Danielka001

Sestra s perlouSestra s perlouLucinda Riley

Krásná, sice mi přišla trošilinku šroubovaná, ale i tak super

11.05.2020

Čarodějovy hodinyČarodějovy hodinyJohn Bellairs

knihu četl můj syn v osmi letech - byl absolutně nadšen :-DDDD

02.04.2020

Babička pozdravuje a omlouvá seBabička pozdravuje a omlouvá seFredrik Backman

spoustu času jsem se smála, na konci jsem plakala. myslím si, že dnešní společnost není nastavena na upřímnost a v případě 7mi leté holčičky už přece vůbec ne ))))))) ale upřímnosti je v této knize spooousta. kniha mne velmi oslovila, moc se mi líbila a popravdě inspirovala k mnohem větší životní upřímnosti k sobě i ostatním, a za to jsem Else vděčná

25.08.2018

Muž jménem OveMuž jménem OveFredrik Backman

Autor je muž co používá svou inteligenci velmi dobře, kniha je krásná, vtipná, smutná, ze života, nadčasová, za mne velký obdiv k Ovemu.

25.08.2018

Půlnoční růžePůlnoční růžeLucinda Riley

Úchvatná kniha, pro mě propojení děje minulost a současnost mistrovské...

09.03.2018

Tajemství černé orchidejeTajemství černé orchidejeLucinda Riley

Velmi příjemná kniha. Propletení děje prow zajímavé,od autorky jsem přečetla všechny knihy - tato byla poslední. Nadchla mě,kolik zvratů v životě lidském může nastat?a které z nich můžeme ovlivnit a které už ne? Konec trochu šroubovaný,ale na kráse to pro mne neubralo.

09.03.2018

FajaFajaPetra Stehlíková

Jsem nadšená.priznam se,v půlce jsem knihu odložila a nechávala "se" uležet. (Jsem za to ráda,kniha mi vydržela prostě déle. Zbytek jsem zhltla jedním dechem. Paní Stehlíková má respekt (určitě nejen můj) a uznání,je výborná,na současné knižní scéně si troufnu říci že jedinečná. Velice děkuji a těším se na další díl.

08.02.2018

Sedm sesterSedm sesterLucinda Riley

Krásná. Vyprávění mě vtáhlo do děje opravdu mocně. A párkrát jsem sáhla po mobilu a ověřovala si fakta s dob stavění Crista... Kniha mě nezklamala,naopak nadchla!

Půlnoční růžePůlnoční růžeLucinda Riley

Krásná kniha s úžasným historickým dějem. Líbila se mi opravdu moc.

Levandulová zahradaLevandulová zahradaLucinda Riley

Velmi poutavé čtení. Pro mě osobně kniha od které jsem se těžko trhala - doslova. Autorka má mé velké sympatie a obdiv.

LékařkaLékařkaNoah Gordon

Neříkám, že příběh je špatný, ale mně se nelíbil; po Ranhojiči a Šamanovi jsem byla zklamaná. První dvě knihy mě vtáhly do děje - tato ne. Přesto veliký respekt panu Gordonovi, děkuji

25.11.2017

Had a hůlHad a hůlBarbara Wood

Spisovatelka je pro mne TOP nejlepší, a vždycky bude. Její přehled v historii, propracovaná témata jsou vždy zárukou vynikající četby. Knížku jsem nemohla odložit; pravda - rodina zažívá strasti asi do 4/5 knihy a pak se na pár stránkách vše vyřeší, urovná, a všichni se najdou a následuje šťastný konec. Ale i tak za mne spokojenost veliká.

13.06.2017

Poslední aristokratkaPoslední aristokratkaEvžen Boček

žádná rozvinutá dějová linie a neuvěřitelný zvraty - ale sranda - sranda velká )))))))
odpočinková klidová kniha

VidořádVidořádSamantha Shannon

za mě: Kostičas byl lepší, na začátku mě vtáhl a na konci jsem vyvlítla jak z tobogánu; ale nebudu Vidořádu křivdit, začátek vlažnější a dějově trochu línější oproti Kotičasu, konec se rozjel na plný pecky.... uvidíme co třetí díl na podzim, těším se...

KostičasKostičasSamantha Shannon

Do kategorie young adult už nějaký ten rok nespadám, ale tohle mě teda čaplo z vlasy a vyplivlo na konci... supr, líbilo se mi to moc. přečetla jem na doporučení od Petry Stehlíkové (kniha Naslouchač) a fantasy začíná být má krevní skupina))))

06.06.2017

Jak pečovat o zdraví dítěte... navzdory vašemu lékařiJak pečovat o zdraví dítěte... navzdory vašemu lékařiRobert S. Mendelsohn

Vynikající, jinak nelze popsat - skvělá nadčasová kniha pro uvědomělé rodiče; někdy je těžké se zorientovat v současném PROPRACOVANÉM systému, kterému velí peníze, moc a strach. I v této době si lze zachovat chladnou hlavu a selský rozum a léčit naše děti jak píše pan doktor.

