Bojovník

Bojovník https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403410/bmid_bojovnik-L8K-403410.jpg 5 18 10

Danny Black série

Řádění drogových kartelů nemá konce. Počty obětí dosahují desítek tisíc. Muži, ženy a děti jsou bestiálně vražděni. Nejbrutálněji si počíná kartel Zeta, založený vojáky mexické speciální jednotky, kteří se vydali na cestu zločinu. Příslušníky kartelu lze považovat za nejbrutálnější a nejprofesionálnější zločince na světě. Soupeřit s kartelem mohou jen ti nejlepší vojáci na světě. Vojáci Pluku SAS. Když americká CIA požádá britské ozbrojené síly o pomoc, vyrazí do Spojených států tým mužů SAS. Vede jej Danny Black, jeden z nejlepších bojovníků Pluku. Úkolem týmu je zaútočit na kartel Zeta. Cílem tajné operace je kartel poškodit a vyprovokovat jeho vůdce Z1 k akci. Kartel je však mocný a lstivý, neštítí se používat ty nejbrutálnější metody. V tajné válce, kde není jisté, kdo je přítel a kdo nepřítel, se za chyby těžce platí. Tým SAS musí vynaložit všechny své síly, aby byl kartelu rovným soupeřem. Za vítězství se platí vysoká cena...... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Naše vojsko

Warlord , 2017

čef
06.12.2021 5 z 5

Danny Black znovu v akci. Jeho kamarádi ze SAS ovšem také bojují, někdy také zrazují a umírají. Těžké operace proti zločineckému kartelu v Mexiku vyžadují rychlé rozhodování a drsná řešení, ale jejich protivníci jsou ještě hnusnější a bezohlednější. Čtěte všichni s pevnými nervy.

hnusák
30.06.2021 5 z 5

Uáá, to byla jízda, když se nad tím zamyslím, tak můžeme být rádi, že žijeme, kde žijeme. Fakticky čtivě a syrově popsané praktiky magorů drogových kartelů, kterým je lidský život naprosto a neštítí se dělat odporné a nelidské věci. Na druhou stranu i zákroky SAS jsou někdy k blití, co se týče existence případných svědků, a to žen i dětí. Dějí se na světě hnusné věci...

akcive11
01.12.2020 4 z 5

Příběh je nápínavý, čtivý, vtáhne vás do děje.

Macheta
15.07.2020 4 z 5

Barvitě vylíčený popis událostí člověkem, který je "z oboru." Mexické kartely ve své nejsyrovější podobě. Pro milovníky seriálu Narcos povinnost!

bigben
01.01.2020 4 z 5

Hodně drsná kniha....

DavidKeller
28.12.2019 4 z 5

Super přiběh, i když někdy mistama tvrdy a někdo by tohle jednani nemohl překousnout i já jako rodič jsem se musel nadechnout..zradce jsem odhalil dřive než Hlavni hrdina, což si beru za osobni plus :) ..dalši kniha od autora připadá samozřejmě v uvahu

Jaruš7
15.11.2019 5 z 5

Tak jsem si zas užila, nový autorský objev, který zná a vlastní zkušenost dává v plen čtenářským rádoby kritikům, ale všechna díla jsou v červené barvě, takže uvěřím a poddám se zážitku.
Citace :" Na hranicích Spojených Států a Mexika zuří válka, v níž nelze zvítězit konvenčními postupy."
Problémy, které je lepší dát na starost cizím specialistům, jsou pro stát výhodnější, hlavně z důvodů propojení státní správy a drogového kartelu; ten má ty nej s vojenským výcvikem.
Takže četba bez emočních kliček, která své fandy nadchne.

ThomasRuhe
12.10.2019 4 z 5

Bojovníka jsem si zvolil, kvůli minisérii s vojákem SAS Danny Blackem. Příběh se odehrává v atraktivním mexickém prostředí, kde Blackův tým provádí tajnou operaci proti mexickému drogovému kartelu. Kniha je napínavá, plná akce s mnohdy dost brutálním průběhem. Prostě nikdo se tu s nikým nemazlí.
Ryan si za to u mě vybojoval 80%.

ZetHolda
07.10.2019 5 z 5

Dalsi ze skvelych knih Ch. Ryana. Zacatek je trochu promichany nekolika dejovymi linkami, ktere se asi v pulce ustali a nastava jizda, od ktere se nejde odtrhnout. Nechybi presny popis mist a akce a ocenila jsem vysvetleni, proc k danemu rozhodnuti doslo a k cemu pomohlo. Zaver me prekvapil. Takhle to asi ale chodi.

Crozz
11.05.2019 5 z 5

Jízda od začátku do konce, přečteno jedním dechem, dobré téma, perfektně napsáno.

SAS - britské speciální jednotky

Chris Ryan (p)