dancav28 dancav28 komentáře u knih

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Potrebuju pokračování !

02.01.2021 5 z 5

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

Kniha mě bavila, přečetla jsem ji za jeden den

01.01.2021 5 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Kniha je super, skvělé básně těším se na její další sbírky

10.10.2019 5 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Skvělé zakončení série

10.10.2019 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Knížka se mi moc líbila, četla se rychle hned jsi na další díl

31.08.2019 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Tento díl byl pro mě asi nejslabší. Je fajn, že to autorka nějak zakončila, ale posledních 30 stránek jsem četla jen z principu. Konec byl uspěchaný.. Připadalo mi, že to autorka už chtěla mít za sebou.

22.08.2019 3 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Skvělá oddechovka, četla se sama, hned se jdu vrhnout na další díl

22.07.2019 5 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Další super díl, hned se jdu vrhnout na poslední

22.07.2019 4 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Kniha byla čtivá, na mě možná moc dlouhá, některé části se mohly zkrátit. Už mě trochu štvalo, jak se furt hádali a hned usmiřovali. Třetí díl si přečtu jen kvůli tomu co se stalo na konci

02.05.2019 3 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Kniha se četla rychle. Je to taková oddechovka, ale líbila se mi. Znám lepší knižní série na stejné téma, ale i tak se hned vrhám na druhý díl

22.04.2019 5 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Kniha mě bavila o něco méně, jak předešlé dva díly. Četla se rychle, ale dej nebyl moc zajímavý

04.04.2019 4 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Kniha mě bavila, každý díl je lepší a lepší. Jsem ráda, že na konci se všechny "příběhy" prolnuly. Hned se vrhám na další díl

31.03.2019 5 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Tuhle sérii zbožňuju, skvělé pokračování. Celá kniha je napínavá a čte se rychle. Doufám a aspoň jsem to tak pochopila, že bude 4. díl :). Akorát si myslím, že zařazení knihy, jako pro děti není úplně vhodné.

21.11.2018 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Knížka mě moc bavila, vtahla mě do děje a byla jsem z ní okouzlena. Líbilo se mi jak se prolínají tři "pribehy" do sebe. Jeřáb se mi zalíbil a snad bude v dalších dílech. To samé Manon a Abraxos. Hned se jdu vrhnout na 4 dil

18.11.2018 5 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Kniha mě stejně jako předchozí díl hodně bavila, přečetla jsem jí jedním dechem a nevím jak vydržím čekání na další díl :)

28.10.2018 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Skvělé pokračování, od knihy jsem nemohla odtrhnout oči. Mrzí mě že jedna z mych oblíbených postav už v dalších dílech nebude :(. Hned se jdu vrhnout na 3 díl

21.10.2018 5 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Odpočinková kniha. Příběh se mi moc líbil a hned jdu na pokračování. Jsem ráda, že to Lara J. nakonec s Peterem vyřešila. John McLaren mi tam nějak až moc překážel. Líbila se mi více jednička

03.10.2018 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Wau, tak tahle kniha mě vážně překvapila. Měla jsem ji přečtenou raz dva. Kniha se zbytečně netáhla a autorčin styl psaní se mi líbí. Příběh je super, líbilo se mi, že Cealena nebyl jen nájemná vražedkyně, ale zároveň i "křehká" dívka a měla své názory. Kniha se mi moc líbila a hned se jdu vrhnou na další díl

26.09.2018 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Knihu jsem četla již několikrát. Není to jen pohádka pro malé děti, ale i kniha nad kterou jsem se zamyslela, vždy mi zvedne náladu. A určitě jí doporučuji každému přečíst

21.09.2018 5 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

I když na tuto knihu nejsou moc dobré recenze (komentáře) a celkové hodnocení, tak mě kniha bavila. A nebylo to jen tím že tam byl Bishop a další králové. Celkový příběh byl dobrý a to jak Madison pomalu odhalovala tajemství bylo napínavé, už se nemůžu dočkat co se stane v dalších dílech

21.09.2018 5 z 5