ctenarkaEva ctenarkaEva komentáře u knih

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Fajn čtení, pořád jsem čekala, co Adamova matka zase vymyslí a jak to nakonec dopadne. V něčem jsem se trefila, v něčem naprosto ne. Některé situace mi připadaly přehnané a nereálné, ale nakonec do sebe všechno zapadlo.

24.10.2019 4 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Napínavé, skvělé čtení jako celá tato série

24.10.2019 5 z 5

Mrtvá z Nevady Mrtvá z Nevady Harlan Coben

Trochu zamotaný příběh, ale čtivý a napínavý

24.10.2019

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Další rozvětvený příběh se spoustou postav a spoustou událostí, které do sebe nakonec zapadnou. Tuto sérii mám ráda, Erika a Patrik jsou sympatičtí, i když je udivující, že Erika často odhalí více než samotná policie

24.10.2019 4 z 5

Vánoční zpověď Vánoční zpověď Martin Goffa

Reálný, drsný, uvěřitelný příběh o tom, jak je snadné spadnout do dluhů a těžké dostat se z nich ven.

30.09.2019 4 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Reálný příběh, čtivý, uvěřitelný... Líbily se mi zmínky o písničkách a různých drobnostech a detailech z dob minulých. Také doporučuji nečíst anotaci, která popisuje dost velkou část děje.

30.09.2019 4 z 5

Chladný den pro vraždu Chladný den pro vraždu Dana Stabenow

Pozvolně plynoucí, více popisná detektivka ze zajímavého prostředí Aljašky. Na svou dobu (byla napsaná v roce 1992) fajn příběh i sympatická hlavní hrdinka se svým psem Obludou. Jak už napsal někdo přede mnou, je to taková jednohubka na jedno odpoledne.

29.09.2019 4 z 5

Druhý život Druhý život S. J. Watson

Podle anotace na přebalu jsem asi čekala něco jiného... Jak už psalo více čtenářů přede mnou, také mi příběh připadal natahovaný, některé věty jsem přeskakovala, hlavní hrdinka a její chování mi bylo hodně nesympatické. Knihu jsem dočetla, abych věděla, jak dopadla, ale spíše u mě bude patřit mezi knihy, na které brzy zapomenu

28.09.2019 2 z 5

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

Skryté okno, spousta záhad a tajemství... Čtivá kniha, ale příběh mi připadal až moc překombinovaný a místy neuvěřitelný, i chování některých postav.

26.09.2019 3 z 5

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Tuto sérii mám ráda a čtu ji postupně celou, ale tento díl mě nezaujal tak moc, jako předchozí díly. Příběh byl brutálnější a zdál se mi až moc překombinovaný. Mám z něj trochu rozporuplné pocity a doufám, že další díl bude zase lepší.

25.09.2019 3 z 5

Strážce majáku Strážce majáku Camilla Läckberg

Tento díl se mi líbil trochu méně než jiné díly série, přesto se také jednalo o napínavé a zajímavé čtení. Rozuzlení bylo překvapivé, i když některé momenty, které byly odhaleny až na konci knihy, jsem tušila. Už se chystám na další díl.

19.09.2019 3 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Super čtení, tato série se mi hodně líbí. Líbí se mi propojení s historií, vždycky dlouho přemýšlím, o jakou postavu se ve vyprávění kurzívou jedná. Doporučuji číst sérii postupně.

19.09.2019 5 z 5

Vlastní spravedlnost Vlastní spravedlnost Camilla Läckberg

Oddechová detektivka se sympatickými hrdiny. Podobný styl vyprávění jako v minulých dílech, prolínání současnosti a minulosti. Dlouho jsem nemohla poznat, kterých postav se týká vzpomínkové vyprávění psané kurzívou. Už se těším na další díly.

31.08.2019 4 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Tento první díl série jsem četla až jako třetí, ale ničemu to nevadilo. Kniha je čtivá, vyšetřovatel Patrik a jeho přítelkyně Erika sympatičtí. Přece jen se mi ale trochu víc líbily další díly. Tento byl místy až překombinovaný, aspoň tedy podle mě.

31.08.2019 3 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Zajímavý, i když smutný příběh. Líbilo se mi prolínání 2 dějových rovin. A také se mi v knihách autorky líbí vykreslení osobního života hlavních hrdinů. Těším se na další díly.

31.08.2019 4 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Zajímavý příběh, čtivý, byla jsem zvědavá, jak vše dopadne. I když se mi také pletly některé postavy a příběhy s náboženskou tématikou moc nemusím, tak se mi tato kniha líbila a těším se na další díly.

23.08.2019 4 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Celkem čtivý příběh se zajímavým koncem. Ale stejně jako někteří jiní čtenáři si moc nedokážu představit, o čem by mělo být pokračování.

23.08.2019 3 z 5

Beze svědků Beze svědků Lisa Jewell

Tak tohle byl pro mě asi ten nejpodivnější příběh, jaký jsem kdy četla... Kniha byla čtivá, byla jsem zvědavá, jak všechno dopadne, ale chvílemi jsem jen žasla, co autorka dokázala vymyslet. Místy byl příběh opravdu bizarní.

06.08.2019 3 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Čtivá kniha, stejně jako celá série o Kim Stoneové. Některý díl se mi líbil trochu víc, některý trochu méně, ale zajímavé byly všechny.

06.08.2019 5 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Příjemné čtení, chvílemi mi připomínalo knihy Roberta Bryndzy. Hrdinky- policistky mi byly sympatické a těším se na další pokračování, pokud bude.

06.08.2019 4 z 5