dancav28 dancav28 komentáře u knih

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Bylo to takové oddechové čtení, asi bych jí znovu číst nemusela

12.09.2018 3 z 5

Určitě knížka, kterou musí mít každý fanoušek Harryho Pottera doma. Knížka mě bavila a přečetla jsem jí rychle. Jsem ráda, že jí mám v té červené verzi a ne v té nové ( i když dalo docela dost práce ji sehnat) :)

04.09.2018 5 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Knížka byla skvělá. Začnu poskvrněnou korunou. Tato část byla super, akorát mě mrzí, že jí autorka věnovala tak málo. Klidně bych z ní udělala samostatnou knihu. Příběh byl dobrý, ale nebylo by špatné ho více rozvést.

A kniha padlý dědic? No nemám slov. Ze začátku jsem tomu moc šancí nedávala, ale po pár stránkách jsem se začetla a bylo to v pohodě. Eastona jsem si oblíbila už dříve, takže i tady se mi líbil, akorát bylo někdy až moc otravné jak stále lezl ta Hartley. Ale jinak se mi kniha moc líbila. A ten konec? No budu se muset co nejdříve pustit do pátého dílu. Snad to bude o něco veselejší :)

04.09.2018 5 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Celá knížka mě doslova vtáhla do sebe. Přečetla jsem jí jedním dechem. Je pravda, že byl o něco slabší než první díl, ale nějak zvlášť mi to nevadilo. Trochu mě štvalo jak pořád někde cestovali. Ten konec, no prostě si musím co nejdříve přečíst třetí díl :)

01.09.2018 4 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Kniha mě moc bavila, taková oddechovka, už se chystám na další díl. Snad budou tak dobrý jako byl tento

21.08.2018 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Pro mě toto bylo takové oddychové čtení, knížka se mi líbila a postavy jsem si hned zamilovala. Kniha nebyla jedno velké klišé jak už to u tohoto žánru často bývá. Takže za mě super, přečetla jsem jí asi za 2 dny a už se chystám na další díly

21.08.2018 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Hezké zakončení celé série, jsem ráda že se z Eadlyn vyklubala pořádná královna a ne malý rozmazlený fracek, i když mě tato nástavba nebavila tolik jako první tři díly (Selekce,Elita,První) tak to byla taková milá oddechová knížka. Autorčin styl psaní je dobrý a určitě si budu muset přečíst její další knihy

17.08.2018 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Skvělé zakončení celé série, i když se knížka někumu může zdát až příliš dlouhá, tak nebyla. Knížka je čtivá, jako ostatní díly. Nechybí akce a u knížky jsem se nenudila. Určitě jsi ještě musí přečíst jak to dopadlo s Emmou a Julianem (Paní půlnoci...) Jinak celou sérii vřele doporučuji

06.08.2018 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Knížka super, jako celá tahle série. Nemohla jsem se dočkat až ji dočtu, všechnk to napětí a jak to nakonec dopadne. Určitě jsem tuhle sérii nečetla naposledy

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Tento díl stejně jako předchozí je super. Royalové a celé to okolo je prostě boží. Knížka je čtivá

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Knížka mě pohltila již od první stránky. Příběh je super a je to něco jiného než jsem od této knížky čekala. Ale i tak jsem od ní nemohla odtrhnout oči. Měla jsem jí přečtenou za 2 dny. Určitě doporučuji

25.07.2018 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Kniha mě velice nadchla, byl to zatím snad nejlepší díl. Celé propojení Sebastiana a Jace mě ze začatku docela štvalo, ale potom ten konec no prostě super. Hned se jdu vrhnout na další díl

06.07.2018 5 z 5

První První Kiera Cass

Třetí díl knižní série mě bavil a určitě si ji přečtu znova. byla napínavá a myslím si, že je to krásné uzavření série. Má krásný obal a určitě doporučuji :)

05.07.2018 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Začátek byl trochu pomalejší, ale ten konec úplně super. Hned jsem se pustila do 5. dílu. Knížku jsem přečetla za pár dní a určitě doporučuji

02.07.2018 5 z 5

Číselné jméno Číselné jméno Natalja Ščerba

Kniha mě vtáhla do děje, přečetla jsem ji za ani ne 2 dny. Děj byl napínavý a zajímavý, stále se tam něco dělo. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu

16.06.2018 5 z 5

Kdysi Kdysi Morris Gleitzman

Knížka dobrá, ale moc mě nezaujala, není to úplně můj šálek kávy

04.06.2018 3 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Kniha mě uchvátila stejně jako předchozí díly. Autorčin styl psaní se mi moc líbí. Zatím nejlepší díl co jsem četla. Děj je napínavý a u knihy se určitě nenudíte, hned jdu na další díl :)

15.05.2018 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Knížka mě naprosto uchvátila, stejně jako první díl. Přečetla jsem ji ani ne za dva dny, momentálně už čtu 3 díl a celou knižní sérii a i autorku můžu jen doporučit. Děj je napínavý a určitě se vám nestane, že by jste se u knížky nudili a přetáčeli stránky :)

22.04.2018 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Tuto knížku jsem si koupila, kvůli filmu a seriálu. I když jsem se trochu bála, že mě kniha nebude bavit, tak nezklamala. Knihu jsem si hned zamilovala´, přečetla jsem jí jedním dechem. Příběh je napínavý a zajímavý, stejně jako postavy. Celý ten svět, který autorka vytvořila je prostě úžasný. Knihu doporučuji a jdu si hned přečíst druhý díl této knižní série :)

04.04.2018 5 z 5

Holky jako nitky Holky jako nitky Jordi Sierra i Fabra

Tato kniha mě moc bavila, četla se sama. Mohu jen doporučit

29.03.2018 5 z 5