Darktherka Darktherka komentáře u knih

Botanik Botanik M.W. Craven

(SPOILER) Tahle série se mi moc líbí, autor opět nezklamal a Tilly mě fakt baví, vždy čekám, co kde zas prohlásí. Jen jsem zvědavá jak to povede dál s tou milostnou linkou. Každopádně chlap vyšetřovatel obklopený hlavně ženskými se moc nevidí a to je taky jeden z důvodů, proč se mi série líbí.

16.11.2023 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Místy dost přitažené za vlasy, hlavně co se Jess týče, ale tak od půlky to nabralo spád a ten konec mě překvapil. Takže nejdřív jsem pomalu chtěla knihu odložit, že to bude slátanina, ale pak mě to chytlo a přečteno za dva dny.

03.04.2023 3 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Rozjezd byl pro mě trochu pomalejší, ale pak to byla jízda. Takže za den přečtené a nemůžu se dočkat pokračování. Vážně jsem zvědavá co bude dál.

20.02.2023 5 z 5

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Není to špatné, ale žádné wow se nekonalo. Čekala jsem od toho asi mnohem víc.

18.12.2022 3 z 5

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

Za mě skvělá kniha, sice nebylo slzavý údolí jako u předchozího dílu, ale i tak to stalo za to. Plno akce a úplně šílený konec. Takže teď zas netrpělivě čekat na pokračování.

17.10.2022 5 z 5

Říše upíra Říše upíra Jay Kristoff

Wow. Tak tahle kniha stojí za to. Pohltí a nepustí, dokud nejste na konci. Obdivuji autora, umí si hrát se čtenářem jako nikdo. Ani ta přehršle sprostých slov mi nevadila. Prostě to k tomu patří.

08.08.2022

Studie ohně Studie ohně Maria V. Snyder

Mě se celá série moc líbila, vůbec nevím proč jsem ji tak dlouho odkládala. Je ale fakt, že mi to chvílemi přišlo trochu uspěchané a některé vedlejší postavy by si zasloužili víc místa v příběhu.

26.04.2022 5 z 5

Rande s knihomolkou Rande s knihomolkou Emma Hart

Příjemná oddechovka. Žádný hluboký příběh, nic k zamysleni. Prostě romantická oddechovka. Plusovy bodík je, že je hlavní postava knihomolka, i když já bych knížkou nehodila.

24.02.2022 3 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Tak dočteno a pocity všelijaké. Četlo se to celkem dobře, líbila se mi ta strašidelná atmosféra, kdy se člověk bojí někam jít, ale myslím si, že některé věci mohly být dotazenejsi. Druhý díl si určitě přečtu, jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet

12.01.2022 3 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Už se těším na další díl. Tahle autorka je jistota, každý díl s Kim Stone je skvělý a přečte se jedním dechem.

07.07.2021

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Pro mě je to jedna z těch knih, u kterých nechci aby skončila a chci číst pořád dál a dál. Fakt mě dostala. Rozhodně od teď patří do mé TOP 10.

27.10.2020 5 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Něco nového a bylo to skvělý. Moc jsem si oblíbila agenta Faradaye. Líbilo by se mi nějaké pokračování kde by mu pomáhala s případy.

05.02.2020 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Knížka se četla dobre, ačkoli množství nevinných obviněných mi celkem bralo dech. Ale těším se na pokračování

12.08.2019 4 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Napad vskutku originální. Postava je navzdory své životosprávě sympatická a ačkoli by měl působit jako chladný génius nejspíš , tak mě stejně nevím proč napadá spis, ze je to takový moula, který se kolikrát ocitne u něčeho spíš náhodou a má notnou dávku štěstí.

26.07.2019 4 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Nijak to neokouzlilo, neoslovilo... podle anotace to vypadalo jako supr knížka, asi se to dalo rozpracovat lip a Lolu jsem nějak nepochopila

25.07.2019 3 z 5

Bouří prokletá Bouří prokletá Patricia Briggs

Je to skvělá série, jen když před novým dílem nepřečetu ty staré v některých jménech a osobách se lehce ztrácím. Nevím kam dál ještě muže autorka postoupit.

23.07.2019 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Autorka nezklamala. Neskutečný rozuzlení. Jen tak dál, už aby byl další díl.

23.07.2019 5 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Nejprve jsem se vůbec nemohla začít. Pak už to bylo lepší, takže precteno za týden, ale asi mi víc vyhovují knížky kde se nemicha minulost a současnost. Tady mi ta minulost nějak nesedla. Víc mě zajímal Mathew.

23.07.2019 3 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Byť mi to chvílemi přijde až moc neuvěřitelné, k čemu všemu má někdejší dokturek přístup a co vše zvládá, čte se to rychle a je to skvělý. Jen to občas brát trochu s nadhledem. Za mě všech 5 hvězdiček

13.07.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Nejprve jsem se nemohla začíst, ale pak se to rozjelo a ačkoli mi to chvílemi přišlo svým způsobem až pohádkové, četlo se to nakonec dobře.

11.07.2019 4 z 5