Porod s dulouPorod s dulouJohn H. Kennell

Další výborná předporodní četba - VHODNÁ předporodní četba

01.06.2017

Zdravé těhotenství, přirozený porodZdravé těhotenství, přirozený porodIngeborg Stadelmann

Toto je těhotenská porodnická poporodní bible všech biblí, vynikající, báječná, úžasná, skvělá, no prostě nejlepší

01.06.2017

Pěšky mezi buddhisty a komunistyPěšky mezi buddhisty a komunistyLadislav Zibura

Za mě pecka!!!! Kluk, kterýmu je nějakejch pěta šesta dvacet - čestina krásná, slovní obraty vynikající, sranda převeliká )))) Moc mu fandím a těším se na další knihu z jeho pera.
Byla jsem i na jeho "onemanshow" o knize Pěšky mezi budhisty a komunisty - mám podepsanou knihu i s namalovaným jednorožcem - šťastná to žena ))))

Spáčův hradSpáčův hradBarbara Erskine

Z úcty a hlavně z bezbřehého obdivu k této ženě jsem knihu přečetla. Pro mne není z nejlepších, ale i tak pěkná kniha. Přítomnost mne tentokrát "zaujala" více než minulost...

Plamen dušePlamen dušeBarbara Wood

Pro mě nádhera. Popis doby, postav a osudů mne uchvátil, což se mi u této spisovatelky stává VELMI často...

Okamžiky štěstíOkamžiky štěstíPatrik Hartl

četla jsem všechny knihy pana Hartla, přiznávám, jeho lať je tak vysoko, že má co dělat, aby ji přeskočil )))
ok, není to ultra pecka jako Erotikon, ale super pecka to určitě je; život je různý, krásný, klidně i sci-fi když na to přijde, a proto mě to bavilo moc moc ....

15.01.2017

Otcem i matkou proti své vůliOtcem i matkou proti své vůliZdena Frýbová

První co jsem četla od paní Frýbové, humor a čeština vynikající. Miluji tento trefný a hlavně velice inteligentní a opravdu nadčasový humor. Super, doporučuji moc...

15.01.2017

NaslouchačNaslouchačPetra Stehlíková

Vynikajici, absolutne neurvatelna kniha od obliceje. Pred pani Stehlikovou se klanim a velice ji dekuji. (zaroven moc prosim o dalsi dil,jsem napnuta jak struna,predpokladam ze ne sama)))))

01.11.2016

BábovkyBábovkyRadka Třeštíková

Snazila jsem se (ne nijak zasadne) ale nedocetla jsem.parkrat jsem se zamotala.pak mi to prislo docela prekombinovane,pak negativni,a ja nebyla v rozpolozeni abych se dostala ke konci.verim ze pro mnohe ctenare bude kniha super...

23.10.2016

RanhojičRanhojičNoah Gordon

nádhera - jednoduše nádhera... nenapadá mě jiné hodnocení... tato kniha si zaslouží obdiv a úctu

05.10.2015

Milenec lady ChatterleyovéMilenec lady ChatterleyovéDavid Herbert Lawrence

Na začátku knihy jsem si říkala "proč jsem si to koupila, nepřečtu ani dvě stránky". Přečetla jsem!!! Přečetla jsem celou jedním dechem - velmi nadčasové dílo dle mého názoru.

21.09.2015

Den TrifidůDen TrifidůJohn Wyndham

vynikající - četla jsem před spoustou let... nejsem žádný superfanda sci-fi, ale toto je opravdu TOP; popravdě mi knihu doslova vnutil tatínek mé spolužačky - jsem mu za to dodnes zavázána

26.05.2015

Pod africkým sluncemPod africkým sluncemBarbara Wood

tato kniha mne zasáhla velmi hluboce; nedá se komentovat - MUSí se přečíst...

18.04.2015

Vesmír versus Alex WoodsVesmír versus Alex WoodsGavin Extence

Nádherná kniha ....... velmi citlivé téma; musím říci, že jsem se dozvěděla spoustu věcí o euthanasii i vesmíru... což bych od sebe nikdy nečekala, že tato témata mne zaujmou takovým způsobem. a za to děkuji této knize

28.03.2015