Elitní Sniper: Neviditelný

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V dalším pokračování dějem nabité akční série Elitní sniper od spoluautora bestselleru Americký sniper je přísně tajná skupina elitních bojovníků nucena zapojit se do mexických drogových válek. Když Bob Pope, ředitel tajného amerického protiteroristického programu, ztratí kontakt se svým nejosvědčenějším operativcem vrchním loďmistrem Gilem Shannonem, kterému se nepodařilo splnit úkol a zlikvidovat švýcarského bankéře, napomáhajícímu financování muslimských extrémistů, obává se, že Shannon přišel o život. Proto když je v Ciudad de México zavražděna americká diplomatka přízračným sniperem – někdejším americkým vojákem, nyní pracujícím pro nejbezohlednější mexický drogový kartel –, musí se Pope s úkolem vystopovat zabijáka a odkrýt zkorumpované politiky, kteří stojí za vražedným spiknutím, obrátit na vysloužilého operativce Delta Force Daniela Crosswhitea a nejnovějšího hrdinu Elitního snipera, bývalého příslušníka zelených baretů Chance Vaughta. Nejnovější strhující thriller řady Elitní sniper vás vezme na vzrušující dobrodružnou jízdu na obou stranách Atlantiku, plnou intrik a dramatických bojů, které si fanoušci této série tak oblíbili....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345184/big_elitni-sniper-neviditelny-Ijz-345184.jpg 4.517
Série:

Elitní sniper 4.


Žánr:
Literatura světová, Dobrodružné, Thrillery

Vydáno: , CPress
Originální název:

Ghost Sniper, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Elitní Sniper: Neviditelný

filip7861
06.07.2020

Zdravíčko,
Mám dotaz jestli si někdo ve své knize všiml opakování číslování kapitol 47,48. Zajímá mě jestli je to chyba tisku (názvy a obsahy těchto kapitol jsou rozdílné) nebo úmyslné děkuji.

čef
24.11.2019

Dlouho nelze poznat, kdo je kdo, jaké má pohnutky a cíle. Dozvíme se to až na konci, a tak to má samozřejmě vždycky být. Mezitím si v prohnilém Mexiku řádně zabojujeme a zúčastníme se množství drsných scén, kdy chladní a okoralý zabijáci dělají dobře i špatně svůj job. Po přečtení knihy jsem zase rád, že se mohu dál spokojeně a v klidu střední Evropy věnovat oblíbenému gaučingu and readingu.


Pavel83
02.07.2019

Další díl skvělé série Elitní Sniper. Tato kniha byla asi nejslabší ze série, na můj vkus již dost zapletený příběh se spostou osob a zvratů...ale stále dobře čtivá a napínavá kniha.

HannyC
05.06.2019

Pokud jste četli předchozí díly, tak tenhle je rozhodně ten nejuvěřitelnější :) Politikaření mocných, kteří obětují své vlastní lidi, jen proto, aby mohli řídit "svůj" svět ... jaké štěstí, že osamělí vlci mají zdravé instinkty ... 4. kniha není velkou dechberoucí a "ARMY SNIPERKOU", ale je tím nejlepším životním poučením ... vždyť ten kdo zůstává jako poslední není většinou voják, ale statečná a chytrá osoba s animálním pudem ... suma sumárum: prima počteníčko nejen pro ryzí "gumáky" :)

pobijecmuch
27.04.2019

Perfektní další díl série Elitní sniper. Škoda, že zatím poslední a nikdo neví zda autor Scott McEwen bude někdy ještě pokračovat. Osudy hlavních hrdinů totiž byly nějak už vlastně uzavřeny.

hnusák
26.06.2018

Celá kniha mne připadala taková neuvěřitelná a různě zplácaná, přesto jsem ji dočetl do konce.

Perseus
19.05.2018

V tomto díle se děj opět vrací do spíš do roviny tajných služeb, podrazů, zrady atd. Místy mě to připadalo trochu zmatené. Není nouze o napínavé a akční momenty, ale i tak si myslím, že předchozí díl byl lepší. Konec není ani uzavřený ani otevřený.

DavidKeller
20.12.2017

Přečteno , jedním dechem :) V knize to odsejpá víc než venku sněhu , Elitní sniper je pro nás velký Kluky , pěknou vojenskou pohádkou :) Mám rád tenhle žánr, co se týká i politických intrik v podáni Popea :)