Damonka12 Damonka12 komentáře u knih

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Rozhodně lepší než první díl. Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Autorka píše čtivě a ten svět, který vymyslela je dokonalý. Miluji knihy, kde se odhaluje minulost a určitá tajemství a toho je tahle kniha plná. A navíc láska mezi Rhysandem a Feyre prostě dokonalost sama. Líbí se mi, že jsou v knize i také takové ty běžné věci jako že se sejdou u snídaně či jdou večer do města, že to není jen o nastávající válce, ale o všem, o jejich životech, apod. Těším se na 3. díl.

07.02.2019 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Miluju tuhle knihu a celou sérii. Neznám jinou sérii, kterou bych milovala více. A která by se mi četla lépe.

01.01.2024 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Miluju na téhle sérii úplně všechno. Romantiku, univerzitní a hokejové prostředí a hlavně hlavní hrdiny.

01.01.2024 5 z 5

Počkej na moře Počkej na moře Veronika Opatřilová

Tohle mě moc nenadchlo. Přesto, že LGBTQ knihy miluju, tak tohle mi moc nesedlo. Kniha mě nudila a přišlo mi, že se v ní nic neděje.

25.12.2023 2 z 5

Nejkrásnější dárek Nejkrásnější dárek Julie Caplin

Ideální jednohubka na Vánoce. Nejspíš ji budou číst každý rok.

23.12.2023 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

4,5 kniha se velmi dobře čte a sedl mi styl psaní autorky. Rockové prostředí se mi taky hodně líbilo. Kniha se zaobírá i vážnějšími tématy a to ji činí ještě lepší.

24.12.2022 4 z 5

Nový začátek Nový začátek Marie Lacrosse

Jo tohle je přesně něco, co miluju. Historický román založený na skutečnosti se skvělým romantickým příběhem.

10.10.2022 5 z 5

Ultimátum Ultimátum T. J. Newman

Tak tahle kniha stála za to. Po dlouhé době kniha, která mě chytla od začátku do konce a nepustila a taky jsem kvůli ní zůstala vzhůru do 2 do rána. Musela jsem prostě vědět jak skončí. Postavy skvělé a příběh sám osobě dokonale vymyšlen. Hodně se mi líbilo i letecké prostředí, které já miluju.

10.10.2022 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

4,5 klasika na kterou jsem u této autorky zvyklá, vtipné, oddechové a čtivé. Tahle autorka prostě umí psát.

10.04.2021 4 z 5

Americký princ Americký princ Sierra Simone

Tohle byla pecka, úplně mě to rozložilo, ten konce taková odhalení .... příběh je bizardní ale naprosto originální. Mě se kniha hrozně líbila.

10.04.2021 5 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Hrozně moc čtivá kniha, potřebovala jsem vědět, jak to dopadne a proč to tak je. Konec mě trochu zklamal. Vše shrnutu na jedné stránce. Myslím, že by si kniha zasloužila ten konec delší a propracovanější.

01.03.2021 4 z 5

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Milý vánoční romantický příběh, ovšem nenadchl mě tak moc jako Polibek v New Yorku.

03.01.2021 4 z 5

Když se introvertka vdá Když se introvertka vdá Debbie Tung (p)

Tento komiks je úžasný, miluji ty kresby a tu jejich realitu.

03.01.2021 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Úžasná romantická kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. A ten konec, panebože .... já potřebuji akutně další díl, takhle to nemůže skončit.

28.10.2020 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Kniha, která mě mile překvapila svým námětem i originálním příběhem.

21.06.2020 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

4,5 skvělé pokračování určitě jsem z něj nadšená a všem jedině doporučuji.

13.04.2020 4 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Čekala jsem skvělý romanticko-erotický příběh, ale ten jsem nedostala. Příběh nebyl špatný, ale jsou i mnohem lepší.

22.11.2019 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

3,5 hvězdiček, tohle není žánr, který normálně čtu, ale kniha mě i tak zaujala. A ten konce, wow to mě absolutně dostalo.

10.08.2019 3 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Dokonalá kniha od dokonale píšící autorky s dokonalým a naprosto neočekávaným zvratem. Z knihy jsem nadšené, dokázala mě překvapit, což se u knih tohoto typu moc nestává, můžu jí jenom doporučit.

04.05.2019 5 z 5

Dívka na kusy Dívka na kusy Kathleen Glasgow

Knihy s tématem lidské psychiky moc nečtu, ale asi bych měla začít, tato mě vážně nadchla. A ty tři části - líbili se mi všechny 3. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout a dokonce přejela stanici v metru. Všem určitě doporučuji.

18.04.2019 4 z 5