Dračí oči

Bylo nebylo byl jednou jeden zlý čaroděj… a dračí srdce a princové… ďábelský mág a temná věž… starobylý hrad a strašné tajemství. Stephen King vás tímto dílem, plným magického zla, odvahy a šlechetnosti, uchvátí do ledového sevření a odvede do nejděsivějšího a nejnesnesitel­nějšího království špatnosti… a ponechá na vás, co je pravda a co fantazie… neříkejte, že nejste zvědaví! Tajemné chodby, dračí oči, ďábelské síly, nejtemnější hlubiny strachu – to se na vás Stephen King znovu chystá!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29687/draci-oci-OIz-29687.jpg 4900
Literatura světová, Horory, Fantasy
Vydáno, Laser-books (Laser)

The Eyes of the Dragon, 1987

Kniha Dračí oči

petrarka72

Vcelku průměrná pohádka s hezkým popisem útěku (evidentně trénink na lepší žánrová dílka).

chrastil

Moc krásná pohádka.

Motýl37

Moje první kniha od Kinga, no a žádná sláva měla jsem velký problém ji dočíst.

Ranuncul

Nemůžu napsat, že to bylo špatné.Ale při čtení prvních asi 50 stránek jsem myslela, že nemám šanci to vůbec dočíst.

Elea

Taková pohádka pro dospělé s jednoznačně určenými, černobílými postavami. Moje druhá kniha od autora, ale docela určitě mě neinspiruje k přečtení dalších.

PeterSmith

Kingovská pohádka :) čte se to samo, doporučuji i pro dospělé.

milan3696

Příjemná, překvapivě nepříliš hororová oddychovka. V rámci Kingovy tvorby spíše odlehčená pohádka, ovšem nikoli prosta napětí. Nevím, zda se jedná o první díl delší ságy, ale klidně bych si to tak dokázal představit.

Marusska
04.11.2020

Zajímavá kniha a ačkoliv je příběh a jeho dějová linka docela jednoduchá, nudit se nebudete a hlavní postavy, zvláště mladého krále, prostě musíte mít rádi a budete mu fandit. Navíc se mi líbí neotřelé nápady, jaké zde King použil. Příběh celkově je milý, nic závratného a složitého, ale umí upoutat.