Damonka12 Damonka12 komentáře u knih

Láska nadivoko Láska nadivoko Christina Lauren

3,5 tak tohle bylo perfektní, rozhodně mě autorky dokázali překvapit a to dost příjemně.

07.02.2024 3 z 5

Vánoční hostina lady Osbaldestoneové Vánoční hostina lady Osbaldestoneové Stephanie Laurens (p)

Super jednohubka na Vánoce.

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

3,5 ideální vánoční romantika, která pomůže získat vánoční náladu. Sice je plná klišé, ale i tak se mi kniha dost líbila.

Osudové pouto Osudové pouto Elizabeth Briggs

Perfektní pokračování série, potřebuju další díl. Miluju hrdiny, miluju prostředí a taky miluju, jak kniha ubíhá pod rukama.

V pádu V pádu Anne Pätzold

Skvělé pokračování série, kde není ani jedno klišé. Já jsme byla nadšená. A k tomu moc originální prostředí.

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Po dlouhé době zase perfektní fantasy série, která měla všechno, co na podobných knihách miluju - romantiku, erotiku, skvěle fungující hlavní hrdiny, tajemství a moc hezky popsaný magická svět (svět vlkodlaků) s nějakým extra prvkem (zde znamení horoskopu). Miluju.

Pařát smrtky Pařát smrtky Jan Bauer

Moc fajn historická detektivka, která ale není nijak originální.

Nelituju Nelituju Lenka Sadílková

Kniha je rozhodně skvěle napsaná, ale pro mě byla něčím, na co jsem nebyla připravená a co jsem nechtěla číst. Zároveň mi taky moc nesedla hlavní hrdinka, to ale vyvážil hlavní hrdina, který byl naopak skvělý.

Tenkrát o Vánocích Tenkrát o Vánocích * antologie

2,5 klasická povídková sbírka - některé povídky perfektní, jiné nic moc. Trochu mě i zklamal pochmurný nádech povídek. Není to něco, co na Vánoce vyhledávám.

01.01.2024 2 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

4,5 knihy od autorky jsou prostě perfektní. Sice musím uznat, že knihy z univerzitního prostředí se mi od autorky líbí více, ale i tohle jsem si moc užila. Líbí se mi, jakým způsobem popisuje postavy a jejich "backgroung", člověk pak má pocit, že je zná a může příběh prožívat s nimi. A taky je autorka královna romantiky a erotiky.

01.01.2024 4 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Kniha je moc čtivá a já si čtení užívala. Hlavně jsem od půlky dál nedokázala přestat číst, potřebovala jsem vědět, jak to dopadne a co se vlastně stalo a hlavně proč. Autorka psát prostě umí.

01.01.2024 4 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Kniha mě moc bavila, hlavně v druhé půlce. Autorka píše skvěle, vy prostě musíte číst, abyste věděli, jak to celé dopadne a co se vlastně stalo.

Vše, čím jsme nikdy nebyli Vše, čím jsme nikdy nebyli Alice Kellen

3,5 milá, lehce nadrůměrná romantika s vážnějším podtextem.

Rapovej deník Lukáše Kouřila Rapovej deník Lukáše Kouřila Lukáš Kouřil

Kniha se mi špatně hodnotí, protože to není absolutně nic pro mě. Rap mi není blízký a kniha mě usvědčila v tom proč. Spousta věcí s ním spojená jde úplně proti mým hodnotám. A tak bych knihu doporučila lidem, kteří o rapovém prostředí chtějí vědět více a nebo ho už znají.

01.01.2024 1 z 5

Moc zajímavá kniha, která nám odhaluje Tomův život a spoustu momentů ze zákulisí HP. Kniha má na konci i moc důležitou pointu, která mě vážně mile překvapila.

Mladokrevní Mladokrevní Sasha Laurens

4,5 vzhledem t tomu jaké jsem na knihu četla recenze jsem nečekala, že mě tolik nadchne. Měla moc originální nápad a samotná LGBT linka mě nadchla. Líbil se mi i lehký politický podtext.

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

4,5 kniha mě mile překvapila. Je velmi čtivá a postavy sympatické.

Miláčkové z metra Miláčkové z metra Kate Spencer

Začátek knihy je skvělý, ale pak má kniha dost klesající tendenci. I tak je to ale super oddychové čtení.

Vždycky Jane Vždycky Jane Jenn Bennett

2,5 kniha je celkem fajn, ale za mě trochu podprůměrná. V určitých chvílích jsem měla pocit, že je kniha nějaká divná. Nedokážu dobře popsat proč, ale moc mi nesedla.

01.01.2024

Ve snu Ve snu Anne Pätzold

Čtení téhle knihy jsem si moc užila, nechává nás nahlédnout do K-popu. Miluji podobné knihy, kde hraje hlavní roli tajemství. Rozhodně moc hezká romantika. Těším se na pokračování.