné osudy a tajemství ;) diky

10.08.2019 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Kniha to neni špatná, ale ne taky takova abych z toho byl nějakej nadšenej...musim uznat že na rok , kdy to autor napsal to neni špatné ..ale toť asi vše ..konec mi nic "nedal"..;)

08.08.2019 3 z 5

Národní třída Národní třída Jaroslav Rudiš

Tragikomicky přiběh který je čtenim tak na dvě a pul hodiny (a je hotovo) ale zároveň vám popiše v kuse jeden spackany den a život zkrachovaleho rváče a .....(to si dál musite přečist ). Popravdě mě ke knize dostal trailer na stejnojmenný film podle teto knihy. Hynek Čermak i knihu namluvil a troufam si tvrdit že mu to bylo napsane na tělo :) ovšem na potvrzeni si budu muset počkat do kina. KNIHU hodnotim kladně, četla se krasně a sama .."humor" a tragedie normalniho života ;)

29.07.2019 5 z 5

Dětská hra Dětská hra Max Karpov

Ajaj, tady jsem se hodně trapil, knihu jsem dočetl s velkými obtížemi..Kniha s dobrym nápadem ale bohužel žadny potencial..z 60-ti kapitol mě zaujali jen ty tři posledni. Nemastné ,neslane..slabé...někdy až moc politicke..špionažni thriller se da určitě napsat lepe a to aby čtenaře nenudil a neotravil...ja si z této knihy prostě nic neodnesl...

18.07.2019 2 z 5

Vina Vina Arnaldur Indriðason

No konečně, konečně severská detektivka která mě opět přikovala ke čtení, v tomhle horkém počásí jsem se nechal příjemně mrazit islandskou "retro" zaležitostí :) Autor mě bavil, i oba příběhy v jednom. Zhltnuto za pár dní :) pujdu do dalších dílů

05.07.2019 5 z 5

Jména mrtvých dívek Jména mrtvých dívek Eric Rickstad

Skvěle pokračovaní, kniha se mi četla skvěle, jednu chvilku jsem si musel i stranky šetřit abych to neměl za dva dny přečtené :) potom nějak nebyl čas, ale jak jsem si ho udělal, naskočil jsem na rozjetej vlak a knihu dolouskal během , právě dvouch dnů :) těšim se, zda bude autor v této přiběhové lince pokračovat ;)

30.06.2019 4 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Rolf Börjlind

Přečteno jen diky vyzvě, jinak jako klasika sever krimi kde to je obestřeno rodinnym tajemstvim z minulosti..snad se zase dočkam severske krimi ktera mě překvapi :) ;)

21.06.2019 3 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Tak tento počin hodnotim na pět hvězdiček , upřimně kdyby to šlo, dám bez váhani i šest. Žanr to pro mě neni ohraný, je to skvěla záležitost kterou si musite prostě užit.V knize jsem nenašel žadná "hluchá " mista.Vše odsejpá a i překvapí..Těšim se na dalši díl . !! Emmette! ;)

03.06.2019 5 z 5

Dům špionů Dům špionů Daniel Silva

O proti předchozimu dilu Černe Vdově, je tu méně akce ale o to více špionažnich praktik ..Málo Saladina ale o to vice Gabriela ..autor mě mistama propracovanosti připomíná mistra "Forsájta" ;)

23.05.2019 5 z 5

Relikvie Relikvie Tim Lebbon

Pěkné čtení,tento žanr jsem si pro teď vybral jako změnu od toho co jsem do teď četl. Knihu jsem bral takovou jaka je, od začatku mě bavila .Jasny jedna se o prvni dil trilogie, takže je to spiš seznamovačka s postavami a přiběhem tak jak to většinou u prvnich dilů býva . Určitě si pohlídám dalši díl a mohu s čistým svědomím tvrdit, že se hodně těšim !

11.05.2019 4 z 5

Štvanec Štvanec Michael Robotham

Supr, čtení mě bavilo ..thriller co má spád a nenudi.Trochu rychlý konec , klasika akčnák, žadný mazani s protivniky :) Zároveň kupa mouder obsahuje nějakou tu rodinou hloubku a na pozadi politické intriky :)

03.05.2019 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Druha kniha od Autorky , pani Klevisova by mohla z fleku konkurovat jinym matadorům v detektivnim "rybničku" nemalo třeba těm severskym ;) kterých jsem teda už přepapán ale od autorky je to ještě o něco lepši že se jedná o tuzemsky skvost :) Kniha mě dokazala přikovat, přečtena opravdu v rekordnim čase, dnes na pařezu v lese par stranek při prochazce taky padlo. Jedine co mi tam chybělo bylo ješte rozluštit jedno tajemstvi ale to se asi nikdo nedozvi tak jako obyvatele Smrčiny ;)

20.04.2019 5 z 5