Nejkrásnější dárek

Nejkrásnější dárek https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506040/bmid_nejkrasnejsi-darek-65689bb6b5613.jpg 4 146 34

Setkejte se znovu s oblíbenou hrdinkou z Kavárny v Kodani – Avril. Ta na vlastní kůži zjistí, že záměna zavazadel je sice nepříjemná záležitost, ale spolu se ztraceným kufrem může najít i lásku. Kniha je samostatně NEPRODEJNÁ. Pouze jako dárek ke koupi jiných knih v roce 2022 od nakladatelství Grada.

Literatura světová Povídky Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

Christmas in London , 2022

KatieKuli
31.03.2024 4 z 5

Vánoční Londýn a kamarádka, která na poslední chvíli nepřijela.
Kraťoučký vánoční příběh o záměně kufrů a o tom jak se s někým poznat přes telefon.

evca7271
20.03.2024 4 z 5

Taková příjemná oddechovka.

musivila
08.02.2024 4 z 5

Taková vánoční mini jednohubka. Četla se dobře, ale je opravdu kraťoučká. Ten konec byl jak z rychlíku.
Cenu 200Kč, za kterou se prodává na bazarech, bych za knihu nedala. Na Knihobotu nyní dokonce 425Kč !

VerronikaH
02.02.2024 5 z 5

Jednoduché, krásné, hřejivé. Taková krásná jednohubka.

Hobitka
29.12.2023 5 z 5

Krásná vánoční povídka, která pohladí :)

Damonka12
23.12.2023 5 z 5

Ideální jednohubka na Vánoce. Nejspíš ji budou číst každý rok.

Susan94
09.12.2023 4 z 5

Moc milý vánoční příběh,který ve své krátkosti měl hlavu a patu. Příjemné zpříjemnění vánočního času.

Iris30
11.11.2023 5 z 5

Takový milý zákusek, který slupnete během chvilky, potěší vás, i když víte, jak to dopadne a připomene vám, že vánoční svátky jsou už za dveřmi, lepší čas na přečtení jsem si nemohla vybrat.

MelanieBruno
07.11.2023 5 z 5

Moc hezké a příjemné. Samozřejmě předvídatelné, ostatně jako všechny knihy JC. Přesto mě to baví a její knihy miluji. Zde se jednalo o příjemný “dezert k odpolednímu čaji.

Jurajovamaka
28.10.2023 5 z 5

Taká jednohubka, koláčik ku kávičke...romantický príbeh na pár stránkach...
A hlavne som si pripomenula, že o chvíľu tu máme VIANOCE...
Tešíte sa?

FejKýý
21.10.2023 2 z 5

Tak tohle mě úplně moc nebavilo. Povídka Potkáme se v Praze, mě bavila o dost víc. Navíc nevím, proč mu stále musela říkat "doktore Hamiltone" a až do konce příběhu mě přišlo, že mají tak 20tiletý věkový rozdíl.

Šárka88
21.10.2023 4 z 5

Těch pár stránek zabere něco málo času, je to taková předvánoční jednohubka, která se odehrává v Londýně, malé příjemné čtení.

milito999
16.10.2023 3 z 5

Přečteno asi za 20 minut. Velká oddechovka, která vás přenese do vánočního Londýna na nákupy s nádechem romantiky.

Verča91
11.10.2023 5 z 5

Velmi krátký příběh, ale hezky se to četlo a bylo to oddechové

marrie5227
10.04.2023 5 z 5

Když jsem si na svou cestu do Irska pořídila knihu Domek v Irsku, okamžitě jsem se do Julie Caplinové zamilovala. Smála jsem se od prvních stránek a nedokázala se odtrhnout. Doma na mě hned čekaly ostatní díly a já v podzimním čase sáhla po Kavárně v Kodani.
V této povídce se znovu setkáváme s Avril, jednou z hrdinek kodaňského dobrodružství, kterou záměna zavazadla zavede do vánočního Londýna a samozřejmě k tomu nejkrásnějšímu dárku.
Jsem nesmírný milovník Vánoc a tato povídka, i mimo vánoční čas, nesmírně pohladí po duši, rozesměje, dojme a dodá vám do života zase trochu Juliiny pozivitivy a neotřelého autorského stylu. Jsem vážně ráda, že se takové roztomilé dílo ocitlo u mé objednávky Hradu ve Skotsku a nesmírně se těším, až se začtu do dalších romantických dobrodružství.

anetka.repova
05.04.2023 5 z 5

Miluju Cukrárnu v Paříži od Julie Caplinové. Když jsem od Ježíška dostala Nejkrásnější dárek, měla jsem obrovskou radost.

Jedná se o malou ,,brožurku", která obsahuje krátkou povídku. Hlavní postava Avril Vám bude hodně povědomá, pokud jste již četli Kavárnu v Kodani.
Tentokrát se s Avril setkáme ve vánočním příběhu v Londýně, kdy záměna zavazadel nemusí být nutně nepříjemnou situací.

Autorka nám tu ukazuje, že příběh nemusí být dlouhý, abyste se do něho zamilovali, tak jako já.

Mrňous1
20.03.2023 5 z 5

Tak to byla příjemná povídka s vtipným zakončením. Autorka prostě umí.

Tesset
04.03.2023 5 z 5

Moc fajn knižní jednohubka. Klidně by to šlo i na delší příběh. Já byla moc spokojená a jsem ráda, že ji mám v knihovničce se zbytkem série.

Jája92
15.02.2023 5 z 5

Na kratičkém, vánočním příběhu autorka potvrdila, že umí bezesporu vytvářet kouzelná romantická díla.
Čekala jsem, že sešitkem rychle prolistuji, ale příběh mě zahřál u srdce a já na konci litovala, že nemá aspoň o 200 stránek navíc. Krásná vánoční atmosféra v Londýně se sympatickou hrdinkou Avril z knihy Kavárna v Kodani.
Jsem moc ráda, že se mi tato povídka dostala do rukou :-)

anetka.repova
05.02.2023 5 z 5

Krásná, milá, krátká oddechovka.