DavidKeller DavidKeller komentáře u knih

Syn Syn Jo Nesbø

kniha která mě zaujala i nečekaný konec :)

31.12.2017

Tiché dívky Tiché dívky Eric Rickstad

Zdravím kniha dočetlá včera večer, parádní přiběh , Vermont hranice s Kanadou , takže kupa sněhu a mrazivá atmosféra . Jsem nadšený, Ratha jsem si oblibil i jeho rodinné tajmeství , druhý díl si musím přečíst co nejdříve..Co čeká dál ? , to tuším ! Přesto si uniknout nenechám .

31.12.2017 5 z 5

Elitní Sniper: Neviditelný Elitní Sniper: Neviditelný Scott McEwen

Přečteno , jedním dechem :) V knize to odsejpá víc než venku sněhu , Elitní sniper je pro nás velký Kluky , pěknou vojenskou pohádkou :) Mám rád tenhle žánr, co se týká i politických intrik v podáni Popea :)

20.12.2017 5 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

včera padlo asi 23:55 a knihu jssem dočetl, pomalý rozjezd ale o to rychlejší a pochopitelný závěr, zajimavé že za všechny náhody nemohl ani jeden z duchů,. Island chci teď navštívit o to více než jsem chtěl. Přesto že duchařinu nemusím , příběh mě zaujal s tajmeným nápadem, a mrazivou a chladnou přírodou :) davam 4* jak jsem řikal Duchařina :)

08.12.2017 4 z 5

Sběratel ztracených věcí Sběratel ztracených věcí Ruth Hogan

Super kniha, četl jsem ji jako odpočinek od těch všech kriminalek, a byl/jsem z ni moc nadšeny..překlad jsem me Švagrové pochvalil osobně, od ni jsem take knihu dostal, protože právě pracovala na překladu ;-) ale pssst :-D

26.11.2017 5 z 5

Poslední templář Poslední templář Raymond Khoury

Knihu jsem četl, je to už dlouhu..bylo to zrovna v době kdy frčelo to o svatem Grálu..o Šifře Leonarda apod. V te době se mi to moc libilo , teď čtu jinou literaturu ale rad si na tuto moji éru vzpomenu, nedavno davali film, Posledni Templař..a jsem rád že jsem to četl..že i po takové době mohu řici, jak to byvá že knihy by se , až na par vyjimek neměli zfilmovat..:-)

26.11.2017 4 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

toto je prostě parádní díl, je pravda než jsem přečetl Marca zdal se mi jako nejlepší.. :)) prostě co kus od Olsena to originál :)

12.11.2017 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

takže nevím jestli zde polovina čtenářu čte tu samou knihu co já :D KNIHA je od začatku čtivá a zajimavá,(čtu asi dva dny a už jsem u stránky č. 110 )
jde o tzv serialový tip psaní..který mě zajimá :) je super po Marcovi asi dalši nej od Olsena :)

12.11.2017 5 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Parádní, drsna atmosféra, americké zimní městečko :) které vás nenecha v klidu do poslední stránky, těším se na další knihu od autora :)

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Nejlepší díl od Autora a to že jsem zatím četl a i viděl "všechny" :) opravdu dějově napinave do posledniho kusu :)

Elitní sniper Elitní sniper Scott McEwen

Super, dobře napsné a akční :)

Maniak Maniak Martina Cole

Kniha se mi četla skvěle, JE až neuvěřitelné že to píše žena. Nebojí se popsat krutost činu Maniaka a konec taky skončí překvapivě :)

11.10.2017 4 z 5