Porod s dulou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Rádce pro rodiče a doprovázející osoby při porodu. Kniha Porod s dulou přináší mnoho užitečných informací a praktických rad pro těhotnou ženu, jejího partnera, duly a další doprovázející osoby, může se však stát zdrojem inspirace i pro odborníky: porodní asistentky, zdravotní sestry, porodníky, pediatry a psychology. Renomovaní odborníci – pediatři Marshall Klaus a John Kennell a psychoterapeutka Phyllis Klaus – čtenářům předkládají cenné zkušenosti z vlastní praxe i výsledky lékařských studií....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146325/porod-s-dulou-146325.png 4.99
Žánr:
Literatura naučná, Zdravotnictví

Vydáno: , One Woman Press
Originální název:

Doula book


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Porod s dulou

Cageyy
09.01.2020

Výborná kniha popisující přínos duly u porodu. Nabízí studie, statistiky a objektivní informace o tom, jak pozitivně může přítomnost dzly ovlivnit vývoj porodu????

toulava
17.04.2019

Kniha je vhodná pro ty nastávající rodiče, kteří se rozhodují jestli si do porodnice vzít a nebo nevzít jako doprovod dulu. Je plná odkazů na výzkumy a zkušenosti, které práce duly v nemocnících přináší. Jsou zde i názory rodičů, kteří dulu jako doprovod do porodnice využili. Další možnost je využít slušeb poporodní duly a to je v knize taky popsáno. Za mě kniha splňuje to, co od ní očekávám a navíc je spaná velmi čtivě.


Danielka001
01.06.2017

Další výborná předporodní četba - VHODNÁ předporodní četba

Doporučujeme

Labyrint pohybu
Labyrint pohybu