Cibak Cibak komentáře u knih

Procházky pana Pipa Procházky pana Pipa Stanislav Holý

Tohle jsem nedávno objevil u rodičů v knihovně. Jako dítě jsem nad touto knížkou vydržel hodiny a hodiny. Super obrázky, je to milé a vtipné.

23.11.2014 5 z 5

Nightflyers Nightflyers George R. R. Martin

Už jsem přečetl v tomto žánru ledacos, ale Martin nezklame. Fajn scifárna!

04.11.2014 4 z 5

Nádraží Perdido Nádraží Perdido China Miéville

Šílené město, příběh jeho obyvatel mne fakt bavil. Určitě se do světa Bas-Lagu ještě vrátím.

27.10.2014 5 z 5

Jantarové oči Jantarové oči Vilma Kadlečková

Na startu jsem v knize trošku plaval, ale potom mi to sedlo. Moc, moc dobrá Sci-fi. Těším se na pokračování!

07.09.2014 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Tak a je po všem. Relikvie smrti jsou úžasným zakončením ságy Harryho Pottera. Doufám že J.K. napíše ještě mnoho krásných knih...

19.08.2014 5 z 5

Další skvělá kniha z kouzelného světa. Všichni přitvrzují a blíží se finále. Hned se pouštím do čtení závěrečných Relikvií smrti!

05.08.2014 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Harry Potter a Fénixův řád. Co už dodávat zase o skok lepší než předchozí díl. A Umbridgeová je neskutečná mrcha!!!!

14.07.2014 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Jak už jsem psal u předešlých knih, filmy jsem viděl dřív než jsem se dal do čtení knižní série. Z filmů je tento můj nejoblíbenější. A kniha Ohnivý pohár se zařazuje zatím na tu samou příčku! No uvidíme co další knihy.

09.06.2014 5 z 5

Vlastně nevím co napsat. S každým dílem Harryho, propadám kouzlu těchto knížek víc a víc.

08.05.2014 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Fajn čtení. Užívám si každý řádek. Jak jsem napsal už k prvnímu dílu : škoda že mi není tolik co hrdinům knihy.

25.04.2014 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Dvakrát škoda. Škoda že jsem viděl filmy dřív než jsem se dostal ke čtení knihy. A škoda že mi není jedenáct. Úžasné čtení i pro dospěláky.

12.04.2014 5 z 5

Oceán na konci uličky Oceán na konci uličky Neil Gaiman

Krásný návrat do dětství.

28.03.2014 5 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

No mistr opět nezklamal. Nechtělo se mi přestat číst. Během čtení mnou cloumal vztek z té bezmoci cokoli změnit nebo ovlivnit.

25.03.2014 5 z 5

Satanská Bible Satanská Bible Anton Szandor LaVey (p)

Někdy v devadesátém jsem si pořídil xeroxovanou kopii přeloženou samotným BigBossem lídrem brněnských Root. No po přečtení knihy jsem svůj satanistický postoj vůči světu přehodnotil a teď jsem naprostý ateista. Z nostalgie za tři. Jo a ještě ji mám schovanou:-)

18.03.2014 3 z 5

Stroncium Stroncium Jiří Kulhánek

Nějak se to panu Kulhánkovi nepovedlo. Obzvlášť konec jako by ho to samotného přestalo bavit. Nejslabší co jsem od něho četl.

24.02.2014 2 z 5

Dračí oči Dračí oči Stephen King

Tak trochu jiná kniha než by čtenář od pana Kinga čekal, ale příjemné oddechové čtení. Pohádka no?

12.02.2014 5 z 5

Ostrov Duma Key Ostrov Duma Key Stephen King

No pastelky už do ruky nevezmu!

08.02.2014 5 z 5

A to se šla jen vyčůrat. Mám velice rád Kinga. No okolo téhle knížky, jsem dlouho obcházel. Nakonec jsem to vyzkoušel, a paráda. Byl jsem napnutej až do konce. Moc hezké.

12.01.2014 5 z 5

Černá krabice Černá krabice Joe Hill (p)

Moc pěkné. Dobře že táta vedl syna správným směrem. Doufám že se máme ještě na co těšit!

08.01.2014 5 z 5

Závan klíčovou dírkou Závan klíčovou dírkou Stephen King

Po delší době, krásné oživení světa Temné věže. Děkuji.

02.01.2014 5 z 5